Šta je novo?

AliExpress - ŠTA DA KUPIM? (i komentari - iskustva u vezi predloženih proizvoda)

Možda zavisi koliko košta, uglavnom je akcija popust 4$ na svakih 20$. Ovo što ja pratim je prilično na popustu. Nešto što je inače 110$ sad je 85$ i još jedna stvar sa 80$ na 55$.
 
Gomila prodavaca je drzala 4$ na 20$ samo tokom 11.11. i danas vec nema te akcije a navodno traje do 17.11. Samo ovi veci sada drze 4 na 20 i to nisu bas konkurentne cene.

Na Coins zato moze da se izvuce nesto veci popust nego obicno.
 
Na Coins je do prošlog meseca bilo od prvog do trećeg u mesecu dosta stvari od 10-15% od cene a ostalim danima je 1-5%. Ovog meseca nisam pratio a nisam se ni ložio za 11.11., uz uobičajeno vreme čekanja nisam hteo da se patim zbog poznate nam situacije sa isporukom. Ovog meseca sam na odmoru, čekam da se rasčisti gužva. :ROFLMAO:
 
Verovali ili ne, igrajuci oni igru na aplikaciji juce i prekjuce, merge boss valjda, dobih mogucnost da porucim neki portabilni elektricni sokovnik za celih 0.10 usd, sa besplatnim registrovanim shippingom 😅

Narucio sam svakako, pa cemo videti na sta lici 😀
 
Ja vise uzimam sad preko one grupe "coins" nego super deals i ovk u korpu...kad ae preracunam nekako mi manje ispadne...
Procitah par poruka unazad za one usb hdd2.5 i 3.5, uzimao sam 2-3komada svi su prestali, na kraj sam uzeo kod nas lc power, ulaze i 2.5 i 3.5 i ima usb-c a pritom oopiranje sa hard na hard(kloniranje) moze da obavlja bez kompa...brzina kad kopiram na/od moj 8tb neki.ljubicasti wd je oko 300-350mb...sasvim dpvoljno a sve me izaalo oko 3k...za neke stvari ax nije bas :D ali ima i dosta sta i dalje koriatim a porucio pre 2 3god...samo da nekako mozemo da ostvarimo garanciju bilo bi top...al to je sad
 
Ja sam hteo da kupim fioku ali po svemu sudeci bolje sto nisam.
A taman sam se ponadao da cu za 15 tak evra moci da povezem 500gb na tv 😁
Usb flesh od 500gb je papreno skup.
 
Da se ne bi ponavljao vise, prva ti je oko 17$ za 512GB sa novcicima u Coins.

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! RSD954.66 57%OFF | MOVESPEED 2 in 1 USB Type C Flash Drive Support OTG 64GB 128GB 256GB 512GB USB 3.0 120MB/s Pendrive for Macbook Phones Laptop PC
 
Ovo je malo specifično ali ajd da pitam,
dali je neko možda uzimao šarke za staklena vrata (debljina stakla je 5mm)?
Tebaju mi manje šarke, bez mehanizma, samo da drže staklo.
 
Ja sam hteo da kupim fioku ali po svemu sudeci bolje sto nisam.
A taman sam se ponadao da cu za 15 tak evra moci da povezem 500gb na tv 😁
Usb flesh od 500gb je papreno skup.

Da se ne bi ponavljao vise, prva ti je oko 17$ za 512GB sa novcicima u Coins.

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! RSD954.66 57%OFF | MOVESPEED 2 in 1 USB Type C Flash Drive Support OTG 64GB 128GB 256GB 512GB USB 3.0 120MB/s Pendrive for Macbook Phones Laptop PC

tu sam ja od 256uzeo(moja je zaprravo ova malo brza) ali odlixno radi joa uvek

Juce sam filmove kopirao,50 60gb prebaci bas brzo
 
Merač potrošnje struje, na aex ima za 985 dinara, ovde kod nas ima prosto sa dostavom 1670.
Hoće li ovaj kineski bez imana da završi posao, da li ga je uzimao neko?
Iz nekog razloga ne mogu da otvorim link, ali po slici vidim da je onaj koji ja imam. Da, završava posao. Nemaš app, sve preko dugmića podešavaš. Ja sam ga tad platio 9e, tako da je ovo super cena.
 
Iskreno ne bih sijalicu priključio na merač potrošnje od 500din a ne neki ozbiljniji potrošač za kakve se obično potrošnja i meri.
 
