Šta je novo?

[A1] Postpaid paketi i promocije

Paaaa nije bas tako lako. Bar meni pitao za paralelne ne daju kao ne moze tehnicki, pitao za duple mb ne daju pitao za bezbrizan surf takodje ne daju.
Nije bas lako kako ti kazes ili nekima nije a nekima jeste.
 
Hvala alfa, moram pogledati te dodatke. Mada me to zanima više za drugu godinu ugovora, jer nude u prvoj neograničeni net, mada to moram proveriti, sta to tacno znači. Reci mi po tebi jel vredi preci sa mts miks m na vip nova 2?
Da napomenem da ovo za neograničeni net koliko ja gledah na njihovom sajtu daju ukoliko se prebacite kod njih.
 
Poslednja izmena:
Da ako prebacujes broj u Vip mrezu imas 12 mes besplatan surf. I nema na sajtu nista o bezbriznom surfu osim da je automatski aktiviran starijima od 60 i mladjima od 30 godina.
 
Da to za besplatan za prvi godinu sam video, ali me zanima za onu drugu godinu. Znaci placa se koliko se potroši. Jedino da pitam da li moze da se dobije taj dodatak bezbrižan surf...
 
Kad potrosis one mb u paketu naplacuje se 1MB=1RSD to za drugu godinu ti kazem.
 
Mozes dobiti verivatno ili barem sigurno mozes aktivirati. Kod mene se prikazuje u NetCentar i MojVIP aplikaciji. Kosta 100rsd.
 
"automatski aktiviran starijima od 60 i mladjima od 30 godina"
Kad vidim ovako nešto, mogu da im poželim da imaju samo te korisnike. Očigledno im ostali nisu interesantni ili se pak trude da ih zahjebu koliko je to god moguće...
 
Mozes dobiti verivatno ili barem sigurno mozes aktivirati. Kod mene se prikazuje u NetCentar i MojVIP aplikaciji. Kosta 100rsd.
Kazem opet pitao i ne daju. Kod mene se ne pojavljuje nigde ni u MojVip nigde, ako treba stavljam i sliku da vidis da ga nema. Mozda zato sto imam smart tarifu a ona ima neograniceni net?
Ne znam.
 
No shit, Sherlock, mislis da nije zbog toga?:) Pricamo o Nova tarifi, samo za nju postoji taj dodatak.

Ne daju svakome, verovatno ne daju za nize pakete, jer imaju vaucere ili broj ugovora koje mogu dati sa tim dodatkom, i cuvaju ga za one sa vecim tarifama.
Ali dobili su ljudi, moze se izboxovati. Mnogo lakse nego popust na Telenoru.

Ja ne mislim inace da je Nova 2 bolji izbor od Miks M, jer moras se boriti i za 50% popusta (ako neces telefon, ne daju svakome 50% za prelazak u VIP) i Bezbrizan surf sledece godine, i za paralelne minute (ako ti to znaci doduse..), i za duple MB.
A cenovno je Miks M jeftiniji? (700 naspram 800 za Nova 3 sa 50% popusta)
Meni licno neogranicen surf godinu dana ne igra toliku ulogu, a to je jedini veliki plus kod VIPa vecini. (doduse meni igraju paralelni minuti, i cak i bez Bezbriznog Surfa mi se isplate vise tarife kod VIPa, ako ima barem 50% popusta)
 
Pa sad ako oni Nova5 smatraju nizim paketom OK. To je pretplata od 2700 din mesecno tj. 2017 din sa 25% popusta tako da to ne moze nijednom logikom biti nizi paket kako ti kazes.
Podjimo od osnovne logike postoje 7 Nova tarifa, moja bi bila 5 dakle nije sigurno Nova 5 jeftinija tarifa u Nova tarifama. Da si to rekao za Nova 1,2,3 pa nek bude i 4 ja bih rekao Sherlock u pravu si.
'Vako...
Edit:
I jos nesto naravno za bezbrizan surf, duple mb sam pitao ukoliko bih se prebacio na Nova 5 tarifu i dobio negativne odgovore na sve sto sam trazio iako sam 7 godina korisnik i placam redovno pretplatu svakog 1 u mesecu to im nista ne znaci cak ni paralelne minute ne daju iako ih sada imam
 
Poslednja izmena:
Nece da daju nista,ja im slao e-mail rekoh sada imam Vip Online 3,da li mogu da predjem na Vip Online 6 posto vec imam 50% popusta,kazu mogu da predjem ali gubim pravo na 50% . Mada su sa druge strane korektni,jednom nisam platio racun ceo mesec zaboravio sam,niti su me iskljucili niti su mi naplatili neku kamatu.
Prenosim u celosti njihov odgovor :

" Poštovani,

Vaša molba nije uvažena.

Ukoliko se odlučite za promenu tarifnog paketa na neki od novih Vip Internet paketa iz naše ponude, prestaju sa važenjem pogodnosti koje ste stekli potpisivanjem prethodnog Ugovora.

Odnosno, Vip SIM popust od 25% na iznos mesečne pretplate prilikom promene tarife ističe, a korisniku se dodeljuje Vip SIM popust adekvatan tarifi u koju prelazi.

Preostali popust od 25 posto na iznos mesečne pretplate koji je aktivan na Vašem broju 0601317***, kao što smo prethodno naveli, automatski ističe, u slučaju promene tarifnog paketa."

Znaci ja sam sada fakticki "zarobljen" na Vip Online 3 do Oktobra 2017 god,dok sam ranije bio i na Vip Online 15 takodje sa 50%. Ili da predjem na Vip Online 6 za cenu od 490 din mesecno. Sacekacu N.god mozda ponude 50%.
 
Poslednja izmena:
Jesu piz.. :) Znao sam da ce tako da urade.. Isti slucaj... A kod telenora imam paket sa 40% popusta. A sad su napokon izjednacili sa cenama sto se tice net paketa. Makar vredi onaj 4g mifi :) koji smo uzeli za dinar.
 
To da :) Uzeo onaj alcatel 4G mifi,naravno prateci info sa ovog foruma :) Lagano presao na Vip Online 3 bez penala,i za 2 god nas izadje oko 7500 din,a u slobodnoj prodaji kod njih je 12000 din :D Plus imamo 3 GB neta mesecno. Ali su sada mudri,a ne kao pre digli cene,i ljudi raskinuli ugovore,tako da su telefone skoro za dz dobili :) Neka i sada poskupe ovaj Vip Online 3 pa da raskinemo ugovor :D
 
Poslednja izmena:
4 ja bih rekao Sherlock u pravu si.

Sherlocku sam rekao za Smart + bezbrizan surf :) Ne postoji taj dodatak na SMart, samo na Nova tarifama.
krastavac, ne vole te u VIPu nesto ako ti nista ne daju za Nova 5 stvarno!
 
Aha izvini za prvi deo nisam znao da se nekom drugom obracas.
A za drugi deo verovatno a zasto to niko ne zna.
Videcu dalje u drugoj poslovnici mada cisto sumnjam da ce mi dati jer mi ostalo 12 meseci jos za ovu uo.
Al da probam nemam sta da izgubim.
 
Koliko vidim kod vipa nema prenosa preostalih minuta, poruka i neta u sledeći mesec? Bas bezveze ako je tako....
 
Nema ni kod mts-a prenosa interneta tj. preostalih megabajta već 2 godine. Za minute mislim da se prenose. Mislim da je kod Vipa bilo prenosa svega kada sam imao Giga tarifu.
 
Poslednja izmena:
Zna li neko kakav je postupak otključavanja mob zaključanog na vip mrežu kome je istekla ugovorena obaveza
 
Meni su dali kod u poslovnici u Knezu, nije se na mene vodio ugovor. Pitaju samo za broj telefona. I fazon ne dajemo kod ali vidim da ti koristiš ovaj broj sa ugovora pa su mi dali.
 
cekam da prebace broj pa da podignem telefon inace proverili smo telefon posto je rezervisan i on radi na sve mreze tako da znate da je lg leon lte otkljucan
pozdrav
 
Kako sam razumeo na sajtu VIP, može da se ostvari popust na telefon sa "Prenesi broj u Vip" + 10% sa "Ukoliko se odlučite za plaćanje gotovinom ili karticama, ostvarujete dodatnih 10% popusta na cenu uređaja".
Šta je sa popustom na pretplatu? Da li nekako može da se ostvari 50% prilikom prenošenja broja bez kupovine telefona? Ili samo juriti nekog iz Milsped grupe za taj vaučer od 50%?
 
Ne kapiram bas, RF i Milsped dobili vaucere, pa ih ne koriste i daju VIP radnicima pa oni mogu da nekome daju 50% na osnovu toga?
 
Kakva je situacija sada za 50%? Da li može da se dobije 50% za prelazak sa prepaid-a na postpaid?
 
Hvala... Moraću da se prebacim, nervira me više uplaćivanje kredita... :)
 
Vrh Dno