Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Pa dobro owime kakav ti je to drugar koji ti potroši sav net?
 
"Kod nje sve moze" :D
Radodajka.
Bilo bi super da postoji neka kontrola, da se definise koliko ko od 5 korisnika koji dele OGRANIČEN paket moze da potrosi. A ne jedan da celo vece gleda online serije i 4 njegova drugara ostanu bez neta do kraja obracunskog perioda. Ne znam kako je to reseno.
Da ne moze da se limitira pitao sam.
Ali moze da se intalira app na svaki telefon i da se limitira ili posteno se dogovorite koliko ko ima i toga se pridrzavate.
 
Ja mislim da takva ograničenja nikako neće moći da se postave. Prosto im nije u interesu :)
Inače bi bilo dobro, pre svega ako se taj net podeli sa decom u porodici.
 
Poslednja izmena:
Vip je prvi koji je prihvatio realnost i tako poceo da se ponasa.Rapidan pad bilo cega (profit,promet,standard,mogucnosti,zelje,realnost... ili nazovite to kako ocete,u celom svetu pa i kod nas) i bogme svaka im cast.
Znaci sad mozes uz Vip Online 3 i dodatak dodatak PRICALICA ,da napravis paket za 429 din i imas 3gb i 40 minuta za sve.I sam odaberes da ti treba samo net i razgovori po potrebi.Po meni prvi koji prihvatili suvu realnost
Cene ipak idu polako ali sigurno na dole,to svi vole :)

MTS ima paket za 420 din i samo 100 min,taj paket nije vise smesan,po meni beskoristan do bola.
 
Poslednja izmena:
Ovo mi je super :) Ionako imam Vip Online 3 tarifu sa 50% uz onaj mifi,tako da cu se prebaciti na ovu novu Vip Online 3,jer pretpostavljam da me nece sami prebaciti,tj sniziti cenu. Tako da cu za 145 din imati 3GB,ili ako mora da ostane ista cena pretplate za dosadasnjih 245 dinara 6GB sto je extra :)
 
@alfaunits
Ukoliko se sa starih online tarifa prebaci na nove online tarife, gube se sve promocije i dodaju se postojeće.
 
Bas im i nije neka fora,ali ja imam potpisan ugovor na 24 meseca u kome stoji 50% tokom cele ugovorne obaveze.Videcu to sa njima u poslovnici najbolje.
 
Znaci sad mozes uz Vip Online 3 i dodatak dodatak PRICALICA ,da napravis paket za 429 din i imas 3gb i 40 minuta za sve.I sam odaberes da ti treba samo net i razgovori po potrebi.

Odakle sad to ajde online 3 je 290 ali kako ti dalje ide racunica od 429 kad je Max pricalica 439rsd bar je kod mene u aplikaciji ta cena a i to ne znaci nista kad se prvo trosi ono u paketu, pa onda dodatak pa tek onda online sto je recimo za smart tarifu bitno ako uzmes dodatak smart 30 koji je 130 visekratno.
@alfaunits
Ukoliko se sa starih online tarifa prebaci na nove online tarife, gube se sve promocije i dodaju se postojeće.
Ne gube se promocije bar nebi trebalo
 
Poslednja izmena:
Po meni to ima najvise smisla,znaci samo prelazim na nove tarife i nastavljam sa istim uslovima iz UO koji su vazili do tada,tj do prelaska na drugu tarifu.
 
7f56967cf7c2a0b9073aaf615322129f.jpg
 
Odakle sad to ajde online 3 je 290 ali kako ti dalje ide racunica od 429 kad je Max pricalica 439rsd bar je kod mene u aplikaciji ta cena a i to ne znaci nista kad se prvo trosi ono u paketu, pa onda dodatak pa tek onda online sto je recimo za smart tarifu bitno ako uzmes dodatak smart 30 koji je 130 visekratno.

Ne gube se promocije bar nebi trebalo

Screenshot_27.png

Jedino su poskupeli oni mi-fi uredjaji bili su povoljniji na starim tarifama,ali ne moze sve izgleda,negde daju a negde malo zakinu :)
 
Poslednja izmena:
A dobro to je nesto drugo ja mislio da pricas za smart i nova tarife ne za online i tablete.
 
Sto se tice aktiviranja dodatka za 5 brojeva aktivira se u poslovnici, preko CC-a ili aplikacije Moj Vip, a mesecna naknada je po dodeljenom broju 110 RSD. Cisto da znate i tu informaciju a Online 3 ne moze da se deli.
 
I ja sam pitao pre neki dan i kazu moze 25%. Cak sam i mail poslao a odgovorili mi da posetim poslovnice ili pozovem korisnicki... Lice mi na mts, mogli bi se spojiti.
Danas ponovo bio kod iste, kaze moze 50%. Pitam sto mi je prosle nedelje rekla da moze samo 25% (kao sto i pise na portalu), nasmesi se i kaze "pa ne govorimo mi to svakome"?! I kaze ima i nova promocija za stare i nove korisnike, ko uzme Nova i Online tarifu dobije popust na telefon (2000, 4000, 6000, itd.). Na primedbu da nije fer i da je dosta nepovoljnije od promocije za prenesene brojeve, ukljuci se koleginica i kaze "pa nije, vec za 290 dinara vise imate cak 3GB"! Ja odgovorim "da, ali oni imaju besplatno neograniceno GB" i tu se koleginica vrati svom korisniku a ova "moja" kaze "dobro, dovidjenja prijatno"?! Pedala. E stvarno blago onom ko rano poludi...

Ne znam da li uopste da idem i treci put i sta da ocekujem, kakve informacije i od kakvih ******.
 
Poslednja izmena:
Lepo je čovek napisao Nova i Online tarifu... Čitajte malo...
 
Može i uz online tarifu, ako uz online tarifu uzmeš i Nova tarifu... :D
 
Ne moze, pogledaj sam gde zavrsis kad odes na link "ovde" iz teksta.
 
Za prenos broja ne može da se ostvari popust koji sleduje uz uređaj, od 3000, 5000, 7000... ako se naručuje online, samo 10% popusta za keš...
 
Dule, odvede te na izbor telefona, ali cene se samo uz Nova tarife prikazuju za telefone. Nema izbora uz Online tarife.

Gledam ovu kombinaciju popusta uz Online tarife, ali nista posebno od popusta... isti popust kao uz Nova tarife! Jer ne ide kao DODATNI popust, na onaj popust uz Novu sto ide.
A veci popust ide na prenos broja, da.
Doduse, cene telefona, iako bolje od MTS i Telenora, su prenapumpane ionako :)
 
Nazad
Vrh Dno