Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

I kod mene ne radi.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pozdrav. Prvo izvinjavam se ako sam omašio temu. Hoću da prenesem broj u VIP i uzmem Neo 2 tarifu. Korisnik sam mts-a i ugovor mi traje još dva meseca. Pošto ne bih da čekam da istekne ugovor hoću da ga raskinem pre vremena i platim penale. Zanima me da li je moguće raskinuti ugovor pre vremena, a istovremeno zadržati broj i preneti ga u Vip?

Mozes, otkupis ugovorenu obavezu, izmiris sve i podneses zahtev.


Sent from my iPad using Tapatalk HD
 
Sada je proradilo.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Proradilo je i meni. Sad ću ih zvati da im objasnim neke stvari.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
ViP nema roaming dodatak za CG?
b6ca3b8c3d5f750e99aee23312f10d44.jpg
 
Poslednja izmena:
Imali su "blackout" na području Vojvodine sinoć. Kažu da su otkazivale bazne stanice jedna za drugom. Istražuju problem da se to ponovo ne desi.



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Hoćemo sad svaki mesec po 5 dana radi - ne radi stanje postovi?

Kome radi radi, kome ne radi proradiće kad proradi, prijava na benchmark forumu to neće ubrzati.

Tema su postpaid paketi i promocije.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Da, imaju sigurno roaming dogovor sa T-Mobile, pa i sa Tnorom u CG, cudno da nemaju neki CG roaming paket.
A od pre koji mesec eto imaju stvarno OK roming pakete za neke zemlje (tj. unutar Vodafone mreza u Evropi).

@Vojkan, pa ako stvarno zakace ljude tako na kraju obr.perioda treba da se javi u temi. Ne izgleda vise slucajno.
Moze i nova tema, ali uvek se drugacije gleda na te zasebne teme.
 
Jedno pitanje, pretrazio sam temu sto sam bolje mogao da vidim da li je neko vec pisao o ovome, ali izgleda da nije. Uglavnom, danas mi je stigla poruka od Vipa da sam satro postao deo nekakvog specijalnog programa za najvernije postpaid korisnike (tacnije moj cale jer je on nosilac ugovora, ali ja koristim broj). Kaze da u narednih 12 meseci mogu da iskoristim povoljnosti prevremene obnove ugovora i razgovara sa savetnicima korisnickog servisa, itd, ostalo je nebitno. Sta tacno misle pod ovom mogucnoscu da obnovim ugovor u narednih 12 meseci? Ja sam prebacio broj u Vip, cale je godinama kod njih, uz to uzeo telefon, tako da meni ugovor na ovaj broj traje do 12.2018. Kakve su im to mogucnosti, sta ja mogu da radim sa ovime? Samo da obnovim ugovor na plus 24 meseca od datuma obnove? Mogu li da uzimam novi uredjaj? Da ne pitam njih, mozda ovde ima neko iskustva. Ako ne, onda cu da se dopisujem sa njima preko tvitera.

Pošto izgleda niko nije imao slično iskustvo, ja sam se raspitao kod njih.
Rečeno mi je da u ovom trenutku ne postoji mogućnost obnove ugovora na mom broju, s obzirom da je ugovor potpisan u decembru prošle godine, tj. zbog dužine preostalog ugovora. Navodno, za 5 meseci oni će RAZMOTRITI moj eventualan zahtev za obnovu, uz određene pogodnosti.
Malo "prevarantska" poruka s obzirom da piše da u narednih 12 meseci mogu da obnovim ugovor uz pogodnosti. Čak i kada sam pitao šta znači ova poruka, tražili su mi broj jer je za svaki broj posebna ponuda, tako da ne razumem zašto su mi prvobitno poslali tu poruku, ako tek za 5 meseci mogu da eventualno obnovim ugovor.
 
Hvala. Saznao sam da imaju minute i sms, internet nemaju! Razočarenje. Ajde, oprostio sam im što nisu imali za BiH, ali za CG, razočarenje.
Drže se devize da je to takozvana Balkan zona pa je jelte sama po sebi već dovoljno "jeftina". Tu su cene limitirane, ali su i dalje paprene. Bar što se neta tiče.
 
1MB košta 30 din. Mnogo.

Ko je u roamingu neka gasi govornu poštu! Ako niste dostupni, automat govorne pošte se naplaćuje kao dolazni poziv! Gasite slanjem "NE" (bez navodnika) na SMS broj 7777. Ili pozovite korisnički i tražite od operatera da ugasi.
 
Moze i pozivom call centru na automatu, mislim da bese opcija 5 za gasenje.
 
1MB košta 30 din. Mnogo.

Ko je u roamingu neka gasi govornu poštu! Ako niste dostupni, automat govorne pošte se naplaćuje kao dolazni poziv! Gasite slanjem "NE" (bez navodnika) na SMS broj 7777. Ili pozovite korisnički i tražite od operatera da ugasi.
Super si to rekao, mada sam deaktivirao govornu poštu jer su se neki žalili da im smeta, a uskoro putujem za Austriju, pa je dobro da se zna.

Sent from my Redmi Note 3 Pro[kenzo] using Tapatalk
 
Dosledni su, tako je kod Vipa od pocetka sa govornom postom.
 
Pošto izgleda niko nije imao slično iskustvo, ja sam se raspitao kod njih.
Rečeno mi je da u ovom trenutku ne postoji mogućnost obnove ugovora na mom broju, s obzirom da je ugovor potpisan u decembru prošle godine, tj. zbog dužine preostalog ugovora. Navodno, za 5 meseci oni će RAZMOTRITI moj eventualan zahtev za obnovu, uz određene pogodnosti.
Malo "prevarantska" poruka s obzirom da piše da u narednih 12 meseci mogu da obnovim ugovor uz pogodnosti. Čak i kada sam pitao šta znači ova poruka, tražili su mi broj jer je za svaki broj posebna ponuda, tako da ne razumem zašto su mi prvobitno poslali tu poruku, ako tek za 5 meseci mogu da eventualno obnovim ugovor.
Verovatno su se nešto zeznuli. Ja imam prijateljicu koja je dobila duplo više smartova, birana je jedna u milion. Posle 6 meseci od potpisivanja ugovora su joj dosadjivali nonstop da potpiše novi ugovor samo da joj ukinu smartove. Jedva su dočekali da joj istekne 2god.

Послато са Redmi 3S уз помоћ Тапатока
 
Pošto ću uskoro ,jedno vreme, biti u romingu, da li neko zna kakva je situacija sa Neo2 paketom u tom slučaju?
 
Pa ista kao i sa svim ostalim paketima.Oderu te ako zeznas nesto!

Da, bre, bezveze postavljam ovde pitanje, kad mogu da pozovem korisnički servis, ako mi budu dali ispravne informacije :D
Hvala.

edit, sreća pa sam na vreme isključio govornu poštu.
 
Poslednja izmena:
Da li je se pojavila neka informacija, naznaka ili aber sta ce se desavati posle 31.08. sa tarifama ?
 
ja mislim da se ostati tarife a cena otići gore, pošto je trenutni popust 42-48%
 
E dobro je kad je ista ponuda i kod telenora. Šteta što je ovo tema za vip.

Jel neko rezervisao paket što nude sad. Interesuje me koja je procedura? Da li će moći tad da se uzme i telefon ili samo popust na pretplatu?

Послато са Redmi 3S уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno