Šta je novo?

Colin McRae: DIRT

Učlanjen(a)
03.10.2005
Poruke
2,869
Poena
379
Za mesec i po, dva izlazi novi nastavak CMR serijala (znaci u toku juna 2007.). Da li ce to zasjati nova zvezda? :) (navijam za partizan btw :D)



Dva prva prava ingame trailera

http://download.gametrailers.com/gt_vault/t_colinmcraedirt_rallyrace_gp_gt_h264.wmv

http://download.gametrailers.com/gt_vault/t_colinmcraedirt_offroad_gp_gt_h264.wmv

Na osnovu previews, igra obecava :

"isn't just the best-looking rally game we've seen, it's one of the best-looking next generation titles, period"
"we've been lucky enough to go hands-on with Colin McRae: DIRT and were immediately blown away by the impressive visuals, superb handling and high-speed rally racing"

Preview : http://pc.ign.com/articles/776/776491p1.html
 
i ja navijam za partizan
samo da izadje dirt
 
Ovo je jedna od igara zbog kojih ozbiljno razmisljam da kupim XBOX 360 buduci da sam prethodne delove igrao zaista mnogo sati.Jedino Gothic serijal moze da se poredi sa vremenom provedenim.Dvojka i petica su mi bile najbolje iz serijala.
 
Ovaj prvi shot me je podsetio na Motorstorm :)
Verzija za konzole ce raditi u 30 fps, vec je potvrdjeno, a to je po meni malo za trku. Inace mi bas dobro izgleda, jedva cekam da izadje...

Inace, sto ne bi radila na volanu?
 
Poslednja izmena:
Ostao sam bez reci kada sam video snimak... podseca me na onaj microsoftov raly... zvuk super... pogotovo kad prodje kroz tunel... jedva cekam kad ce da izidje... a jelte... a koja zverka od graficke treba da bi se ovo igralo kako treba... hahahah... da znam oman da se spremimo.... hahaha:-devil-: :-devil-:

Paaa... moze da se primeti manjak frejmova definitivno ... ali nepoznanica je da li je captured verzija za konzole ili za pc :p
 
jel ste zapazili jedan detalj na prvom snimku (1:24) kada udari u ogradu pa se lepo savije od udarca :D
 
Da li to znači da se kola sada neće zaustavljati kad naiđu na kamičak? :)
 
PC verzija sigurno nece biti ogranicena po pitanju framerate-a, ali ce sigurno biti zahtevna.
A u ovim trailerima se bas vidi da je igra u 30 fps.

Computer and video games:

" Our only reservation is that these super visuals come at the expense of the frame rate - at 30 frames per second it's noticeable choppier than the 60fps-slickness you hope for in driving games on these high-performance consoles. "

Edge magazine:

"Much as the topic seems increasingly moot, it feels like dereliction of duty not to ask the McRae team if DIRT will run at 60 frames per second. The response is one you can expect to become the norm over the coming months, if not further into the future, for all but the most fidgety of games. No, it won't. Two squads of developers, we're told, tested an early build both at 30fps and 60 fps, concluding the influence of post-processing effects was quite enough to maintain the sensation of speed at 30, the controls remaining reponsive regardless. It's worth remembering that when similar was said of PGR3, plenty bemoaned the decision, but few contested the result."
 
Poslednja izmena:
PC verzija sigurno nece biti ogranicena po pitanju framerate-a, ali ce sigurno biti zahtevna.
A u ovim trailerima se bas vidi da je igra u 30 fps.

Computer and video games:

" Our only reservation is that these super visuals come at the expense of the frame rate - at 30 frames per second it's noticeable choppier than the 60fps-slickness you hope for in driving games on these high-performance consoles. "

Edge magazine:

"Much as the topic seems increasingly moot, it feels like dereliction of duty not to ask the McRae team if DIRT will run at 60 frames per second. The response is one you can expect to become the norm over the coming months, if not further into the future, for all but the most fidgety of games. No, it won't. Two squads of developers, we're told, tested an early build both at 30fps and 60 fps, concluding the influence of post-processing effects was quite enough to maintain the sensation of speed at 30, the controls remaining reponsive regardless. It's worth remembering that when similar was said of PGR3, plenty bemoaned the decision, but few contested the result."
eto razloga da se nekupi xbox360
 
A sta ja znam... Sve do sada se uglavnom vrtelo na 30fps na konzolama. A sto se PC-a tice, recimo jedan GTAIII radio je na zakljucanih 30fps, i niko se nije zalio ... Samo ja :D

Moje misljenje je da recimo voznja na konzoli u 30fps i nije tako strasno s obzirom da se ne sedi tik ispred ekrana, te je taj manjak frejmova manje uocljiv. PC useri sede na razdaljini najvise pola metra te je svaki nedostatak frejmova i vise nego uocljiv. A mogu da se kladim ni da pc verzija nece bolje da radi. Hoce, ali uz manje detalja, a onda to vise nije to ... Kao COD2 u dx7 ... izgleda kao expanzija za COD.
 
Nije strasno, na konzoli je to prilicno stabilnih 30 fps. Ali ja sam ovo pomenuo cisto da ljudi koji planiraju da kupe tako nesto znaju sta da ocekuju. Ko na pc-u nema ni 15 fps, naravno da mu je bolje konstantnih 30.

Ja mislim da ce na PC-u sigurno moci da se postigne 60 fps, ali ce nam trebati extra jak komp, naravno...kao i za sve nove igre.
 
Poslednja izmena:
60fps stabilnih ja otprilike imam sa mojom konfom i CmR 2005-ocm (koju sam dobio uz graficku) u 1024x768 i sve na max. Mozda i nije neki monstrum od konfe, ali 7800gs nije ni maciji kasalj...
 
Poslednja izmena:
Uglavnom, s obzirom da izbor arkadnih rally dogodovshtina za pc i nije na nekom zavidnom nivou, bitje fino osvezzenje igrati cmr:d
 
Ja se nesto od CMR2 ne naigrah relija bas...
 
...bas htedoh isto to da kazem...posle CMR2 probao sam sve nastavke i meni je to katastrofa, ko da stalno vozim po ledu kad predjem 100km/h, auto se okrece iz srednje ose (uglavnom) a i najmanja neravnina ga lansira u vazduh kao da je od kartona... Jedino sto mi se svidelo donekle je bio Xpand Rally i Championship Rally.

Ovo izgleda interesatno , ali dzaba kako izgleda ako voznja bude zamorna i losa.
 
Trejler ne izgleda ništa spec. Pogledajte ovo, pa pričajte o trkama :)
 
(navijam za partizan btw :D)

Sta ti to treba, :)
 
GT smaranje...a ni ovaj novi colin ne deluje bolje, sta vise, GT bar ima dobru grafiku.
 
Nazad
Vrh Dno