Šta je novo?

Diablo II Resurrected

to ti je cheat, drugi ga ubio za tebe, i to na azijskom serveru, taj je samo za kineze. i potioni ne treba da stackuju, nego svaki za sebe, i inventar treba da se smanji, ovo treba da bude teska igra.

edit: i high runu neces da vidis dve godine! (kako to da zaboravim?)
 
rešio i annihilus charm , hvala @Skankhunt42 za info, sponovali su diabolo klone na azija serveru, nasao nekog lika na d2jsp forumu da ga ubije džaba
ja sam nisam mogao ni da ga načnem sa blizz sork i mojim itemima..
Za dclon-a, ako nemas dovoljno jakog lika, samo procuj prevent mosters heal i onda imas par sati vremena da ga lagano krljas (mozes da gines koliko god hoces). Inace, na diablo2.io moze da se prati koliko je blizu dclone spawn po regijama.
 
Za dclon-a, ako nemas dovoljno jakog lika, samo procuj prevent mosters heal i onda imas par sati vremena da ga lagano krljas (mozes da gines koliko god hoces). Inace, na diablo2.io moze da se prati koliko je blizu dclone spawn po regijama.
imam ok jaku sorc nego nisam znao za tu foru, (y)
sad znam za prevent monster heal i biće laća. 5 min max :cool:
danas pre 6 ponovo na azia serveru.😁
 
juce dva, danas jedan walk. a ja u pustinji sa jos 15 budala na nekom retreat-u. normalno da kad se vratim nece da ih bude vise.

sto bi se zezao sa ubijanjem klona 8 sati ako moze covek da ti ubije za minut? a, da. to je cheat, nisi ga ti ubio nego neko drugi, nije to to.
 
imam ok jaku sorc nego nisam znao za tu foru, (y)
sad znam za prevent monster heal i biće laća. 5 min max :cool:
danas pre 6 ponovo na azia serveru.😁
Prevent Monster Heal ne radi na uber bossovima, koliko se sećam...ne bi trebalo da radi ni na D-klonu ali iz nekog razloga radi (verovatno bag). Mada, traje kratko...

Najpouzdaniji način da se bossovima "ukine" regeneracija je Open Wounds. Poison isto radi posao i dovoljan je samo 1 mali charm sa poison damage ali neki bossovi su imuni na poison...
 
evo ga opet walk.... ajde da vidim da li mogu da zaredjaju 20 walk-ova dok ja nisam tu. svi treba meni da zahvale sto se ovo desava, jer je to zato sto ja ne mogu da igram sad, zavera :D

svi anijusi koje sam rolao su tres zivi, najbolji koji imam je neki sto mi je lik dao onako bezveze :D
 
Prevent Monster Heal ne radi na uber bossovima, koliko se sećam...ne bi trebalo da radi ni na D-klonu ali iz nekog razloga radi (verovatno bag). Mada, traje kratko...

Najpouzdaniji način da se bossovima "ukine" regeneracija je Open Wounds. Poison isto radi posao i dovoljan je samo 1 mali charm sa poison damage ali neki bossovi su imuni na poison...
pa smajter paladin ima sve ovo
ignore targets defense
prevent monster heal
open wounds
crushing blow
on ga verovatno ubija od šale..

a sa sork sad sam gledao na youtube, par puta sa nekim mačem sa prevent monster heal dok valjda ne kastuje i lagano bllizard posle...
 
Smajte paladin je cheaterski build :D
treba da ga nerfuju :p
Ja još ima telegram bota za DClone status (povezan sa tim na diablo.io)
i nikako da utrafim walk.

Kontam da moram da čekam u igri kad bude 5/6 jer čim se proda još neki SoJ samo će da se pojavi u svim kreiranim igrama na prvom super unique
i kraj, kokne ga za minut neko.

Samo što ponekad brzo prebace od 4/6 jer kontam da grupe prodaju po desetak SoJ-a.
 
bolje je da imas napravljenu igru jos pre nego sto krene 1/6 ja jednom uopste nisam mogao da kreiram igru prsne server.

presao sam hell sa berserk barbom ono je stvarno lako. poceo frenzy pa uradio respec na berserk. sad bih probao throw, kad sam vec presao hell
 
daj bajo taj chiterski build, ne mogu preci sa sosericom na hell :D
 
nista specijalno, max berserk i ono sto mu daje bonuse, i ides i tepas.

gear mi je super trashy, bukvalno sam tradeovao 100 full rejuvs za kompletan gear na barabi i jos mi preteklo :D
 
evo ovako uzeo sam još jedan ani i sam sam kokno Diabolo klon i to sa amazonkom
ubio sam ga bez problema za 2'3 min sa standardnom opremom , ništa posebno.
lvl 85, titans revange, spirit štit, peace oklop,aldur čizme shako...
amazonka opasna boss killa
 
Ja sam poceo malo da igram dok ne izadje d4. Krenuo malo sa Barbarom. Interesuje me sta konkretno mi dobijamo u online modu?
 
Ja sam poceo malo da igram dok ne izadje d4. Krenuo malo sa Barbarom. Interesuje me sta konkretno mi dobijamo u online modu?
Ukoliko misliš na Ladder play, onda 7 novih Rune Words-a koje ne možeš sačiniti u non-Ladder igrama.
 
Ukoliko misliš na Ladder play, onda 7 novih Rune Words-a koje ne možeš sačiniti u non-Ladder igrama.
nisu nista specijalno. i dalje ces koristiti stare rune wordsove, enigmu, cta, chains of honor, infinity, drram, grief....

