Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Da li onaj dodatak za besplatne mb za Viber u inostranstvu vazi i za Viber registrovan na neki drugi, ne-Vip broj? Kartica u telefonu je Vip naravno.
Logicno mi je da vazi, ali cisto da proverim ako je neko bio u toj situaciji.
 
Koliko znam važi. Dodatak je vezan za aplikaciju, a ne za broj


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pa to znam nego hoću da rezervišem broj sestri koja je u mtsu do 12 januara. Ako bude trebalo platićemo u napred tih 12 dana. Pa ne znam kako će ići uzimanje telefona uz sadašnji neo 2. Ona plaća preko 3500 din račun jer troši dosta i van paketa. Ovaj paket joj je idealan s obzirom da net stalno isključuje. Imamo opciju neo 2 za 999 i telefon na rate u nekoj radnji ili paket 1699 sa telefonom. Njoj je još živ zte blade Q koji je uzela u mtsu pre 4god. [emoji3]

Послато са Redmi 3S уз помоћ Тапатока
 
Rezervises po trenutnim uslovima, znaci razlika je sto ces moci i tada uzeti ako rezervises. (mozda ce moci i bez toga, ali to ne garantuju)


Ova ponuda za Xperiu je odavno u MTSu, i nije ogranicena na 100 korisnika. To je izgleda Sony promo, a ne operatera.
 
Kakva je situacija sa promenom tarifa? Recimo, sada sam Neo 2, hoću par meseci da pređem na Neo 4, posle opet na Neo 2... Postoji li takva mogućnost i plaća li se?
 
Da li je rezervacija moguća i za postojeće VIP korisnike koji su na drugim paketima ali im još uvek nije istekao ugovor ili samo za one koji prelaze u VIP?
 
Citam temu pa mi nije bas najjasnije, o kakvoj rezervaciji paketa govorite do kraja godine, o cemu se radi?
 
Pa to znam nego hoću da rezervišem broj sestri koja je u mtsu do 12 januara. Ako bude trebalo platićemo u napred tih 12 dana. Pa ne znam kako će ići uzimanje telefona uz sadašnji neo 2. Ona plaća preko 3500 din račun jer troši dosta i van paketa. Ovaj paket joj je idealan s obzirom da net stalno isključuje. Imamo opciju neo 2 za 999 i telefon na rate u nekoj radnji ili paket 1699 sa telefonom. Njoj je još živ zte blade Q koji je uzela u mtsu pre 4god. [emoji3]

Послато са Redmi 3S уз помоћ Тапатока

Mislim da sistem prihvata rezervacije samo ko ima UO do 31.12. Najbolje proveri sa vipom.
 
Mislim da sistem prihvata rezervacije samo ko ima UO do 31.12. Najbolje proveri sa vipom.
E krastavac. Aj videću do 31. Možda se nešto dogovorim sa njima. U poslovnici mi je rekla da moram online da pitam.

Послато са Redmi 3S уз помоћ Тапатока
 
Hvala, sada prozlazi pitanje, zasto rezervacija, da li ce paketu naredne godine ili do krajagodine da se menjaju ili sta vec?
 
Verovatno nece nista bitnije menjati, nego na ovaj nacin mogu da prognoziraju broj onih koji ce preci u VIP, pa planirati mrezu, zaradu... iako ne postoji nikakva obaveza da se predje u VIP ako se predomislite.
 
Hvala, sada prozlazi pitanje, zasto rezervacija, da li ce paketu naredne godine ili do krajagodine da se menjaju ili sta vec?
Ma ja kontam da ce uslovi biti bolji tj paketi, pa ovime hoce da namame ostale, ali 101%, jer sad ne mogu da vracaju ogranicenja, vec ili da cene idu dole ili da ubace vise neta, na sta ja tipujem.
 
Sami su krivi. Nase tržište je moglo da saceka jos godinu-dve do uvodjenja flat voice ponude, ali VIP je pozurio, jer gazde zele vise para i veci udeo na trzistu. Dosadasnja ulaganja nisu dovela do toga, pa su krenuli "stazom ocajnika".
Sto se tice rezervacije Neo tarifa, mislim da je to samo pokusaj pravljenja hype-a, ono u stilu "pozuri narode, jos malo pa nestalo".
Pozdrav
 
Samo kad Telenor nije očajan, pa kad neko hoće da predje nudi više za manje para. E to je očajno.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Ne uzimaju se korisnici bilo kakvom revolucionarnom ponudom jer konkurencija moze da reaguje promptno, a vecina je na 2god ugovorima.

Poenta je da je doslo do svadje medju operaterima pa korisnici imaju neku vajdu :)

P.S. Ako se "osveste" u Vipu nisam siguran da ce od 1.9. Neo tarife biti jos bolje. Nije iskljuceno da ce biti korak nazad. Ako nastave to bolje po nas.
 
Poslednja izmena:
Pa kao kad je završena akcija sa smart paketima na 60% morali si da prekinu da bi posle prodavali šta već sledi.....

Sent from my SM-J500F using Tapatalk
 
Uskoro prolazi mesec dana na VIPu i nisam nezadovoljan a ni zadovoljan.

U sred Beograda mi se desava da budem iznenada nedostupan pa da stigne ko-me-zvao SMS i to vec bogami 5-6 puta.

Procitacu sada malo ugovor pa da vidim ima li nekog 'probnog perioda' odnosno vremena za raskid ugovora ili sam se zarobio u naredne dve godine.

Dzaba neograniceni razgovori ako ljudi imaju problema da me dobiju...

Sent from my SM-C115 using Tapatalk
 
Ja sam podesio LTE/WCDMA. Bez GSM. Nemam problema sa ko-me-zvao [emoji1]
 
Uskoro prolazi mesec dana na VIPu i nisam nezadovoljan a ni zadovoljan.

U sred Beograda mi se desava da budem iznenada nedostupan pa da stigne ko-me-zvao SMS i to vec bogami 5-6 puta.

Procitacu sada malo ugovor pa da vidim ima li nekog 'probnog perioda' odnosno vremena za raskid ugovora ili sam se zarobio u naredne dve godine.

Dzaba neograniceni razgovori ako ljudi imaju problema da me dobiju...

Sent from my SM-C115 using Tapatalk

I ja imam taj problem sa mts-om, nije samo do vip-a :)
 
Moze pomoc za Samsung Galaxy K Zoom kako da namestim to?

Kapiram da je slicno kao za S4 i S5, probao par metoda sa gugla, nece 4636 i sl.

Samo da dodam - na mt:s nisam imao taj problem, isti telefon, isti softver.
 
Poslednja izmena:
Sami su krivi. Nase tržište je moglo da saceka jos godinu-dve do uvodjenja flat voice ponude, ali VIP je pozurio, jer gazde zele vise para i veci udeo na trzistu. Dosadasnja ulaganja nisu dovela do toga, pa su krenuli "stazom ocajnika".
Sto se tice rezervacije Neo tarifa, mislim da je to samo pokusaj pravljenja hype-a, ono u stilu "pozuri narode, jos malo pa nestalo".
Pozdrav

Ovo je bukvalno nešto najsmešnije što sam pročitao u ovoj temi. Žaliti se na nekog operatera što je "požurio" sa uvodjenjem flat voice, zbog čega su i ostali operateri morali da spuštaju cene, a korisnici najviše profitirali zbog jeftinije usluge.

Rafiki, sad bar znamo za koga radiš. Reci nam, kako je u Telenoru, na kojoj si poziciji? Da li su redovne plate?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ovo je bukvalno nešto najsmešnije što sam pročitao u ovoj temi. Žaliti se na nekog operatera što je "požurio" sa uvodjenjem flat voice, zbog čega su i ostali operateri morali da spuštaju cene, a korisnici najviše profitirali zbog jeftinije usluge.

Rafiki, sad bar znamo za koga radiš. Reci nam, kako je u Telenoru, na kojoj si poziciji? Da li su redovne plate?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Nemoj tako, rafiki je uvek bio iskren i odmah je rekao da je nekada radio za Telenor.
Meni su njegove informacije uvek dosta pouzdane iako se apsolutno ne slažem sa ovom poslednjom.
 
Ok, nisam ispratio tu informaciju za njegov prethodni posao u Telenoru, ali moraš se složiti da njegov zaključak kao da dolazi od nekog iz menadzmenta Telenora, i da je potpuno pogrešan iz korisničkog ugla


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vrh Dno