Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

I eto poručih medju prvima onaj gore jeftin merač potrošnje el. energije i moja sumnja o kupovini je bila opravdana. Jutros mi stigla poruka od prodavca da artikal nije na stanju i da otkažem kupovinu. Za koliko dana bude povrat novca?
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-11-15-10-57-39-80_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    Screenshot_2023-11-15-10-57-39-80_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
    79.5 KB · Pregleda: 144
Jeste na stanju, ne odgovara mu cena. Tako se zeznu pa postave ne racunajuci troskove slanja za Srbiju i onda te mole da otkazes uz razlog da ti ne treba proizvod. A tebi taj proizvod ustvari treba kao hleb. Ne mozes da zivis bez njega. Zamalo si porucio od drugog i onda video njegovu cenu i odlucio se za njega. I sad ako te on ispali napravice ti veliku stetu... Bar to ja volim tako da im radim... Ih koliko puta sam se ja zeznuo za prodaju pa sam prodao. moja greska... Tako da ti savetujem da ne odustanes. Obecaj mu graciozni opis sa additional reviewom i bice to cool. Evo postavicu sta sam ja kupio i za koje pare i posle verbalnog samaranja sa prodavcem je poslao predmet...

Edit: Evo, meni ga je otkazao a bio je u korpi... ghrmmm...!

screenshot-www.aliexpress.com-2023.11.15-11_34_06.png

A evo sta sam porucio i sta mi je stiglo:
screenshot-www.aliexpress.com-2023.11.15-11_47_14.png

Cena za ovo je sad $35.16 plus shipping $33.31 ukupno $68.47 A platio sam $5.59 uz Free Shipping... Da se nisam verbalno ubedjivao, nista od ovoga... I jos nisam ni potvrdio, evo sad cu...
 
Poslednja izmena:
Tako nesto na par minuta moze naglo da spadne na prilicno nizu cenu u bilo koje doba dana i da relativno brzo (u zavisnosti od toga koliko je trazena roba) ponovo skoci nazad na neki realniji popust.
Ušao još par puta na super deals i pojavilo se ponovo po toj "najnižoj" ceni koju sam video i juče nekog momenta.
 
To je to, pogodio si ga.

Imaj u vidu da nekad prodavcu ne odgovara da ti posalje po toj ceni pa namerno zeznu nesto da bi im se vratila posiljka - npr. namerno napise nizu tezinu da bi se paket vratio kao overweight.

Desilo se licno meni npr.
 
I eto poručih medju prvima onaj gore jeftin merač potrošnje el. energije i moja sumnja o kupovini je bila opravdana. Jutros mi stigla poruka od prodavca da artikal nije na stanju i da otkažem kupovinu. Za koliko dana bude povrat novca?
Imas ovaj na coins stranici iskace povremeno, ispadne oko $5.5 sa sve trackingom.

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! US $8.98 67%OFF | Digital Power Meter EU Plug Voltage Wattmeter Electricity Consumption Usage Monitor AC 220V 230V Energy Ammeter Socket
 
Da li je moguće da je ova fleška legit ili je napucao 50 laznih ocena?

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! RSD37.75 50%OFF | XIAOMI MIJIA Metal USB Flash Drive 2TB Large Capacity Portable Pendrive USB3.0 High-Speed File Transfer Waterproof Memory U Disk
 
Naravno da nije legit, imas iznad MoveSpeed fleske od 1TB, to je kineski brend a kosta x puta vise od ovog laznjaka.
 
Da li je moguće da je ova fleška legit ili je napucao 50 laznih ocena?

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! RSD37.75 50%OFF | XIAOMI MIJIA Metal USB Flash Drive 2TB Large Capacity Portable Pendrive USB3.0 High-Speed File Transfer Waterproof Memory U Disk
Memorije, fleshke, baterije zaboravi na Aliexpresu. Ima radnji koje su ok ali (ekspres) dok ne uklaviris koje su i kako to ide bolje ih ostavi po strani za sad. Neko je pitao za dronove jos davno. Evo sta ovaj lik radi da podigne prodaju i ocene za prodavnicu:


Prodaje glupost po jos glupljoj ceni a ustvari kupuje sebi broj prodatih predmeta i globalnu prosecnu ocenu...
 
Jel neko uzimao ove led C6(36w) sijalice,vidim da ih prodaju i ovde(KP,Shoppster itd),na aliju su 400din par?
Gledao sam i C9(38w) na KP,koje bi trebalo da su iste ali sa canbus,medjutim ne nalazim ih na aliju.
 

Prilozi

  • Screenshot 2023-11-15 at 22-16-03 C9 led set 12-24v canbus H7 - KupujemProdajem.png
    Screenshot 2023-11-15 at 22-16-03 C9 led set 12-24v canbus H7 - KupujemProdajem.png
    626.8 KB · Pregleda: 101
Poslednja izmena:
Stilo,fabricki idu ksenoni,lik to nesto budzio i sad su neke halogene koje se jedva vide.Mislio sam da umesto njih stavim led,pozeljno canbus jeftinije,mada moze i bez,nek pali gresku.Inace jacina 35w,mislim da nije strasno neki w gore,dole.
 
kad prodavcu posaljem poruku da stavi manju cenu na paket za manji porez aliexpress mi obrise poruku pa moram da im trazim radnje po facebooku i instagramu da im posaljem poruku, kako vi to resavate za kontakt?
 
Poslednja izmena:
  • Like
Reagovanja: Rio
Ne znam šta se dešava s mojim nalogom, ali sve cene su veće nego kod drugih...
Isto tako i za Vontar, s druge teme...

 
Na računaru su veće cene nego preko mobilne app. Tako je bar bilo kod mene.
 
Kod mene isto, tako je za većinu linkova koje ovde vidim. Kažete ili se vidi preko linka jedna cena, a kad kliknem i otvorim (preko računara), često bude i dva i više puta veća...
image_2023-11-16_140048231.png
 
Ne znam sta da vam kazem,idite na link koji sam ostavio i mozda da ne menjate jezik...
 

Prilozi

  • asomatech.jpg
    asomatech.jpg
    76.3 KB · Pregleda: 68
Ne znam šta se dešava s mojim nalogom, ali sve cene su veće nego kod drugih...
Isto tako i za Vontar, s druge teme...


Stavi proizvod u wish listu, uzmi telefon i idi na coins stranicu. Verovatno ces odmah dobiti mogucnost da 40% cene "platis" novcicima.

Ako ti se ovaj punjac ne pojavi odmah na coins stranici, probaj da preko search funkcije trazis taj punjac, ili prosto kliknes na ovaj link sa foruma par puta (da bi naterao ali algoritam da ti da na coins ponudama da ono sto hoces, jer postoji ta ponuda 40% tamo)
 
@bracin

Odgovorio sam na PP






@branislav peranovic

Carina u Srbiji uopste ne gleda cenu na deklaraciji sa AE

Na AE za EU/UK.... odmah uracunavaju porez i izdaju racun


@nidzesi
@bojilica
@B@K@

Kao sto kaze @Rio - prvo pretraga i stavljanje proizvoda u korpu ,
pa se u odredjenom trenutku proizvod pojavi na SuperDeals po
najnizoj ceni

@nenadan

Imamo primere da je prodavac slao poruke da se otkaze porudzbina.
Da li je tebi odmah poslao ili ste "pregovarali" ?
 
Pretrazivao sam tockis za mis Red dragon, slomio mi se onaj tanji deo. Gledam sada neki zamenski da nadjem na aliju. Sve sto sam nasao su za Logitech ili neki random ali ni jedan nema dimenzije, sem jednog ali su dimenzije dosta razlicite. Zna li neko gde bi mogao naci?
 
ima li neka plocica signalizator niskog napona na akumulatoru 11.5V koja pisti kad padne napon?
Rekao bih da je ovo, samo treba proveriti da li može da se menja set vrednost na kojoj se aktivira zujalica.

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! €0.85 13%OFF | TZT 12V LM358 Accumulator Sound Light Alarm Board Buzzer Prevent Over Discharge Controller Module Without Overvoltage Protection
 
Nazad
Vrh Dno