Šta je novo?

Disney+ u Srbiji (pravila u prvom postu)

Hteo sam samo da proverim da li sam razumeo kako ide preko Turske na ios uređajima (okvirno) i da pitam par pitanja.

Dakle, potrebno je napraviti novi Apple ID koji će biti na Tursku, pa zatim taj nalog dopuniti sa gift cardom. Tu dolazim do prvih pitanja: da li gift card kupujem preko Apple Store aplikacije i ako da, da li kao primaoca gift carda biram taj Turski nalog da mu se gift card dostavi na mejl adresu?

Nakon što je nalog dopunjen i nakon što sam se sa njime ulogovao na telefonu, otvaram Disney+ (isto na telefonu) i odatle se pretplaćujem. Naredno pitanje: da li Disney+ nalog mora da bude novi?
Imam svoj nalog na kom je aktivna srpska pretplata, ali bih je otkazao, i započeo ovaj proces nakon što pretplata istekne, a i delim sa ljudima pa mi lakše da ne pravim novi nalog.

Nakon što sam se pretplatio, samo se kroz AppStore vratim na svoj primarni Apple ID nalog, a pretplata kroz Disney+ app će da ostane bez obzira na zamenu Apple naloga?

Hvala unapred.
1. Gift card kupuješ preko stranica Turgame ili G2A (Turgame je nešto jeftiniji)
2. Ne treba novi account, čekaj da istekne pretplata na postojećem.
3. Možeš se izlogovati iz turskog Apple ID-ja, pretplata i dalje ostaje, naravno.

VPN ti ne treba za ovaj proces. Samo deinstaliraj i ponovo instaliraj Disney+ aplikaciju i cene će odmah biti prikazane u TL.
 
Dizni krenuo sa malo agresivnijim web reklamiranjem kod nas.
 

Prilozi

  • IMG_4329.jpeg
    IMG_4329.jpeg
    716.1 KB · Pregleda: 102
  • IMG_4330.jpeg
    IMG_4330.jpeg
    565.8 KB · Pregleda: 97
Samo da javim da je prošla uspešno pretplata na godinu dana preko Turskog Apple ID uz kupovinu gift cardova na turgame. Izašlo oko 22 eur.
 
Ovako drugari interesuje me da li mogu preko ANDROIDa da udjem preko turske i preko gift carda uplatim Disney +!! HVala
 
Ovako drugari interesuje me da li mogu preko ANDROIDa da udjem preko turske i preko gift carda uplatim Disney +!! HVala
Ne. Gift card samo preko Applea.
U tvom slučaju ideš preko one standardne metode - turski Google Play. Ima objašnjeno ovde vise puta.
 
I dalje nema titlova na Disniy + ? GOdisnje ispadne oko 2000 din jel tako ili vise ?
 
Uplatio srpski disney+ sad, dok je akcija 2 evra mesečno da isprobam.
Međutim ne radi mi na LG tv-u. Radi aplikacija, imam početni ekran, preporuke i sve to ali kad hoću da pustim neki naslov aplikacija pukne i restartuje se.
Tv je lg 55un8000, a verzija webOS je 5.4.3-36
 
Uplatio srpski disney+ sad, dok je akcija 2 evra mesečno da isprobam.
Međutim ne radi mi na LG tv-u. Radi aplikacija, imam početni ekran, preporuke i sve to ali kad hoću da pustim neki naslov aplikacija pukne i restartuje se.
Tv je lg 55un8000, a verzija webOS je 5.4.3-36
Da odgovorim sam sebi.
Posle sat i po mi je stigla purchase confirmation i od tada mogu da puštam naslove.
Kakva glupost. Ja mislio nešto mi ne valja tv ili aplikacija. Uredno su mi skinuli pare sa kartice, dobio potvrdu, ulogovao se, napravio profil, a nisam mogao ništa da gledam. Mogli su bar da izbace obaveštenje da gledanje nije moguće dok oni tamo ne potvrde
 
Opa bato!


a8ppwyyz2nqb1.webp
 
Preko koje zemlje je registrovan nalog?
Ja sam preko Turske i nije mi stigao mail, možda nas Turke zaobidju kao netflix :D

Nisam ja dobio mail. Ovo šalju Kanađanima. Kao što je Netflix krenuo.
 
Uplatio srpski disney+ sad, dok je akcija 2 evra mesečno da isprobam.
Međutim ne radi mi na LG tv-u. Radi aplikacija, imam početni ekran, preporuke i sve to ali kad hoću da pustim neki naslov aplikacija pukne i restartuje se.
Tv je lg 55un8000, a verzija webOS je 5.4.3-36
Ja hteo da obnovim oce mi uzme 8e. Jel to akcija samo za nove korisnike ili treba negde specificno da se ode za ovu cenu?
 
Akcija za nove korisnike, 2 evra mesečno, tri sledeća meseca. Posle je 10 evra mesečno.
E sad, kako je za stare korisnike ne znam, moguće da će vama ostaviti 8 evra mesečno
 
Nazad
Vrh Dno