Šta je novo?

Dupli nalozi ;)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Samo se ti zaebavaj Wizy... kada ga budes sreo nakon 15 godina ni neces znati da si ga sreo ali ces znati da si ga sreo...
 
0d41808f60af8871fa122b3b0f37ab1b.gif
 
Nevermind-reaction-gif.gif

340x-5.gif

tumblr_inline_nx0i6dyEVh1sif2xz_500.gif
 
Poslednja izmena:
Ova tema postaje zesci mindfuck...drugs we need...not.
 
Najbolja bleja je na benchu u ovo vreme,1am,2am :)
 
bila je dok ovaj pc nije uleteo....sad mi nekako vuče prema Hičkoku :p
 
Poslednja izmena:
Gledas ovo ludilo i pomislis "izgleda da je plot avengersa 2 sve realniji"...:D

92MTDh4m.jpg
 
Necemo upropastiti temu sa novim glupostima.

Cekamo KOstolomca jos veceras da odgovori i da zavrsimo topic ;)
 
Kad biste se svi ovoliko zalagali u temama gde je nekome stvarno potrebna pomoć sa IT problemom, gde bi forumu kraj bio...

Nije dosta što se na pinku, hepiju & co. vrte Socijalna Farsa i Tvorovi, već treba da poklanjamo još pažnje, vremena i napora specijalnim članovima društva.
 
Sta imas protiv nasih psiholoskih radionica? Kome smeta jak Bench?
 
Kad biste se svi ovoliko zalagali u temama gde je nekome stvarno potrebna pomoć sa IT problemom, gde bi forumu kraj bio...

Mislis da dajemo odgovore sa duplim nalozima? ipak dve glave... bolje od jedne... sta vec :p
 
Slazem se hahahahh.

Prosli put me nekoliko njih napali kad sam rekao nda je goxxy zavrsio pricu sa ovim forumom jer sam 99% bio siguran da je kostolomac. Sad kad sam pustio da se iznese gomila dokaza onda ne valja jer poklanjamo paznju. Kao sto rekoh do veceras je tema otkljucana da dokaze da nije on i ban svim redom accauntima.
 
Posto vidim da ste brisali neke postove od sinoc, da li je neko mozda sacuvao link ka onom clanku na ANA.RS o bivsem clanu ovog foruma?
 
Dzaba i tamo mu obrisali post.. Steta,bilo je legendarnih delova tog posta
 
Kad biste se svi ovoliko zalagali u temama gde je nekome stvarno potrebna pomoć sa IT problemom, gde bi forumu kraj bio...

Nije dosta što se na pinku, hepiju & co. vrte Socijalna Farsa i Tvorovi, već treba da poklanjamo još pažnje, vremena i napora specijalnim članovima društva.

Ljudi imaju potrebu za rijalitijem.
 
Poslednja izmena:
:D kod tebe vidim opet sve radi :D
 
Opustite se.. lablne licnosti odlepe pred praznke. Ovo je sasvim ocekivano.
 
Sramota je što je ovo postala najpopularnija tema na Bench-u, mislim da bi bilo dobro da ukloni cela temakad se završi rasprava, a ne samo da se zaključa...
Sramota sto je weasel banovao goxxxy bez ikakvih dokaza,

sramota sto weasel koristi poziciju da brani kolegu moderatora koji je optuzen za isaplu u oglasima

sramota sto weasel preto javno banom bilo kome bez ikakvih dokaza i to dugogodinjsem clanu....

Tako je bilo pocetkom godine...



Da sam odma obrisao temu i banovao KodMeneJeRadilo, on bi onda pisao svima kako bez ikakvih dokaza ga moderator banuje, kako moderator je umislio i 90% bi mu poverivalo kao sto su poverivali i prosli put.

Tema ce biti uklonjena, to je jedna klik, najmanji je to problem.
 
Poslednja izmena:
Sramota je što je ovo postala najpopularnija tema na Bench-u, mislim da bi bilo dobro da ukloni cela temakad se završi rasprava, a ne samo da se zaključa...

Ma opustiSE,ovo je 'čistilište'..ubuduce,cim neko krene da zamlaćuje,uputis ga ovde.
Edit: Zasto ukloniti temu..ako nista drugo,neki su ovde potrosili vreme iznoseci dokaze za svoje tvrdnje,prema njima bi bilo neposteno.
 
Poslednja izmena:
Nikako ne brisati, samo ukloniti ova naklapanja posle iznosenja dokaza, tj. drugu polovinu teme, posto je vec usla u Hall of Fame.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno