Šta je novo?

Dupli nalozi ;)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bemtisunce kakav blast from the past (2003/4) dobro se secam kostolomca i svog nezadovoljstva sto tada nisam mogao da snimam razgovor ;) covek je za 10e spustao cenu mog his radeon 9800 pro ice-q-a jedno pola sata min.!? Meni bilo bas "dosadno" ;)
 
Realno,da stvarno covek nema veze i koristi od oglasa,svaki NORMALAN covek da je nevin bi posle ovoliko prozivanja oterao i Weasela i DeRadivoja i Bench u 3 lepe i sam bi sprzio nalog...

Ovako je bas providno... menjaj taktiku (i naloge :))
 
Najjace je sto prvo piše sa weasel2 nalog, pa odma ispod sa kodmenejeradilo [emoji3][emoji3][emoji3] Komedija [emoji87]
 
Sad kad je provaljen KodMeneJeGoxylo kao ulece weasel2 odjednom haha.
 
Ahahaha :D :D

HW9Hu6N.png
 
Predlazem preskakanje farmakoterapije, vec odmah na pravu stvar:
elektroshock.jpg
 
Pozdravljam temu! :Klanjanje

Treba nam malo opuštencije. :D
 
Da popijem kafu, pa da probam da pročitam iz početka.
 
Закаснио сам на факс, али не жалим! :d :d
 
weasel2 je weaselov test nalog.

Ubedjen sam da je ipak trolovao, sigurno je znao da je weasel2 = weasel ;)


Salim se naravno, lepo je weasel stvorio temu u kojoj razgovara sam sa sobom sa 4 razlicita acc-a. Da ozivi forum u 2 ujutru, i pumpa sebi postove. :d Anyhow, ova tema nece tek tako biti zaboravljena^^¨:smash:
 
Jericho : Jel imas ti neke dokaze za to ? :mad:
 
Weasel, ako kreneš u blast from the blast, dajem 10 jura da je ovaj lik nekada imao nalog sa nikom Baltazar :)
 
Do vraga i tema, nikako da pocnem da radim :D!
 
goxxxy je napisao(la):
jednog dana ja cu doci i pokucati na tvoja vrata, sresti te na ulici jer se nikad nismo upoznali pa verujem da neces ni znati ko sam ali ce mi jako biti drago da te upoznam i da meni objasnis u cemu je tvoj problem samnom. pusti forum sve ostalo ovo je vec postalo licno ali ja ne znam iz kog razloga. sad ili za 5 godina ja ti obecavam da ces imati prilike sa samnom da porazgovaras onda kada se najmanje budes nadao i kad budes na mene potpuno zaboravio ali verujem da ce ti biti jako zao sto si me pogresno procenio i da me nikad neces zaboraviti u zivotu kao coveka kakav sam ja i kakvo me svi ljudi znaju.

hvala za ovih 5 godina foruma mozda je bolje da se nikad nisam ni registrovao.

vidim da ti je namera da me banujes pa sad to mozes uciniti a objasnjenje za to ces mi jednog dana licno dati, za 5 10 15 godina kad god se prilika bude ukazala.
o_O
 
Poslednja izmena:
Sjajno, definitivno. Meni bolje od atomi teme. Ono je bilo upalo u psihodeliju.
 
Dobro je , dal si ti normalan weasel2?

Ufff jeza me uhvati svadjam se sam sa sobom vec 1.5 sat polako mi realnost gubi smisaoo hahahah

ne sad ozbiljno . weasel2 je moj test nalog, sto barem kolege moderatori znaju .
Чек мало, сам признајеш да имаш дупли налог??

Или ... а можда је костоломац тест налог главног лика из теме? Или обрнуто?

А сад озбиљно, OverClocKing је био првооптужени из теме и одмах је банован. Да ли је оптужба доказана? Рецимо истом IP адресом? Јесте да се то лако мења али у брзом куцању некад закаже па чисто реда ради.
 
A armatura GH 19 ?

 
Ne pratis fabulu, to je prevarant iz Kragujevca koji je prodao Delevicu polomljenu tastaturu. Nema veze sa goksijem, kostolomcem, KMJR, vizelom niti vizelom 2 :d Samo je neko to odvalio u pocetku, pa je odatle krenulo dalje da se odmotava. Na kraju ce KodMeneJeRadilo ispasti sopstveni ujak.
 
Чек мало, сам признајеш да имаш дупли налог??

Или ... а можда је костоломац тест налог главног лика из теме? Или обрнуто?
Tako je. Može on da priznaje do sutra. Meni je nasilno oduzet nalog i čitane su moje privatne poruke i to se neće na ovom završiti.
Šifra mi je takođe promenjena, ali ne znaju da postoji email na kojim mogu da povratim. Verovatno mi je ovo poslednji post na ovoj temi jer će me weasel banovati i onda tvrditi da sam ja ustvari njegov nalog.

Tako su optužili i KodMeneJeRadilo a verovatno i tog iz Kragujevca. Ko zna šta su sve nameštali od dokaza.

Edit: Ako već weasel priznaje da ima 2 naloga, zar ne bi po pravilima trebalo a se banuju oba, bez obzira što je on moderator.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno