Šta je novo?

Diablo II Resurrected

Preciznije, igra posle mesec dana neaktivnosti igra traži online verifikaciju kako bi nakon isteka tih mesec dana mogao ponovo da igraš, čak i za offline...
Smejurija.
 
glupost jeste, da li je dealbreaker? nije... i to kazem ja koji inace se zalim za svakojake gluposti :D
 
Umrla tema skroz. Imam 5 chara lvl92+. Sa assassinkom idem do 99. U međuvremenu je došla i enigma, insight, hoto i cta pored standardne opreme. Kako vama ide? Dokle ste stigli? Igrate ili ste batalili?
IMG_20220221_123647.jpg
 
vrh, pokidao si sa asasinkom. ja sam presao na eso. ne mogu da igram vise od jedne igre istovremeno :/ ali se i dalje zanimam za diablo, vraticu se s vremena na vreme.
 
Očekivani životni vek igre. Igralo se prvih par meseci i to je to. Ja se možda vratim ako nešto korisno dodaju ali znajući današnji Blizz teško da će se oni sastaviti. A imaju odličnu podlogu. Baš šteta.
Drugačija su vremena nego pre 20 godina kad je orginal bio aktuelan. Ima dosta drugih igara sličnog žanra. U ovom slučaju su hvatali ljude na nostalgiju.
 
Patch 2.4 is currently planned for an April 14 release—Ladder will follow two weeks later on April 28

Na nostalgiju (mene :)) i dobrim delo kao nove igrače konzolaše.
Meni je D2R bolji recimo od nekih trenutni ARPG, Path of Exile mi je prenatrpan i konfuzan. Njega čekam jedino PoE 2 da vidim da li će da očiste zaostale stvari lepo organizuju mehanike. Iskreno nisam došao do PoE end game ali i to mi izgleda konfuzija sa farmanjem tih mapa jurenjem itema ili currencies, plus što tamo osnovna klasa izgubila smisao jedino zbog Ascending podkalse.
Diablo 2 je simple ali ima i dubinu, jedina mana što eto iste mape i bosove vrtimo (valjda će D4 više ličiti na PoE ali sa dobri stvarima iz D2 i D3).

Ne mogu ni ja da igram jednu igru samo, trenutno
30% DR2
50% Lost Ark i
20% ostalo (npr. trenutno ELDEN RING).

Inače pao Hell Baal-a prvi put u životu sa Hurricane Druidom, samo cold immunity me usporavaju jer Tornado je malo random spell, ubio ga iz prve mada ima dosta više HP-a i jače udara od Diabla koje istopim očas posla. Lvl 89 koristim 2x Spirit runeworda, nemam neke endgame runewords ili unique (osim možda Shako za MF%) običan +2 Elem. skills, Nagelring 29%MF, i drugi ring 10% FCR 12str +40mana. Jurim rune za Enigma, HotO i neke bolje unique boost sa što više Runspeed%.
Nisam još tradeovao ali moraću jer za runes nema druge, a od Ist nisam dobio ništa bolje sledeće su mi 3 nivoa ispod rune po 1-2.

U originalni D2 LoD sam negde pre 17 god. u SP došao do Hell ali nisam mogao dalje od pola act-a, nisam znao tada šta znači skill synergy, kako stackovati resistance i šta je bitno za castera a šta ne, totalni fail ... tada se ni nesećam da je postojao respec pa batalio.

D2R_2022_03_26_02_58_45_732.png
D2R_2022_03_26_02_53_17_316.png
I jedina igra kojoj mogu da oprostim što nema podršku za 21:9 UW rezolucije, imala je u Tech. Alpha zato sam je i kupio nego 16:11 je viewport (umesto 16:9) jer AI ne radi na tim ivicama ekrana pa mogao bi da ih offshotujem bez aggro. Manje imam crno imam sa strana nego recimo u ELDEN RING koji sam morao da hackujem zbog toga i za koji neće dobiti pare.
IMAG3461.jpg
 
Patch 2.4 is currently planned for an April 14 release—Ladder will follow two weeks later on April 28

Na nostalgiju (mene :)) i dobrim delo kao nove igrače konzolaše.
Meni je D2R bolji recimo od nekih trenutni ARPG, Path of Exile mi je prenatrpan i konfuzan. Njega čekam jedino PoE 2 da vidim da li će da očiste zaostale stvari lepo organizuju mehanike. Iskreno nisam došao do PoE end game ali i to mi izgleda konfuzija sa farmanjem tih mapa jurenjem itema ili currencies, plus što tamo osnovna klasa izgubila smisao jedino zbog Ascending podkalse.
Diablo 2 je simple ali ima i dubinu, jedina mana što eto iste mape i bosove vrtimo (valjda će D4 više ličiti na PoE ali sa dobri stvarima iz D2 i D3).

Ne mogu ni ja da igram jednu igru samo, trenutno
30% DR2
50% Lost Ark i
20% ostalo (npr. trenutno ELDEN RING).

Inače pao Hell Baal-a prvi put u životu sa Hurricane Druidom, samo cold immunity me usporavaju jer Tornado je malo random spell, ubio ga iz prve mada ima dosta više HP-a i jače udara od Diabla koje istopim očas posla. Lvl 89 koristim 2x Spirit runeworda, nemam neke endgame runewords ili unique (osim možda Shako za MF%) običan +2 Elem. skills, Nagelring 29%MF, i drugi ring 10% FCR 12str +40mana. Jurim rune za Enigma, HotO i neke bolje unique boost sa što više Runspeed%.
Nisam još tradeovao ali moraću jer za runes nema druge, a od Ist nisam dobio ništa bolje sledeće su mi 3 nivoa ispod rune po 1-2.

U originalni D2 LoD sam negde pre 17 god. u SP došao do Hell ali nisam mogao dalje od pola act-a, nisam znao tada šta znači skill synergy, kako stackovati resistance i šta je bitno za castera a šta ne, totalni fail ... tada se ni nesećam da je postojao respec pa batalio.

Pogledajte prilog 339175
Pogledajte prilog 339176
I jedina igra kojoj mogu da oprostim što nema podršku za 21:9 UW rezolucije, imala je u Tech. Alpha zato sam je i kupio nego 16:11 je viewport (umesto 16:9) jer AI ne radi na tim ivicama ekrana pa mogao bi da ih offshotujem bez aggro. Manje imam crno imam sa strana nego recimo u ELDEN RING koji sam morao da hackujem zbog toga i za koji neće dobiti pare.
Napravi Lawbringer mač za merca, ima Decrepify on hit koji smanjuje phys resistance mobova (plus slow), pomaže dosta kod Wind Druida...
 
jel planira neko da igra ladder? ako ste weekend warriori kao ja, mozemo u subotu 30. da krenemo zajedno i za dan predjemo hell?
 
bas niko ne igra ladder?!

meni ide odlicno, vec prvog dana mi je pala jedna od runa za enigmu - ith

:D :D :D :D
 
Ima li nešto gde se prodaju ajtemi i gde mogu da proverim da li šta vredi i koliko, da imam nekakvu predstavu?
 
reko bi ti ja, ali je to cheat, sram te bilo, olaksavas igru, ti ces tamo da odes i kupis high rune, a treba da prodju dve godine da ih nikad ne vidis, igra treba da bude teska, potioni treba da budu jedan po jedan, ne da stackuju, i inventar treba da bude jos manji.
 
reko bi ti ja, ali je to cheat, sram te bilo, olaksavas igru, ti ces tamo da odes i kupis high rune, a treba da prodju dve godine da ih nikad ne vidis, igra treba da bude teska, potioni treba da budu jedan po jedan, ne da stackuju, i inventar treba da bude jos manji.
@zero Skank misli na d2jsp, sto je na granici rmt-a, cak i preko te granice. Imas neke druge opcije koje mozes da probas, na pr traderie.com, diablo2.io, MrLamaSC ili The Chaos Sanctuary discord kanale.
 
bas niko ne igra ladder?!

meni ide odlicno, vec prvog dana mi je pala jedna od runa za enigmu - ith

:D :D :D :D
Igram ja, tj. samo sa počeo u petka uveče sa Amazonkom.
Ali zbog praznika sam AFK i do sutra nema igranja.

A nije mi jasno kad sam počinjao da igram ladder gomila likova već 90-lvl a ja 3 meseca igrao da stigne po tja level, mada online i manje vremena sam gridnao Hell.
 
