Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Samo dakle meni ne daju 50%, super za 12 meseci odoh sa Vipa. D€bili ovi iz Vipa.
 
Moram da pitam nesto u vezi telefona ovde jer je iz Vipa.
Naime dosao sam do telefona koji je zakljucan na Vip mrezu i garancije koja ide uz njega u kojoj nema podataka o kupcu niti bilo sta o telefonu i modelu itd...

Sve sto ima je datum kupovine pecatom, zatim takodje precatom ''BIZNET KORISNIK'', i pecat na kome pise Telekom Srbija, garanciju izdao CT Computers.

Nista mi nije jasno, telefon je zakljucan na Vip mrezu odakle na garanciji pecat Telekom Srbije ? Ili je moguce da garancija nije uopste od ovog telefona...
 
Moram da pitam nesto u vezi telefona ovde jer je iz Vipa.
Naime dosao sam do telefona koji je zakljucan na Vip mrezu i garancije koja ide uz njega u kojoj nema podataka o kupcu niti bilo sta o telefonu i modelu itd...

Sve sto ima je datum kupovine pecatom, zatim takodje precatom ''BIZNET KORISNIK'', i pecat na kome pise Telekom Srbija, garanciju izdao CT Computers.

Nista mi nije jasno, telefon je zakljucan na Vip mrezu odakle na garanciji pecat Telekom Srbije ? Ili je moguce da garancija nije uopste od ovog telefona...
Sam si sebi odgovorio :)
Biznet je MTSov paket...
 
Moze, ja sam to uradio. A znam da moze i kod prenosenja broja jer su prvo krenuli da mi rade za to, mislili su da prelazim od drugog operatera a ne sa pri na post.
Kako si dobio 50%? Tražio si u poslovnici, ili šta? I ja bih jedan broj prebacio sa pripejda na postpejd.
 
Da, trazio u poslovnici - dali su mi bez problema 50% (25% + 25% pise u ugovoru), duple megabajte i siguran surf. Nisam uspeo da dobijem paralelne minute, rekli su mi da je to samo za one koji obnavljaju ugovor :/
 
Duple MB i siguran surf dobijaju svi ispod 30 god.
Jel si ti do 30 god?
 
Pa to je standardna ponuda za mladje od 30 god. Dupli MB i zastita interneta jedino si dobio 25% sto je ne standardno i sto su ti izasli u susret.
 
Da, trazio u poslovnici - dali su mi bez problema 50% (25% + 25% pise u ugovoru), duple megabajte i siguran surf. Nisam uspeo da dobijem paralelne minute, rekli su mi da je to samo za one koji obnavljaju ugovor :/
U kojoj poslovnici si to odradio?
 
Obnovih i ja ugovor. Čisto ako nekom nešto znači - 50% pretplata bez uređaja god posle drugu god 25%. Stari korisnik dobio paralelne minute i duple mb+ siguran surf iako nije ispod 30 god. Cenjkah se cenjkah i nedadose 50% obe godine. Stipse
 
Pa kako su @borriello22 dali, ne razumem. [emoji15]
 
Dali su mi 50% za obe godine ugovora (bez telefona ofc). Uradio sam na Banovom brdu, a davali su mi isto i u Bulevaru, prekoputa Pravnog.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Pa kako su @borriello22 dali, ne razumem. [emoji15]
To je neka nezvanicna ponuda (za odabrane), pisao sam o tome:
Danas ponovo bio kod iste, kaze moze 50%. Pitam sto mi je prosle nedelje rekla da moze samo 25% (kao sto i pise na portalu), nasmesi se i kaze "pa ne govorimo mi to svakome"?! I kaze ima i nova promocija za stare i nove korisnike, ko uzme Nova i Online tarifu dobije popust na telefon (2000, 4000, 6000, itd.). Na primedbu da nije fer i da je dosta nepovoljnije od promocije za prenesene brojeve, ukljuci se koleginica i kaze "pa nije, vec za 290 dinara vise imate cak 3GB"! Ja odgovorim "da, ali oni imaju besplatno neograniceno GB" i tu se koleginica vrati svom korisniku a ova "moja" kaze "dobro, dovidjenja prijatno"?! Pedala. E stvarno blago onom ko rano poludi...

Ne znam da li uopste da idem i treci put i sta da ocekujem, kakve informacije i od kakvih ******.
A par dana posle toga sam cuo da su i u poslovnici delili odstampane flajere sa tom ponudom (50% na 2 godine).
 
Sad daju 3GB za Orion app da gledas preko mobilnog neta ali sad nema sta pametno gledati na toj app.
Ako ne "otkljucaju" da mogu da se gledaju svi kanali (kao dok je app bila u demo verziji), onda je ovo potpuno beskorisno za sve koji nisu u Orionu, jer ce imati manje od 5 kanala.
 
Ako ne "otkljucaju" da mogu da se gledaju svi kanali (kao dok je app bila u demo verziji), onda je ovo potpuno beskorisno za sve koji nisu u Orionu, jer ce imati manje od 5 kanala.

zar nije vise free orion tv?

ja sam scrapovao kanale i ubacio u smart tv, tako da aplikaciju nisam otvarao posle toga
steta sto sam zakasnio i nisam to uradio dok su bile i arene ukljucene
 
Poslednja izmena:
Ko hoće da pogleda sportske kanale na telefonu, ima aplikacija MTTV. Ima 4 Arena, nekih 5-6 Sky sport kanala i još poneki.
 
Duple MB i siguran surf dobijaju svi ispod 30 god.
Jel si ti do 30 god?
To je prodajni trik. Godine nisu bitne i po ZZP je zabranjeno uslovljavati uslugu godinama (sem ponuda za maloletne i dugoročne kredite). Tako da svako moze da dobije "ispod 30". Obicni prodavci rade preko omladinske, nemaju pojma. Trazis sefa poslovnice.

Isto i za polove. Za 8.mart dobijem u Idei kupon za popust "Drage dame". Pred kraj meseca da ga iskoristim, kasirka mi kaze "niste dama". Bio sam sa drustvom, popadali smo od smeha (em zabavno, em red, em nedozvoljeno po ZZP). Kasirka kaze "zasto vasa prijateljica ne iskoristi kupon, ona je dama?" - poenta je da mi oduzimaju zakonska prava koja imam, i pozovem sefa poslovnice. Dok je dosao, red se u zmiju pretvorio. Uz izvinjenje sam celu korpu (pazar) dobio besplatno.

Hvala bogu da s Vipom nemam posla, jer to njihovo odokativno "danas moze, sutra ne" ili "ti mozes, on ne" je kaznjivo.
 
Onda treba Telenor tuziti pod hitno sto ne daje svima 50% popusta.
 
A Vip koji dovodi u zabludu potrošače i zaposlenima kaže koliko smeju da obaraju cenu/dodaju besplatno usluge, cak i nevezano od tekuće promocije?

U jednoj poslovnici moze, u drugoj ne? Juce nije moglo, danas moze (a zvanično se nista nije promenilo)? Samo citam tudja iskustva ovde, nikad nisam bio Vip korisnik.
 
To je prodajni trik. Godine nisu bitne i po ZZP je zabranjeno uslovljavati uslugu godinama (sem ponuda za maloletne i dugoročne kredite). Tako da svako moze da dobije "ispod 30". Obicni prodavci rade preko omladinske, nemaju pojma. Trazis sefa poslovnice.

Isto i za polove. Za 8.mart dobijem u Idei kupon za popust "Drage dame". Pred kraj meseca da ga iskoristim, kasirka mi kaze "niste dama". Bio sam sa drustvom, popadali smo od smeha (em zabavno, em red, em nedozvoljeno po ZZP). Kasirka kaze "zasto vasa prijateljica ne iskoristi kupon, ona je dama?" - poenta je da mi oduzimaju zakonska prava koja imam, i pozovem sefa poslovnice. Dok je dosao, red se u zmiju pretvorio. Uz izvinjenje sam celu korpu (pazar) dobio besplatno.

Hvala bogu da s Vipom nemam posla, jer to njihovo odokativno "danas moze, sutra ne" ili "ti mozes, on ne" je kaznjivo.
Ma daj pa znam ja da to nije ni po ZZP ni po cemu ok ali idi probaj da uzmes neces moci, a ti ih tuzi posle niko ti ne brani i nisam nista rekao osim da je to standardna ponuda koja se zove do 30 ili kako vec.
Ako ti se raspravlja druze, nadji drugu zrtvu.
Pozdrav
 
Vrh Dno