Šta je novo?

Colin McRae: DIRT

meni je gamepad proradio :) Moram prvo da ga cimnem pre ulaska u igru da bi se ukljucio, onda u igri radi dve tri trke i onda prestane da radi jedna palica pre pocetka trke i onda moram da izdjem/udjem ...smaranje.
 
meni je gamepad proradio :) Moram prvo da ga cimnem pre ulaska u igru da bi se ukljucio, onda u igri radi dve tri trke i onda prestane da radi jedna palica pre pocetka trke i onda moram da izdjem/udjem ...smaranje.

A sto ti lepo ne uzmes i otvoris taj joypad i ocistis alkoholom kontakte od pad-a meni je to na Logitech Precision pomoglo ja inace dosta igram Pes06 sa njim:)
 
A sto ti lepo ne uzmes i otvoris taj joypad i ocistis alkoholom kontakte od pad-a meni je to na Logitech Precision pomoglo ja inace dosta igram Pes06 sa njim:)

Zato sto je gamepad savrseno ispravan, nema ni godinu dana i tek sam drugi par baterija promenuo...U svim ostalim igrama radi ko sat. Problem je do Prljavstine, ne do mog gamepad-a. Kad gamepad prestane da radi ici ce na garanciju, necu ja nista da otvaram, nije to moj posao.
 
Poslednja izmena:
Colin Mcrae Dirt je izuzetna igra, grafika, gameplay sve je vrhunski jeste zahtevna ali pici kod mene na 1280x1024 sve na full i imam oko 30 tak frejmova, na prehodni komp nisam mogao ni da je pokrenem, P4 2.4 Ghz sa 1gb rama i 6600 gt 128mb
 
zar ti nemas 8800GT? :d
 
Da li se nekome dešava da ne može da podesi senke na ultra. Kod mene sačuva podešavanja ali opet sam vrati na high. Inače verzija igre je 1.1.
 
Kod mene se vracaju senke sa ultra na high, inace sve ostalo je na ultra max, i imam oko 50 fpsa u 1440x900, nisam za sada resio ali ne igram dirt vise toliko, vise sam probao kako radi,
inace sa game padom neki logi osnovni sve radi ok.
 
Poslednja izmena:
kako bre nije dovoljna ? Nije dovoljna za 16xCSAA sa supersamplingom i svime na ultra high u nekoj 1080p rezoluciji. Na mojoj konfi bre igra radi izmedju 27 i 40 fps Sve high osim senki, (medium) 2xAA, 1280x1024.
 
Pa moras da imas graficku iz tvog nicka, jer moja nije dovoljna.
Kartica mora da izgura igru u 1280,ma koja god podesavanja bila u pitanju,pritom da radi glatko.Igraj se malo sa verzijama drivera,bicje da ti onda ne sljaka nesto kako treba.
 
Poslednja izmena:
Neznam sta da vam kazem ali kod mene opasno pada fps, cesto dodje na 15 fps-a. Moram da probam nesto da smanjim, jos. Stavio sam na high i iskljucio sam FSAA, u 1280. Drajveri su najnoviji od skoro skinuti.

Da napomenem da mi COD 4 gura do 100 fps-a bez problema, na max naravno. I sve mi druge igre rade bez problema samo DiRT gubi frejmove.
 
Poslednja izmena:
zahtevan je dirt do jaja, posebno ako stavis ultra podesavanja :)
 
kako da resim onaj ****** problem sa load failure??? Patch je instaliran odmah posle dirta, imam vistu x64, citao sam ovaj thread vec neko vreme i jedino sto sam nasao jeste da treba biti online... sto je glupo.... ima li nekih novih resenja u vezi ovoga???
 
kako da resim onaj ****** problem sa load failure??? Patch je instaliran odmah posle dirta, imam vistu x64, citao sam ovaj thread vec neko vreme i jedino sto sam nasao jeste da treba biti online... sto je glupo.... ima li nekih novih resenja u vezi ovoga???

A jesi li enable-ovao mreznu karticu (Network Connection-Local Area Connection) ;) ?
 
Je l' vi igrate ovu igricu ili se takmicite ko ima veci frejmrejt? :d
 
Poslednja izmena:
Je l' vi igrate ovu igricu ili se takmicite ko ima veci frejmrejt? :d

Hehe.Ovo je kljucno pitanje svih ovih rasprava koja je graficka bolja,da li ima 55 il i53 frejma,koliko dobijas klokovanjemi njima slicnim.Bla bla.Ako ti se igra uzmi i igraj sta te boli za frejmove i ostala s....a.:wave:
 
Je l' vi igrate ovu igricu ili se takmicite ko ima veci frejmrejt? :d

Nazalost po pitanju framerate kod ove igre, svi smo impotentni, ovaj nasi racunari :d, tacnije receno graficke.
 
problem sa zvukom

Ljudi, konfa iz proflia. Patch 1.1. Igra toliko secka da ne moze da se igra. Kad iskljucim zvuk u control panelu, sasvim lepo radi. Jel neko pronasao lek za ovo? Mislim, necu da igram bez zvuka, trulo je.
 
probaj ovako -start-RUN i tu ukucaj dxdiag pa OK onda idi na sound vidi da li ti je FULL ACCELERATION.
 
Igra je keva, još uvek najlepša trka (ako ne računamo GT Prologue koji je van svih klasa). Ne znam što ste se bunili na početku threada, ali evo --- posle koliko strana će biti jasno da je igra stvarno ultra zabavna i fantastično urađena i...savršeno odmerena. Ko sad priča o NFSPS-u i Flatoutu?
 
definitivno najdosadnija voznja koju sam ikad vozio. Ni gamepad joj nije puno pomogao. Kad su mi dali da vozim onu letvu zvanu kamion uninstalirao sam igru. Osecaj voznje u igri je kao da nesto ne valja sa kompom pa sve ide 2X ubrzano, prvenstveno mislim na kocenje i skretanje.

No, to je opet stvar ukusa...
 
Nazad
Vrh Dno