Šta je novo?

Dupli nalozi ;)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Meni je bilo smesno do onog momenta kad sam ostavio post, sinoc krenuo rijaliti i ovo ne da ne treba pod lock, nego brisanje. Sreca, pa neko obrisao one nebuloze.
 
Bice veceras. Tema nije tu da bi bila smesna, vec da ne napadaju posle kako moderator banuje na osnovu svojih fantazija.
 
Obrisali su i na Ani post, pratio ja temu. Ne vredi, Atomi mu je ipak uzeo svu slavu tamo pa su Lordacu momentalno banovali. Nema srece u zivotu pa to ti je. Ne da mu se da okaje grehe :d
 
Sta ako je KodMeneJeRadilo zapravo Weasel ?!??

842f6fc8db8b35162409154c17d047f7.gif
 
Bice veceras. Tema nije tu da bi bila smesna, vec da ne napadaju posle kako moderator banuje na osnovu svojih fantazija.

Mislim da posle afere pilici, ljudi (ja prvi medju njima) nece vise stajati u neciju odbranu po automatizmu, tako da ne moras da brines.
 
Aha, Atomi je prvi otkrio cari Ane posto je ovde naleteo na zid. Lordaca vise nije, popio je i tamo bananu posle prvog posta.
 
Jel vam odgovara screenshot ili da ne izazivam djavola :-devil-:
Sa Ane, mislim
 
Daj meni na PP, za kolekciju :d
 
Tebi je komsija, mozes skoro svaki dan da popricas sa njim, da mu olaksas dusu :d
 
Aha, Atomi je prvi otkrio cari Ane posto je ovde naleteo na zid. Lordaca vise nije, popio je i tamo bananu posle prvog posta.

Brilliant minds think alike. :d

Da li znas, koji mu je tamo nick? Jel isto atomi? Taj forum ima neke teme koje su prilicno uzasavajuce, valjalo bi ispratiti atomijev doprinos.
 
edit: Kurajber je vec okacio link ;)

Evo citat sa njegovog poslednjeg klipa, gde prica o buducnosti Atomi-a kao pojave :d

"Pazite sad kakve ja ambicije imam.Znaci pojma nisam imao pre jedno 4 mesaca o tome.
I razmisljam ja o vanrednosti situacije i o tome da sam pre jedno 4 godine snimao klipove na YouTube koji su bili popularni.
I rekoh moram o5 da krenem!
Ali ovaj put daleko temeljnije...i sve razmisljam hajde da ubacim nesto sto namaju ostali YouTube gaming kanali.I razmisljam ja sta bi to moglo da budi i setih se ti nekig fora ajd da bude atraktivno i zanimljivo ponovo kao nekad pre 4 godine.I napravim animaciju u kojoj se ja pojavljujem na dast 2 i prilazim kameri sa awp-om i izgovaram reci :svakoga dana ,novi klipovi,ucimo zajedo.igramo CS:GO.I to je sosta odjeknulo medju igracima koji igraju na public serverima.Njoma je to bilo izuzetno zanimljivo sto su videli.Tako od prilike i GTA igra funcionise :)
Salu na stranu,ali jedan je majstor dok su ostali ucenici segriti kalfe.
Svoj vrhunac bi dostigao kada bih ubacivao sebe u gameplay CS:GO-a iz treceg lica.
ali za to bi morao da imam poligon i na njemu jedan "pametan" pratioc koji bi se kretao po putanji sa mape iz cs:go.ili mozda napraviti takav engine. :) i kasnije bi to u after Effectu doterivao do usijanja.I od toga pravio kao neku igru u kojij sam ja glavni junak,Tako nesto bi se zvalo Srbija pro skiller i bilo bi dosta atraktivno i popularno u Srbiju sigurno,a verovatno i sire.Nadam se da cu uspeti tako nesto da plasiram i da predstavim na svoj gaming YouTube kanal Raseto CS:GO. :)"
 
Poslednja izmena:
Ne znam samo otkud toliko nepoverenja prema transrodnim osobama ?? Dokazi su dokazi i nista ne dokazuju u ovom slucaju. Ako transrodna osoba ima vise naloga to samo govori o prirodi problematike pomesanih identiteta.
Zao mi je samo sto Weasel na vreme nije shvatio da se u napadima transrodnih osoba krije zapravo nesto mnogo vece. Napad na Pecu.
Ali sta ako je to zapravo vapaj transrodnih osoba da se menjaju pravila Bencha? Mozda je vreme da se transrodnim osobama dozvoli da imaju vise naloga i identiteta, u skladu sa potrebama?

Eto morao sam...Ipak je sve ovo suvise "epic" da se ne isprati! Ne zamerite! [emoji2]
 
mikiPSY:

potrosio sam i zadnji atom(i) mozdanih resursa citajuci ovo.
 
SMIRITESE.jpeg
 
Imao sam ove Logitech sluške. Raspale se za 6 meseci. Teško njesra.
 
Slika objasnila...

Kliknuh na link od Sajbera i izbaci mi "Ana.rs - prvi i najveci ZENSKI forum"..... wtf....
Ja ladno kontao to neki forum na fazon Bureka ili Krstarice ili sta vec... definitivno sam van vremena i tokova... i potreba,kao sto kaze Zoki... :D
 
Poslednja izmena:
S obzirom na to da je Kostolomac citao temu vise puta u zadnja 2 dana, ignorisao i nastavio da postuje po marketu kao da nista nije bilo, upravo je dobio perma Ban.

Tema vise nema potrebe da stoji otkljucana.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno