Šta je novo?

Targo Telekom

Hvala Becks1 101x. Moja greska. Sve opcije su tu.
 
Ne znam kako ostali ali kod mene redovno vikendom se desi restart ONT-a. Za razliku od ranijeg perioda sve se vrati relativno brzo najkasnije za 24h. Ranije je znalo da potraje i par dana bez interneta. Tri meseca sam platio unapred tako da za kasnjenje racuna neznam, interesuje me da li ce opet biti popust za uplatu unapred pa neka pada i dalje vikendom.
 
Da plaćamo aprilski račun opštom uplatnicom na onaj žiro račun u Intezi sa sajta?

Inače, blok 45, nema neta celo popodne... TV radi
 
Htedoh da nazovem da pitam sta i kako u vezi racuna ali tamo nema ocigledno nikoga.
 
Da plaćamo aprilski račun opštom uplatnicom na onaj žiro račun u Intezi sa sajta?

Inače, blok 45, nema neta celo popodne... TV radi


Kod mene je sve radilo OK ili je prekid bio dovoljno kratak da ne primetim. Ista lokacija.

Za uplatu i mene interesuje. Hoće li stizati uplatnica ili ... ?
 
Ne znam kako ostali ali kod mene redovno vikendom se desi restart ONT-a. Za razliku od ranijeg perioda sve se vrati relativno brzo najkasnije za 24h. Ranije je znalo da potraje i par dana bez interneta. Tri meseca sam platio unapred tako da za kasnjenje racuna neznam, interesuje me da li ce opet biti popust za uplatu unapred pa neka pada i dalje vikendom.

Kod mene se dešavao restart na max 24 sata. Uvek sam odmah dobijao internet, pa se oko toga nisam sekirao.
Sve do prvog puta kada sam okinuo rulet, i ostao bez konekcije xx sati.
Tek tada sam poslušao savete iskusnijih, stavio svoj ruter, pa sada to izgleda malo drugačije:
Capture.JPG
 
Relativno često mi se dešava da se resetuje ruter. Ali, odmah po podizanju, vrati se i net. Retko kad se desi i da se zapuca ruter, pa ne mogu ni preko Web interfejsa da mu pristupim.
Odavno se nije desilo da ostanem bez neta na duže vreme. (više sati)
 
Danasnji info:
Racuni su poslati i ocekujte da stignu do kraja nedelje.
Ako je neko izricito trazio da mu se racuni salju na mail, trebalo bi da su ih vec dobili, kao @zwerko npr.
 
Nisam do sada doživeo da ljudi sa ovoliko nestrpljenja očekuju novi račun, a još više me fascinira njihovo oduševljenje kad isti stigne.
 
Ha ha ti si izgleda vidovit,objasni molim te kako se to neko odusevljava.Bice da si hteo da ispadnes duhovit...
 
@maxXx
To se ovde shvata kao znak da "živ je Targo, umro nije", tome se ljudi raduju.
 
Ha ha ti si izgleda vidovit,objasni molim te kako se to neko odusevljava.Bice da si hteo da ispadnes duhovit...

Skrolujes stranu jedno 5 poruka na gore i vidiš na šta sam mislio, nije teško.
 
Jel ima neki prekid u internetu danas? Na poslu sam a cini mi se da mi je kod kuce ONT offline!
 
Baš sam to hteo da pitam danas pa zaboravio... Kanali samo nestaju, ja ne znam više šta oni naplaćuju pod stavkom TV.
 
Nestalo i na vektoru... nije specijalno do tt vec do operatera koji su iz etra skupljali signal i reemitovali izgleda...
 
Vrisnuo oko 21h ... restart nije pomogao. Da li još nekome ?
 
Koji je uzrok da odjednom ne mogu preko wi-fi da se nakačim na net? :p Preko kabla mi net radi bez problema, a od pre pola sata preko moba i laptopa ne mogu na net preko wi-fi
 
Nazad
Vrh Dno