Šta je novo?

Disney+ u Srbiji (pravila u prvom postu)

Drugari recite mi ima li na Disney + dosta crtaca sa nasom singronizacijuom ili makar hrvatskom ? Jos jedno pitanje da li mogu da UDJEM sa turskim vpn om preko andorid uredjaja i da se dopini gift cardom i koj si gift card kupuje i gde? Vidim da kosta 269.99 Turkish Lira godisnje!
 
Nećeš se usrećiti sa sinhronizacijom i prevodima. Nisam naleteo ni na jedan.
 
Drugari recite mi ima li na Disney + dosta crtaca sa nasom singronizacijuom ili makar hrvatskom ? Jos jedno pitanje da li mogu da UDJEM sa turskim vpn om preko andorid uredjaja i da se dopini gift cardom i koj si gift card kupuje i gde? Vidim da kosta 269.99 Turkish Lira godisnje!
Nema nijedan...a sto se turcina tice ja sam uplatio prosli mesec preko vpn-a, google play-a i nase kartice, ne treba gift card, mada mozda se promenilo, posto sam pokusao da prebacim taj mesecni na godisnji i tu se nesto izdesavalo i popio sam ban na nalogu, sad ne znam da li su nesto menjali pa ne moze vise preko google play-a ili je to nesto meni zabagovalo.
 
Mene zanima ako zivim u Nemackoj, da li ce nalog biti lokalizovan, tj. da li ce mi sav sadrzaj biti na audio nemackom jeziku posto ovde sve sinhronizuju ili to moze da se menja kao sto moze na Netflixu?
I kako ide kupovina preko Apple, meni ovde izbacuje 9€ standardnu mesecnu cenu preko appstore-a?
 
Mene zanima ako zivim u Nemackoj, da li ce nalog biti lokalizovan, tj. da li ce mi sav sadrzaj biti na audio nemackom jeziku posto ovde sve sinhronizuju ili to moze da se menja kao sto moze na Netflixu?
I kako ide kupovina preko Apple, meni ovde izbacuje 9€ standardnu mesecnu cenu preko appstore-a?
Možeš menjati audio/titlove kao i na Netflixu.

Misliš standardnu pretplatu preko Applea ili tursku?
 
Možeš menjati audio/titlove kao i na Netflixu.

Misliš standardnu pretplatu preko Applea ili tursku?
Standardna mi je 9€ ali ovde vidim da ljudi pisu preko ‘Apple-a’ da izadje nesto jeftinije ali to ne vidim.
Jel bih trebao turski Apple nalog da napravim pa onda tako da se pretplatim?
 
Standardna mi je 9€ ali ovde vidim da ljudi pisu preko ‘Apple-a’ da izadje nesto jeftinije ali to ne vidim.
Jel bih trebao turski Apple nalog da napravim pa onda tako da se pretplatim?
Da, novi Apple ID turski napraviš, pretplatis se i možeš se onda odjaviti iz tog Apple ID-ja, ono će normalno nastaviti skidati mesecno pretplatu 2.20€, ili godišnja pretplata 22€
 
Super, odradicu to danas dok jos nisu ukinuli kao sto sam za YT zakasnio.
 
Mene zanima ako zivim u Nemackoj, da li ce nalog biti lokalizovan, tj. da li ce mi sav sadrzaj biti na audio nemackom jeziku posto ovde sve sinhronizuju ili to moze da se menja kao sto moze na Netflixu?
I kako ide kupovina preko Apple, meni ovde izbacuje 9€ standardnu mesecnu cenu preko appstore-a?
Ja sam uzeo turski Disney preko Google Play-a i koristim ga u Nemačkoj. Imaš da biraš jezike, ali neki sadržaj ima isključivo nemačke titlove (npr: Goodby Lenin I čini mi se 22 BBullets.kada su otkazali ovi iz Disney-a zbog povećanja cena, vratili su sav novac nazad (kod mene je to bilo 9 meseci besplatno došlo) i odmah sam produžio pretplatu. Mnogo Nemaca koriste sve peko Turske/Indije... Bavi pogled na mydealz, ima uputstva za sve, pa i za godišnji My Fitness Pal.
 
Platna kartica kojom sam platio godišnju članarinu je istekla i od banke sam dobio novu. Na Disney+ ima opcija za promenu broja kartice.
11gLWWy.png



Ako bih ja večeras uneo podatke sa nove kartice da li bi mi večeras skinuli pare ili 16. oktobra?
 
Logocno je da bude tad kad i pise 16og
 
@n5kovic @nemanja123 Ako neko od vas moze da pomogne, hteo sam da uzmem Disney+ pleko Google play-a/App store-a ali sve sto vidim je aplikacija, nemam opcije za kupovinu preko app-a. Google play sam uspeo da napravim turski nalog, ali nijedan uredjaj mi nije povezan na nalog iz nekog razloga. Preko Appstore-a nece da mi stavi Tursku iako koristim VPN (Surfshark).
Mislio sam da batalim sve to, vidim ljudi prodaju na KP za 3-4000 godisnji nalog za Disney+. Da se ne bih akao sa ovim jer nemam ni previse vremena, moze li mi neko reci da li cu morati da koristim VPN da gledam Disney u Nemackoj i koji radi? Jer imam problem sa HBO-om, ovde ne mogu da ga gledam niti preko jednog VPN-a koji imam (Nord, Surfshark).
 
