Šta je novo?

Disney+ u Srbiji (pravila u prvom postu)

Bas su duhoviti, kaze od 01.11.2023 mesecna cena 9.99eu a godisnja 99eu.
 
Pa to je već odavno objavljeno da pretplata ide na 10 evra. To sam ja još video u septembru, a mislim da kreće od decembra
 
Meni je godisnja pretplata i 10. decembra se obnavlja, vidim da ce biti 100e, a mogu na prste jedne ruke da nabrojim sta sam gledao preko godine. :D
Videcu sta kaze ekipa sa kojom delim, sta cemo dalje, jedno mesto ce biti sigurno otvoreno, a za vise videcemo. :D
 
Računaj na dva slobodna mesta.
 
Pregledao ceo library, slab je ovaj Disney+, bukvalno sam 2 filma i 1 seriju izdvojio za gledanje.
To i mozda oni stariji diznijevi dugometrazni crtaci, cisto zbog nostalgije i neki NatGeo dokumentarac.
Ne kontam sto je toliko ishajpovan Disney+, po meni Netflix/HBO mnogo ozbiljnija prica
 
Dobre su i SW serije
 
Pregledao ceo library, slab je ovaj Disney+, bukvalno sam 2 filma i 1 seriju izdvojio za gledanje.
To i mozda oni stariji diznijevi dugometrazni crtaci, cisto zbog nostalgije i neki NatGeo dokumentarac.
Ne kontam sto je toliko ishajpovan Disney+, po meni Netflix/HBO mnogo ozbiljnija prica
Pitanje ukusa. Ako ne volis Star Wars i Marvel smanjena ti je ponuda.
A ima svasta nesto dobro u STAR katalogu.
 
Pozdrav,
Pokusavam da uzmem pretplatu preko turske, nemam apple uredjaj, idem preko starog android telefona:
Napravio sam novi nalog na gmailu, ulogovao se na google play store, morao sam prilikom dodavanja kartice da upalim vpn na tursku jer je pitalo zelite li da promenite nalog na Srbija.
Zapampio mi je karticu na play store-u
Istalirao sam aplikaciju i sad samo stoji pocetni ekran sa disney log-om i nece dalje.
Probao i sa vpn-om i bez da udjem u aplikaciju
Neki savet....
 
Pozdrav,
Pokusavam da uzmem pretplatu preko turske, nemam apple uredjaj, idem preko starog android telefona:
Napravio sam novi nalog na gmailu, ulogovao se na google play store, morao sam prilikom dodavanja kartice da upalim vpn na tursku jer je pitalo zelite li da promenite nalog na Srbija.
Zapampio mi je karticu na play store-u
Istalirao sam aplikaciju i sad samo stoji pocetni ekran sa disney log-om i nece dalje.
Probao i sa vpn-om i bez da udjem u aplikaciju
Neki savet....
Ne može više preko Google Playa (za nove korisnike).
Samo preko Applea još uvek radi.
 
Jedan lik na Redditu podržava poskupljenje.

kbu8vekr63zb1.png
 
Ja i dalje to ne kapiram ali polako razumecu za neki mesec taj KODI, koristio sam ga nekad kad mi je to bilo jednostavno!
 
Da li je istina da Disney nema ni jedan film ili seriju koja ima rejting R?
 
Da li će se do kraja godine vratiti ponuda 3 meseca za 6 evra koja je bila u septembru?
 
Ako neko ima slobodno mesto na turskom nalogu prikljucio bih se na duzi period.
 
Neke promene na Američkim nalozima.

GArVY33XUAAk87D
 
Ne vidim zašto bi se to pisalo preko PM, puno puta je objašnjeno kako, al evo još jednom:

Na Apple uređaju se prijavite sa postojećim turskim Apple ID-om (ili na istom Apple uređaju napravite novi turski Apple ID), uzmete iTunes vaučer na Turgame i pomoću njega dopunite novčanik na tom turskom Apple ID-u. Napomena da mora da bude dodata billing adresa na Apple ID-u (neki hotel u Turskoj) pre nego što se pretplatite na D+. Zatim instalirate Disney+ aplikaciju, pokrenete je i pokrenete godišnju pretplatu pomoću sredstava koja ste prethodno dodali u novčanik. Sa tim nalogom se onda prijavljujete na druge uređaje gde želite D+ i normalno koristite odavde, bez ikakvih VPN-ova i sl.
 
Ne vidim zašto bi se to pisalo preko PM, puno puta je objašnjeno kako, al evo još jednom:

Na Apple uređaju se prijavite sa postojećim turskim Apple ID-om (ili na istom Apple uređaju napravite novi turski Apple ID), uzmete iTunes vaučer na Turgame i pomoću njega dopunite novčanik na tom turskom Apple ID-u. Napomena da mora da bude dodata billing adresa na Apple ID-u (neki hotel u Turskoj) pre nego što se pretplatite na D+. Zatim instalirate Disney+ aplikaciju, pokrenete je i pokrenete godišnju pretplatu pomoću sredstava koja ste prethodno dodali u novčanik. Sa tim nalogom se onda prijavljujete na druge uređaje gde želite D+ i normalno koristite odavde, bez ikakvih VPN-ova i sl.
Jako lepo objasnjeno!
 
Nazad
Vrh Dno