A nije mi jasno kad sam počinjao da igram ladder gomila likova već 90-lvl a ja 3 meseca igrao da stigne po tja level, mada online i manje vremena sam gridnao Hell.
Klasika. Trkaju se ko će pre do 99. Gledam Raxx-a čovek ne spava. 24h Baal run-ova. Mislim da za to treba posebna genetika.
 
Kapiram da je moguće. Ima prijatelje koji hoće da pomognu u smenama.
Rekord da se pređe Hell je 2 sata, i čim može igram na 3-4 players i ili još mu farmaju keys pa da na uber mininbossevima dobije što više XP.

A ja za 4 sata tek sam uzeo staff of kings u Act 2 Maggot Lair, i to sam se bas trudio da nađem zone exit i da ubijem primarno samo elitei champ, mobove.
 
u petak ujutru sam overio forum da vidim prodaje li se nesto, ljudi vec nude hoto i cta, a ladder krenuo u cetvrtak preko noci.... uzas
 


Ma već mu dropala OHM runa a meni posle silnih sati igranja jedva MAL iz lower kurast chesta i IST od desetine runova The Countess, i to se nije isplatilo raditi.
 
ja jos nisam stigao do hell-a :D daj boze veceras
 
Klasika. Trkaju se ko će pre do 99. Gledam Raxx-a čovek ne spava. 24h Baal run-ova. Mislim da za to treba posebna genetika.
Verovao ili ne, na lv98 Nilathak daje više XP...bar na solo, ne sećam se da li je u punoj 8-man grupi bolje ići na Baal ili CS runove...
 
Klasika. Trkaju se ko će pre do 99. Gledam Raxx-a čovek ne spava. 24h Baal run-ova. Mislim da za to treba posebna genetika.
Raxx ako izadje napolje izgoreće na suncu kao vampir, spava po 2 sata dnevno.

ja sam na lederu sorc lvl 75 idem prvo frozen orb -meteor , za sada mač sprit, ancient pledge, lore i stelth, još ništa nije ispalo da valja.
furam plavi amu 1+ skills i 10fcr.
Stigao sam do act3 hell, ona šuma smara nikako da krenem.
 
ja uopste ne znam sta da igram :D

hydra sorc moze samo jednu zonu da igra, da predjem na blizzard? i ona nije bolja. sta znam...
 
sve mi itemi za nju padaju, titans revenge, diadem sa 2 to amazon, dex, all res, mana leech... na kraju cu i da je igram :D

ali i sa njom... sta da radis kad naidjes na lightning immune? ista frka kao sa trapasinkom i light sorc. hteo sam da predjem na nova energy shield build, relativno je safe i kul, ali kad naidjes na lightning immune samo da kukas. isti mi djavo kao sa fire, mogu da igram jednu zonu, i to losiju nego ovu sto igram sa fire...
 
Jedan već izdominirao sa Javazonkom.

Inače Low Res. wand kolko pomaže ne znam, ali za full potencijal treba Infinity a to je malo skupo treba pored 2x BER i ostale dve su high rune.
I onda je lagano samo prži.
 
znam, imam infinity na non ladder... mislim svi imamo :D
 
Umrla tema skroz. Imam 5 chara lvl92+. Sa assassinkom idem do 99. U međuvremenu je došla i enigma, insight, hoto i cta pored standardne opreme. Kako vama ide? Dokle ste stigli? Igrate ili ste batalili?
Pogledajte prilog 335873
ja sam u nonlederu stao na 92, sve mi je ispalo što treba ili sam trejdovo, torčeve sam sam nabacio ubio ubere.
toliko.....
Jedino mi je ostalo annihilus charm.... a to teško.
sad malo leder, ide lagano mada ispadne ponešto za sada od high runa jedino ohm.
 
ja sam bogami jednog heroja nagurao na 93, da bi mogao da kockam amulete
 
rešio i annihilus charm , hvala @Skankhunt42 za info, sponovali su diabolo klone na azija serveru, nasao nekog lika na d2jsp forumu da ga ubije džaba
ja sam nisam mogao ni da ga načnem sa blizz sork i mojim itemima..

anii1.jpg
 
Nazad
Vrh Dno