Za opciju preko ios uređaja i turskog naloga ne treba vpn uopšte.

Treba samo da napraviš novi Apple ID nalog na Tursku i na njega da ubaciš sredstva kako bi mogao da kupiš Disney. Sredstva kupiš preko turgame npr, na ios uređaju se uloguješ na taj nalog samo prvi put prilikom uzimanja pretplate i posle ti više ne treba.

Ne treba vpn ni za gledanje, samo se sadržaj menja kad vidi ip adresu pa ti nudi šta je na Disney dostupno u Nemačkoj.
 
@n5kovic @nemanja123 Ako neko od vas moze da pomogne, hteo sam da uzmem Disney+ pleko Google play-a/App store-a ali sve sto vidim je aplikacija, nemam opcije za kupovinu preko app-a. Google play sam uspeo da napravim turski nalog, ali nijedan uredjaj mi nije povezan na nalog iz nekog razloga. Preko Appstore-a nece da mi stavi Tursku iako koristim VPN (Surfshark).
Mislio sam da batalim sve to, vidim ljudi prodaju na KP za 3-4000 godisnji nalog za Disney+. Da se ne bih akao sa ovim jer nemam ni previse vremena, moze li mi neko reci da li cu morati da koristim VPN da gledam Disney u Nemackoj i koji radi? Jer imam problem sa HBO-om, ovde ne mogu da ga gledam niti preko jednog VPN-a koji imam (Nord, Surfshark).
Preko play stora vpn i kad napravis nalog izabreres placanje preko play storea, ali ne znam da li radi jos uvek, ja sam napravio pre mesec dva i radilo je
 
Preko Play stora ne moze, preko Appstora isto zamrseno, napravio turski nalog i sve, ali prekomplikovano mi je da se kupujem te vaucere sa nekog levog sajta pa posle giftujem pa kupujem nalog..
Uzecu od ovih nasih sto valjaju preko Kupujem Prodajem nalog, nije neka razlika a mnogo manji stres
 
Može preko playstore-a. Ja sam drugaru napravio prošle nedelje koristeći Bluestacks
 
@n5kovic @nemanja123 Ako neko od vas moze da pomogne, hteo sam da uzmem Disney+ pleko Google play-a/App store-a ali sve sto vidim je aplikacija, nemam opcije za kupovinu preko app-a. Google play sam uspeo da napravim turski nalog, ali nijedan uredjaj mi nije povezan na nalog iz nekog razloga. Preko Appstore-a nece da mi stavi Tursku iako koristim VPN (Surfshark).
Mislio sam da batalim sve to, vidim ljudi prodaju na KP za 3-4000 godisnji nalog za Disney+. Da se ne bih akao sa ovim jer nemam ni previse vremena, moze li mi neko reci da li cu morati da koristim VPN da gledam Disney u Nemackoj i koji radi? Jer imam problem sa HBO-om, ovde ne mogu da ga gledam niti preko jednog VPN-a koji imam (Nord, Surfshark).
Ja sam slao link kako to rade Nemci, pa probaj tako. Ako nece, bolje nađi neki android telefon i stavi na njega samo turski google nalog (da nema nijedan više), pa pokušaj preko telefona sve opet. Inače, ti poznati VPN-ovi ne rade. Pisano je ovde u uputstvu za Disney. Radio je neki "VPN Turkey".
 
Ako mislis na metodu kad su nemci kupovali turske platne kartice prepay-ed pa ih dopunjavali i time placali to vise nemoze na zalost.
 
Pokusacu sa android telefonom. Jel moze mozda prekk nekog emulatora pa sa Windows laptopa? Probao bluestacks sinoc ali kad pokrenem google playstore app nista se ne desava
 
Ja kolko sam skapirao nemoze vise preko Googla samo preko Apple pay ili kako se to zove nisam iz te price.
Znaci moras imati neki Apple uredjaj i onda preko njihovog stora moze navodno jos uvek.
 
Imam apple telefon ali ne vidim opciju kako mogu preko apple pay-a da platim, ako nisu one gift kartice preko turske u pitanju?
 
Nije preko Apple pay. Kupe se kartice na turgame pa se onda pretplati kroz samu Disney aplikaciju.

Mogu da pošaljem instrukcije u dm. Okačio bih i ovde nego je gramatika upitna jer sam na brzinu pisao drugu pa zato radije u dm haha.
 
Da nisi ti pomesao Netflix sa Disneyplusom?
Ja nisam nigde video Giftcard za Disneyplus sem kod njih kad kao kupis nekome pretplatu na poklon.
Kolko znam samo jos radi preko Apple uplata sa nasim karticama.
 
Nisam. Kupuje se giftcard za App store pa se onda tim kreditom kupi Dizni kroz Dizni aplikaciju na telefonu.
 
Nisam. Kupuje se giftcard za App store pa se onda tim kreditom kupi Dizni kroz Dizni aplikaciju na telefonu.
Ok onda je samo nesporazum, kazao si nije Apple pay ali je Apple store, meni to sve isto isti eko sistem ;)
 
Nije preko Apple pay. Kupe se kartice na turgame pa se onda pretplati kroz samu Disney aplikaciju.

Mogu da pošaljem instrukcije u dm. Okačio bih i ovde nego je gramatika upitna jer sam na brzinu pisao drugu pa zato radije u dm haha.
Posalji instrukcije kad stignes, ko šiša gramatiku 😁
 
Nazad
Vrh Dno