Imam takav uredjaj.
Nacelno, radi dobro, ali postoji i problem sa baterijom koja se nalazi u njemu, koja je brzo propala. Ali, za merenje trenutne potrosnje je dobar (ovo sa baterijom je problem samo za dugorocnije merenje, u slucaju da je nekada nestalo struje u periodu merenja. Sustinski propadanjem baterije gubi funkciju pamcenja, ali ostalo nastavalja da radi).
 
Preporuka za led sijalicu sa pir,dosadilo mi da napolje palim,gasim.
Ovako nesto?
I preporuka za neku lampu punjivu led,ono kad idem negde gde nema sijalica,ili kad nestane struje.
Ovako?
 
Da li ima neko ovaj punjac za baterije.
Da li bi mogao da izdrzi da puni 3 baterije jednu za drugom?
Screenshot_2023-11-14-19-41-06-862.jpg
 
Isplati li se kupovati SSD iz kine. Ima li preporuke za neki jeftin
 
@dejca

Evo ga jedan identicnog izgleda - nadam se da je isti model ,
ukljucujemo ga samo povremeno.Traje vec par godina.
Testirali smo ga sa grejalicom od 3kW - preziveo je :)


merac.jpg


@Dekilioner

Tokom leta je bas dugo bila akcija i dosta je pisano ,
ali pisano je i u poslednjih nedelju dana o SSD-ovima
iz ponude sa AE.

Ako zelis da udahnes novi zivot nekoj staroj konfiguraciji ,
moze da se "uhvati" SATA 120/128GB za oko 5-6$

Mrzi me da ponovo trazim - evo ovde gomila testova
 
@sasa022 upravo kupljen, pa on je isti kao Prosto koji se prodaje na bcgrup. Već su se 12 kom. prodala.
 

Prilozi

  • PROSTO-Merač-potrošnje-električne-energije-cena-karakteristike-komentari-BCGroup.png
    PROSTO-Merač-potrošnje-električne-energije-cena-karakteristike-komentari-BCGroup.png
    59.6 KB · Pregleda: 75
Poslednja izmena:
Da li ima neko ovaj punjac za baterije.
Da li bi mogao da izdrzi da puni 3 baterije jednu za drugom?
Pogledajte prilog 413340
ne, ali imam litokalin punjač koji sam uzeo na preporuku drugih i dobro me služi već par godina

ovaj:

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! US $7.19 55%OFF | LiitoKala Lii-100 lii-202 Lii-402 Lii-S2 S4 C2 D4 18650 Battery Charger For 26650 16340 14500 LiFePO4 1.2V Ni-MH Ni-Cd smart
 
ne, ali imam litokalin punjač koji sam uzeo na preporuku drugih i dobro me služi već par godina

ovaj:

Just found this amazing item on AliExpress. Check it out! US $7.19 55%OFF | LiitoKala Lii-100 lii-202 Lii-402 Lii-S2 S4 C2 D4 18650 Battery Charger For 26650 16340 14500 LiFePO4 1.2V Ni-MH Ni-Cd smart
Koji od svih ovih si tacno uzeo?

Ja vec drugi put narucujem ovaj. Jedan za auto (radi na USB) a drugi mi je kod kuce.

 
Kako beše ide postupak da se "isforsira" još niži popust na neki proizvod? Pošto mi je na kratko izbacio u superdeals cenu od 16 dolara, a onda "standardno" popust na nekih 19 usd isto na superdeals, i sad ne mogu nikako da ga poteram da izbaci opet.
 
Idi u history pa probaj da nadjes link sa kog si kliknuo na to. Trebalo bi da radi.

Takodje ja pre nego sto kupim nesto obavezno prvo sutnem proizvod u korpu i onda u korpi vidim da li mogu da snizim cenu sa nekim kuponima (pise gore desno na ajtemu). Onda otvorim kupone, vidim ima li sta u cenovnom rangu i primenim ako moze.
 
Zato sto je to "dobrodoslica" popust za nove korisnike. Bukvalno ti sljasti crvenom bojom.

1700038220473.png

Ovo drugo za popuste, cena ponekad skace sistemski gore dole, nema uvek veze sa prodavcem ni sa istorijom.

Tako nesto na par minuta moze naglo da spadne na prilicno nizu cenu u bilo koje doba dana i da relativno brzo (u zavisnosti od toga koliko je trazena roba) ponovo skoci nazad na neki realniji popust.
 
Nazad
Vrh Dno