Šta je novo?

Targo Telekom

Becks, zar nije bio problem sa modemima? I nekim licencama? Pouzdano znam da se gomila opreme nije pomerila sa carine jer neko nije hteo da plati/nije imao para pa su carinici vratili sve u SLoveniju.
 
Ma kaki crni softverski problem. Nema Dulića da im sredi dozvole i ne mogu da se šire bez dozvola i tu je kraj priče.
 
Postoji problem sa softverom zbog cega nije moguce prikljuciti korisnika na nacin na koji ste svi vi povezani. Jedina opcija je da se iskoristi pozicija korisnika koji je raskinuo ugovor a nalazi se u istoj zgradi.
 
Taj novi, pretpostalvjam, može da preuzme samo paket koji je imao "raskinuti" korisnik?
 
Ma kaki crni softverski problem. Nema Dulića da im sredi dozvole i ne mogu da se šire bez dozvola i tu je kraj priče.


Ne pričamo o ''širenju'' na delove grada gde nemaju izgrađenu mrežu i gde bi im dozvola verovatno bila potrebna, već o ogromnom broju zgrada do čijih ulaza je već sproveden Targo, a u nekim je i vertikala odrađena... Tu ti nikakve dozvole nisu potrebne, samo saglasnost SS, koju su u većini zgrada i dobili.

Evo, Beks je izgleda potvrdio ono što je Kibicer u prethodnom postu rekao...

U svakom slučaju biće zanimljivo videti kako će se situacija dalje odvijati pod uslovom da Targo stane na noge, jer veliki je broj ljudi kao npr. Vatrogasac53 koji su potpisali ugovore ali zbog već poznate situacije nisu priključeni. Treba zvati ponovo te ljude, vratiti izgubljeno poverenje.... PR službe će imati pune ruke posla, verovatno bi došlo i do promene imena, opet sve su to nagađanja, neko bi rekao mlatimo praznu slamu...

Neka samo konačno više stanu na noge!
 
Postoji problem sa softverom zbog cega nije moguce prikljuciti korisnika na nacin na koji ste svi vi povezani. Jedina opcija je da se iskoristi pozicija korisnika koji je raskinuo ugovor a nalazi se u istoj zgradi.

Daj, molim te. Problem sa softverom koji par godina ne mogu da reše, ne mogu da plate nekog programera da im odradi to ili da promene softver.

Priča ne pije vodu.

Firma u kojoj radim isto čuči pored njihovog optičkog kabla (Deligradska ulica) i njihova radnica na višoj poziciji mi je lepo priznala da nema širenja, jer nemaju dozvole za to.

Targo čeka prodaju i kupiće ih najverovatnije ili Telekom ili SBB.
 
@bachi
Ajd što ne znaš ko je ko, ali mašiš temu, za medalju.
 
Daj mi da se skupimo da platimo taj softver, sigurno nije više od 100e. Ili da isprogramiramo, ja sam u gimnaziji radio paskal, koliko to može da bude teško?

:D
 
Dragi forumasi, ne radi se o stotinama niti o hiljadama desetinama hiljada niti stotinama hiljada eura vec o milionima eura koje Targo duguje i zbog cega jeste u situaciji u kojoj je.
 
Danas u Zemunu vec treci put nestaje net - gasi se link lampica na ONT-u.
BECKS, ima li kakvih informacija sta se desava?
 
Следећи пут апарат стави на статив. :)
А шта је ово? ВУ-метар на музичком уређају?:d
Си вид’о што ти је Тарго, ОНТ им чак и то уме да ради.:-devil-:
 
Možda Targo časti. :p
 
Sta je bre ovo sa racunima?? Oce li stizati ili sta?

Malo je neverovatna cinjenica da se toliko kasni sa racunima. Kompanija u stecaju a racune ne salju...

Dajte ako "nema vise" da begamo!!! Ovo u krajnjem slucaju nije uredu.
 
Što se uzbuđujete oko računa? Nema računa, vi ne platite. Prosto i jednostavno.
 
Pa posteni ljudi...
 
Ja volim da su mi svi racuni placeni na vreme.

A van toga sto ce taj racun koj ne platim sada doci za mesec dana i to duplo.

Gospodja iz call centar rece do kraja nedelje nekakav software itd ... Gluposti =/
 
Stecaj je ljudi. Sve se ceslja uzduz i popreko, svaki ugovor.
Treba vremena da se sve to odradi.
Ima nekih naznaka da ce ici na bolje samo korak po korak.
 
Stecaj je ljudi. Sve se ceslja uzduz i popreko, svaki ugovor.
Treba vremena da se sve to odradi.
Ima nekih naznaka da ce ici na bolje samo korak po korak.

Nadamo se.
I da počnete expresno da se širite po celom Beogradu.
 
Ako je nekome problem što ne dobija račun, odvojite lepo pare sa strane, pada kada stigne platiš ćao.

BECKS, držimo palčeve. I za vas i za nas. :)
 
Ima li informacija o prekidu interneta na Novom Beogradu u bloku 45?
 
I ja sam u bloku 45, i žena mi kaže da nema neta ceo dan. TV radi.
 
Vrh Dno