Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

pa ne vidim ni ja svrhu... sve što se piše na tu temu je "moj operater je jači od tvog" i gomila anegdotalnih iskustava koji nemaju nikakvu važnost i težinu
baš zato što se tako pisalo ove teme su bile svinjac koji je često gutao pitanja ljudi kojima treba neka konkretna info

Nisi me razumeo, ja itekako vidim svrhu takvih polemika jer su nasi operateri daleko od savrsenstva i sve se svodi na biranje ''manjeg zla'' (cesto i samo na teritoriji odredjenog grada ili regije) ali sa druge strane ne vidim svrhu sve dok se suptilno botovanje dozvoljava vec poduzi period pa imamo slucaj da pojedinci imaju 15k postova u ovom delu foruma, sa sve flejmerskim potpisima i uz ubedjivanje kako je vip najbolji dok su ostali krs, posebno tnor.
Sve je jos gore kada se zna da su se takve ''pojave'' redovno sankcionisale pre nekoliko godina (setite se samo tnor ''stene'')

E dok se to bar malo ne promeni ja ne vidim svrhu deljenja iskustava.

Ja npr. prihvatam da Djilkos i Nitro imaju dobra iskustva sa vip mrezom u NS dok sam ja cesto imao losa , ranije sam mislio da me neko pravi ....... ali sam sve ubedjeniji da je to do same kompanije koja na neki nacin rangira i sakati uslugu odredjenim korisnicima sto se uostalom i meni desilo (famozna ''greska'' kojom je bio ''pogodjen'' odredjen broj korisnika U paketa ali ne bih vise o tome, objasnio sam vec 10x zasto).
 
Poslednja izmena:
dobro gorgilije nemoj me sad zajebavati... poenta svega što pišem je da ova tema (i ekvivalentne za druge operatere) bude korisna za njene učesnike (pa i ljude koji samo čitaju), da se razmenjuju informacije tipa ove:

Online3 je i dalje u ponudi, ali sakriven. 290din, i moze samo na UO24

jel stvarno misliš da nekom išta u životu znači tvoja izjava da ti tapatalk nešto vrti i neće da učitava na vip 3g? ako baš ima toliku želju da to podeliš sa forumom evo tema: https://forum.benchmark.rs/showthre...adi-3G-net-u-Srbiji-(*samo-rezultati-merenja)
 
Pa ono,naravno da nije zivotno bitno nikom takva moja izjava,ali ova tema sluzi tome,druge takve teme nema.Rasprava o odredjenom provajderu.Ili napravi o svakom provajderu novu temu gde cemo deliti iskustva o njima,ili dozvoli to u ovoj temi (kao sto je to oduvek i bilo tako).
 
dobro, neka bude da je bilo "oduvek", nekad mora da se vrati u kolosek, ako mislite da neka tema fali vi je slobodno otvorite (meni ne treba pa je ja neću ni otvarati, a iskreno ne predviđam svetlu budućnost temi sa postovima tipa "danas kurir nije mogo da me dobije a imao sam 4 crtice"), već sada postoje teme o 3g merenjima, 4g merenjima, generalna tema o 4g u Srbiji, poređenje paketa... kako god da bude postovi moraju biti u skladu sa naslovom a ne random misli forumaša :)
 
Pa ono,naravno da nije zivotno bitno nikom takva moja izjava,ali ova tema sluzi tome,druge takve teme nema.Rasprava o odredjenom provajderu.Ili napravi o svakom provajderu novu temu gde cemo deliti iskustva o njima,ili dozvoli to u ovoj temi (kao sto je to oduvek i bilo tako).

3x sam procitao tvoj post i sa svim trudom ne mogu nikakvu ozbiljnost da nadjem u njemu...

Kod mene,u mom kraju,radi ne radi... nit koji deo grada ili grad,cak ni da li je sever ili jug Srbije,samo neki fantomi i sve je lose i to je to...
Da li ja,koji je upao u temu da vidi sta ima kod VIP-a treba da rovarim po forumu da mozda nadjem odakle je Gorgilije?

hsv: znaci,pretvaram tvoje izjave u flejm? Ljudi,molim vas...
 
sad vidim na sajtu da moze da se uzme neo paket na 3 meseca bez UO.
Placa se puna cena.
Meni je to ok pa da probam.
Svakako sad placam toliko mix xxl paket ...ne bi da potpisujem ugovor s puno nepoznatih a da se posle kajem 24 meseca ili da se vijam s njima...ovako je ok...ako posle 3 meseca bude ok kao operater potpisujem ugovor....
 
sad vidim na sajtu da moze da se uzme neo paket na 3 meseca bez UO.
Placa se puna cena.
Meni je to ok pa da probam.
Svakako sad placam toliko mix xxl paket ...ne bi da potpisujem ugovor s puno nepoznatih a da se posle kajem 24 meseca ili da se vijam s njima...ovako je ok...ako posle 3 meseca bude ok kao operater potpisujem ugovor....
Prvo bas zanimljiv nik s obzirom u koju mrezu zelis da predjes.
Drugo, pa pobogu imas metar dana besplatni neograniceni paket kod vipa, dodji i probaj mislim da se zove, bez UO bez placanja iceg, sto komplikujes.
30 dana ti je dovoljno valjda da vidis da li ti ta mreza odgovara ili ne, nemas potrebe za 3 meseca provere.
Al tvoje pare, tvoj izbor, udri kako zelis.
 
pa ne vidim ni ja svrhu... sve što se piše na tu temu je "moj operater je jači od tvog" i gomila anegdotalnih iskustava koji nemaju nikakvu važnost i težinu
baš zato što se tako pisalo ove teme su bile svinjac koji je često gutao pitanja ljudi kojima treba neka konkretna info

Evo Vojkane da vam pomognem. Imali smo isti problem na Telenor temi i dogovor je da na toj temi ostane samo info o paketima, promocijama i slično, a sva ostala pitanja da se "razmatraju" na:

https://forum.benchmark.rs/showthread.php?385657-Telenor-VIP-MTS-MVNO-predlozi-kritike-i-sugestije
 
Ponovo mi nisu poslali eracun, iako sam se zalio i rekose sredice. Zvao danas, kaze mi decvko racun poslat u petak...Prosledio mi opet i tek sada je stigao.
Sta rade vise...
Da li je ikome reen ovakav problem?
 
Da, da ozbiljna zamerka za eračun ja sam dobio svega 3 računa na mail za gotovo dve ipo godine kod njih. Mada uvek plaćam karticom preko portala moj Vip i nema problema. Takođe može i putem trajnog naloga u banci.
 
Placanje karticom kod VIPa nekada ne radi, prosto za neke naloge uopste nece.

A uzjedno i ko ima vise od jednog broja, mora imati vise naloga za svaki broj. Skroz im nije intuitivan OnlineRacun portal.
 
Placanje karticom kod VIPa nekada ne radi, prosto za neke naloge uopste nece.

A uzjedno i ko ima vise od jednog broja, mora imati vise naloga za svaki broj. Skroz im nije intuitivan OnlineRacun portal.
Ja svaki racun placam karticom, nikada nijedan problem godinama unazad.
 
Placanje karticom kod VIPa nekada ne radi, prosto za neke naloge uopste nece.

A uzjedno i ko ima vise od jednog broja, mora imati vise naloga za svaki broj. Skroz im nije intuitivan OnlineRacun portal.
A što mora imati više naloga za svaki broj?
Dolazi ti objedinjeni račun sa ukupnom sumom i to plaćaš tako da ne vidim nikakav problem. Plaćam tako od početka sve je uvek u redu
 
Kod mene ne, dok sam imao dva broja, samo prvi broj se mogao platiti online, drugi nije. Kada platim prvi, i odem opet na mPayment, javljao je neku gresku.
I to nije po vise RACUNA, tj. nalog po svakom racunu, vec nalog po broju.
Ti trenutno imas vise od jednog broja na svom nalogu, i platis jedan po jedan, ili oba zajedno mozes cak? Ja sam probao juna zadnji put, nije moglo, tada je bilo 2 racuna, 2 broj po racunu. Ironicno ali mogao sam platiti broj koji je povezan trajnim nalogom po Piraeus kartici, ali ne i racun za broj koji ide rucnim placanjem ;)

Sada imam samo jedan broj, pa ne mogu proveriti da le i dalje problem :(

@Misa, pa i meni se nije javljao za jedan broj problem, za drugi (drugi nalog, broj se vodio na caleta) nije uopste davao mogucnost da se plati online, ne secam se koja se greska javljala, a u to doba je jos poneko imao taj problem.

Probajte za e-Racun da se prijavite ponovo i ukucate e-mail?
 
Imam 4 broja kod njih uredno se svi vode na mene i na moj nalog dolazi objedinjena suma koju plaćam karticom i to je to. Ti si plaćao dva odvojena broja na dva naloga (tebe i oca) i na jedan prolazi na drugi ne?
 
Bilo je 3 slucajeva:
- Dva odvojena naloga, jedan moj, jedan ocev. Na njegovom uopste nije moglo da se plati
- Dva broja, isti racun, isti nalog, dolazi sumarni iznos, ali na mPayment je mogao da se plati samo iznos za prvi broj
- Dva broja, dva racuna, isti nalog, dolaze odvojeni racuni, dobijam samo iznor da se plati prvi broj

U sva tri slucaja doduse je problematicni broj isti (bio je ocev, pa moj, prvi zajedno sa mojim brojem, pa onda odvojen racun).

Prijavio sam podrsci, ali nista nisu sredili koji mesec, a posto mi je skoro svo placanje islo trajnim nalogom nakon toga, nije me doticalo dalje.

Nisam jedini koji nije mogao da plati, kao u prvom slucaju cale sto nije.
 
Veruj mi da se sa ovakvim slučajevima nisam sretao i nisam uopšte imao ovakve probleme
 
Alfi ja nemam problema sa web placanjem...imam 4 broja svi objedinjeni...i zadnjih 6 meseci otkad radim tako sve ok...ranije placao preko ebank...i tatin placam isto...bratov...malo visa inspire..malo mastercard..[emoji1]
 
Neo 2 ima li ovde korisnika? Koliko gigabajta imate?

Sent from my SM-J500F using Tapatalk
 
Kod mene ne, dok sam imao dva broja, samo prvi broj se mogao platiti online, drugi nije. Kada platim prvi, i odem opet na mPayment, javljao je neku gresku.
I to nije po vise RACUNA, tj. nalog po svakom racunu, vec nalog po broju.
Ti trenutno imas vise od jednog broja na svom nalogu, i platis jedan po jedan, ili oba zajedno mozes cak? Ja sam probao juna zadnji put, nije moglo, tada je bilo 2 racuna, 2 broj po racunu. Ironicno ali mogao sam platiti broj koji je povezan trajnim nalogom po Piraeus kartici, ali ne i racun za broj koji ide rucnim placanjem ;)

Sada imam samo jedan broj, pa ne mogu proveriti da le i dalje problem :(

@Misa, pa i meni se nije javljao za jedan broj problem, za drugi (drugi nalog, broj se vodio na caleta) nije uopste davao mogucnost da se plati online, ne secam se koja se greska javljala, a u to doba je jos poneko imao taj problem.

Probajte za e-Racun da se prijavite ponovo i ukucate e-mail?

Meni su oni resetovali mail i nije pomoglo
 
Zato što ja imam 2+2.... još neko?
Prešao sam sa tek potpisanog Super sim bez telefona na Neo 2.... imao sam 3gb i kad sam potpisivao onaj lik mi reče net ću da imam 2gb umesto 3 na Super sim..... sad mi stoji 2gb protok i ješ dodatni saobraćaj evo screen
7fe0dc7622a852cc8af2ff7e44c944c0.jpg


Da me ne oglobe nešto dodatno hahaha ništa nisam aktivirao.....
Sent from my SM-J500F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Mozda onih 1-2-3 giga zauvek koje imas dok si u Vip mrezi?
 
Nisam ja to potpisivao, uzeo sam pre 2 meseca običan Super sim

Sent from my SM-J500F using Tapatalk
 
3GB je zauvek samo, +1/2/3GB na 24 meseca je ono za Online porucivanje. Ocigledno se prenose i na Neo paket, tj. vaze 24 meseca od dana potpisivanja ugovora Online.

SuperSIM se vodi kao da imas Nova 3 +2GB po spec. ceni.
 
Pa ako je 3gb iz prerhodnog onda zar nije 3 + 2 = 5? ili se prenose samo 2? Ništa mi nije jasno al hvala im otprilike se uklapam s ovim sad :)

Sent from my SM-J500F using Tapatalk
 
Da li neko može da objasni na koju foru VIP zaokrućuje potrošnju na 1kB ?
Po proračunu koji Android prikazuje, kada sam sve to primenio + logika kojom VIP zaokružuje na 1kB, dobio sam da sam za 2 dana skrckao 400+ (skoro 500)MB, a Android prikazuje 391MB.

Evo o čemu se radi..dakle, VIP operaterka kaze da, recimo ako otvorim neku stranicu na fonu, potrošim 3,25kB (po računici na telefonu), ali na VIP-u će to biti zaokruženo na 3.3kB.
Ako se zaokružuje na 1kB, zar ne bi trebalo da tih potrošenih 3.25kB na fonu, da to VIP zaokruži na 4kB ?
Po toj logici, kako mi je ona rekla, oni obračuvanaju 0.05kB, tj. 50bytes ?
 
Pa ako je 3gb iz prerhodnog onda zar nije 3 + 2 = 5? ili se prenose samo 2? Ništa mi nije jasno al hvala im otprilike se uklapam s ovim sad :)

Sent from my SM-J500F using Tapatalk

Nije plus3 iz prethodnog vec 2.
Brw zar nisam vec odgovorio na ovo?
 
Nazad
Vrh Dno