Igranje sa drugima je na principu kreiranja loby-a?
da, isto kao u starom d2. napravis igru i pozoves druga...

ja sam probao malo throw barba, moze bez problema da ocisti koju god oces zonu, ali je prilicno spor. vrlo je tanky i safe, bas treba da se potrudis da umres, nista te ne one-shotuje.
 
nisu nista specijalno. i dalje ces koristiti stare rune wordsove, enigmu, cta, chains of honor, infinity, drram, grief....


da, isto kao u starom d2. napravis igru i pozoves druga...

ja sam probao malo throw barba, moze bez problema da ocisti koju god oces zonu, ali je prilicno spor. vrlo je tanky i safe, bas treba da se potrudis da umres, nista te ne one-shotuje.
A princip da mi nadje random lika sličnog levela?
 
Nisam znao da mogu sa EU ladder likovima (svima) da se samo prebacim na drugi region US.
Lego prvi Anni, i to je prilično dobar za moje potrebe.
1659921006098.png

Ko ne spava može da pokupi sad HC anni a malčice kasnije i SC (ladder).
Streamer je u EST vremenskoj zoni.
 
Kako ide ljudi, ima li aktivnih igrača? Ja sam morao da napravim malo veću pauzu ali sam sada krenuo žustro. Batalio sam Amazon Multishot sa kojim sam stigao do kraja Nightmare i krenuo ponovo sa Sorcerer i mogu da kažem da se zbog onog teleporta igra preleće, au kakav je ono OP skill (da ne kažem cheat). Već sam na sredini trećeg akta na Nightmare.

Nego, žao mi je što nema nekog generalnog (globalnog) chat-a u ovoj igri da malo "oživi" atmosferu. Da li postoje neki kanali kao u d3 možda?
 
ja sam prestao da igram pc. preselio sam se na switch. mogu samo jednu stvar u isto vreme, ili je to pc, ili switch, ili knjiga... posle switch-a vrv dolazi na red knjiga, a posle nje, pc ali wow i gw2. d2r cu vrv da upalim ponekad ali ne aktivno...

nekako mi je smor da igram pored najavljenih d4 i poe2 a oni nece jos 300 godine
 
Do 5-og septembra je na popustu, krastavac sad je kasno :cool:
 
Od kad igram d2 (i sad d2r), prvi put mi je rng dozvolio 20/20 Ama Torch.
 

Prilozi

  • D2R_2022_09_03_16_25_31_801.png
    D2R_2022_09_03_16_25_31_801.png
    3.9 MB · Pregleda: 30
Ko hoće da zgrabi sebi Anni ima Discord server gde se redovno prate i organizuju walkovi i sve bude transparetno kad se dešava.
Sad ih redovno organizuju azijski streameri (korejanci) uglavnom na Ladder pa samo promenite client na Asia i čekate.
Pratite YT stream da vidite kad prodaju SoJs jer nisu baš tačni u minut ali jako tačni za naše standarde.


PS: sad upravo bio walk, sledeći je u 15:00 a biće i sutra (subota 17.09.) dva walka preko dana na Asia serverima :).

Glupo je što je tokom radnog vremena, amerikanci kad organizuju to bude u 2,3,4,5 noću a EU ne sećam kad bio negde uveće jer izgleda nema jak community treba skupiti SoJ na gomilu i onda organizovano to prodati i svi da su u igrama ovako nema šanse da se potrefi ili jako teško.
Evo koji mi se Anni sad posrećio :) jako blizu, ali više mi se sviđa kad ima 10% xp gain.
1663326803732.png
 
Poslednja izmena:
I šta samo tako ideš i dobijaš sa vremena na vreme ove prebudžene charmove?...kakav divan način da upropaste igru!
 
I šta samo tako ideš i dobijaš sa vremena na vreme ove prebudžene charmove?...kakav divan način da upropaste igru!
Druže pre ili kasnije ti treba 1 ovakav charm, ako nisi znao može samo jedan u inventaru da imaš a ne ceo inv. popunjen.

A to sa vremena na vreme. Pod jedan treba imati lika koji može da ubije Diablo Clone :) a drugo koje su šanse naleteti slučajno ako ne igraš 12 sati dnevno i piliš da li se status menja.
Drugo od kako su izmenili sistem kako se spawnuje Diablo Clone ja ni jednom nisam uspeo onako da naletim na njega, treba pratiti /uberstatus u chatu a to ponekad ni ne primetiš da se menja. A dešavalo se da očas posla od 1 do 6 ode, ili ode na 2-3 pa stoji danima, pa namam ja vremena da 12 sati igram igru i da bi našao termin kad su oni odlučili da prodaju SoJ do spawna.

Isto tako ovaj sajt stalno da pratiš gore do socijalnih mreže da proveraš. Ima i aplikacija koje javljaju ali bude često kasno. Jer to sve već organizovano rade.
 
Odlican Anni @zokocx!
Jos ni jednom nisam uspeo da rolam 20/20/10 Anni....
d2 + d2r.

Skocila je drasticno cena Anni-ja u poslednjih par meseci.
Aktivirao sam se ponovo na Traderie (posle par meseci pauze) i prodao skoro sve Anni-je i baklje koje sam nakupio.
Note: Dodali su i ogranicenje da moze samo po 5 itema da se okaci istovremeno (za free korisnike).
 
Nazad
Vrh Dno