Šta je novo?

Zvanična GTA IV Tema!

Jel neko imao problema sa misijom "Late Checkout", treba da odem u hotel, i kad se parkiram ispred, pojavi se crni ekran sa "loading" i vrti u beskonačno. Moram da gasim igru na Alt+F4. Pre ovoga nisam naleteo ni na jedan bag.
Probaj da cekas jos malo duze :) meni se tako desilo u dve misije, samo je trebalo cekati duze vremena (~10min) i zavrsi se taj loading.
 
Našao sam, treba ući peške u hotel direktno na vrata (ne preko strelice i ne kolima). Ako loading krene da se vrti kad se uđe u lift, alt+tab u Windows, sačekati jedno pola minuta-minut, pa alt+tab nazad i igra se nastavlja (?).
 
ja sam imao isti problem, i jednostavno sam pokushavao dok nije proshlo (nekih 10 puta)
 
Mene isto prekjuce zezalo, dosao sam drugi put peske tj. izasao sam iz auta pre nego sto sam otisao na strelicu i sve je proslo normalno.
 
kako bi meni na konfi iz potpisa trebala da radi ova igra? imam najnovije drajvere za grafu, dx najnoviji, patch za igru. ja stavim sve na low i 1024x768 - 60Hz i ide mi izmedju 20 i 30 fps i kada vozim brzo texture mi kasne. da li bi to trebalo tako?
 
Ne može mnogo bolje da bude. Možeš da probaš još par tweakova, ali ne očekuj previše. Obavezno koristi commandline, možeš i contig.exe. Pisalo se i o jednom i o drugom, pretraži temu.
 
pozz svima,kupio sam gta4 original i imam proble.instalirao sam ga na laptopu(core 2 duo,4gb rama,ati radeon 3430,320gb hard diska,sp3).instalacija je prosla uredu,posle sam se registrovao.problem je sledeci kada pokrenem igru komp trazi cd ja mu dam cd ali pise da nije original,ALI JA SAM KUPIO ORIGINAL CD.sta da radim?da napomenem da mi se to desavalo sa warcraftom3,isto original,a radio mi je sve ok na drugom racunaru.plz pomagajte
 
beats me , sto bi rekli norvezani... mozda si kupio nekog mnogo kvalitetno odradjenog pirata.

samo da javim da su mi se performanse prilicno popravile koriscenjem programa
'eboostr ' , inace to je program koji omogucava readyboost na XPu.
Instalirao program , ubo kingston USB fles od 2gb i gta4 je postao sasvim igriv, /AMD konfiguracija, na intelu nisam ni instalirao /
gotovo silky smooth as a baby's bottom.

eto, rekao sam. doduse, mozda mi se pricinjava... sta znas...
 
Poslednja izmena:
LJUDI UPOMOC

Znaci sve je radilo ok i onda odjednom nemogu da pokrenem Rockstar Games Social Club da bih pokrenuo GTA 4.

Znaci poktenem RG Social Club kliknem scip login i to je to zakuca nista se ne desava mogu samo na end program sve sam radio znaci repair RG SC unistall install cele igre sve sve a i dalje mi zakucava znaci ne mogu nikako da pokrenem RGSC.

Da ovo mi se desava od kada sam se resio nekog virusa iz system32 ali mislim da je slucajnost da je nesto drugo problem da li neko zna neko moguce resenje ?????

Pomazite da ne obaram sistem za dzabe
 
Jel neko imao problema sa misijom "Late Checkout", treba da odem u hotel, i kad se parkiram ispred, pojavi se crni ekran sa "loading" i vrti u beskonačno. Moram da gasim igru na Alt+F4. Pre ovoga nisam naleteo ni na jedan bag.

Za sve koje ovo zeza ubuduce, ima lift za perace prozora iza zgrade sa kojim se popnes tacno gde treba.
 
Poslednja izmena:
Ja prosao story mode. I vise mi ne zeli se logirati tamo gdje sam stao nego moram ispocetka. Ja sam sje... jer sam prckao oko korisnickog imena GAMES FOR WINDOWS LIVE. pa trebam novi napraviti. A ne znam koji mi je stari lozinka i pass. probao sam ici na FORGOT YOUR PASSWORD? ali koji god e-mail stavim odbije mi ga. jel ima netko, nesto, savjet il tako nesto...
 
da li je moguce da nakon zavrsetka story moda nema apsolutno nista da se radi po gradu sem da se vozi ? o_O
 
da li je moguce da nakon zavrsetka story moda nema apsolutno nista da se radi po gradu sem da se vozi ? o_O

Imas stunt jump-ove i upucavanje golubova, dve stvari koje su neophodne da bi se igra presla 100%
 
Poslednja izmena:
Daj ljudi pomazite sta da radim nemogu da pokrenem Rockstar Games Social Club jel moze gta da se pokrene bez njega??????
 
Poslednja izmena:
Imas i one random likove po ulici. Takodje da bi zavrsio celu igru moras da pobedis u svakoj aktivnosti sa prijateljima, da ides na sve ponudjene aktivnosti sa svakim prijateljem, da ukrades svih 30 kola koja ti posalje u poruci Stevie, da osvojis high score na onoj igrici u MoDo-u (prodavnica odeće) i jos puno toga. Postoje liste sa svim potrebnim za 100%, nadji neku pa cepaj.
 
Poslednja izmena:
dajte ljudi pomagajte,imali neko neki predlog kako da resim svoj problem
 
Na GTA forumu se pojavila tema sa linkovima ka novim 185.20 ForceWare drajverima. Ko voli nek' izvoli.
 
Statistics
Average FPS: 38.99
Duration: 37.16 sec
CPU Usage: 85%
System memory usage: 83%
Video memory usage: 100%

Graphics Settings
Video Mode: 1680 x 1050 (60 Hz)
Texture Quality: High
Render Quality: Highest
View Distance: 100
Detail Distance: 100

Hardware
Microsoft Windows XP Professional
Service Pack 3
Video Adapter: NVIDIA GeForce 8800 GT
Video Driver version: 185.20
Audio Adapter: Realtek HD Audio output
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6550 @ 2.33GHz
Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6550 @ 2.33GHz

File ID: Benchmark.cli

Dobitak u odnosu na 180.48 je ~1fps, ali mi deluje da je dosta igrivije odnosno framerate ređe pada na 20fps.
 
Poslednja izmena:
Sa 65.5% pređene igre ja sam igru završio. Kako mi se čini, a mislim da sam u pravu, ovde je moglo toliko toga da se uradi, a praktično nije ništa. Posle ubistva =određene osobe= sam očekivao da počinje pravljenje imperije itd... Ćorak.
Smatram da fale Assassin oružja - igra plače za prigušivačem
Customiziranje automobila - štrafte ovo ono
Klasične garaže - desilo mi se par puta da mi auto nestane sa parkinga
Više odela - ni ovaj izbor nije loš, ali bilo bi cool da može da se kupuju razni accessoriji i pokloni

Priča je mogla odlično da se razradi i čini mi se da je tako počinjala, međutim verovatno zbog Božićne sezone je skraćena.

San Andreas nisam prešao, igrao sam ga malo i čini mi se da je bolji od IV, a Vice City je bolji od San Andreasa, za vrlo malo.
 
San Andreas je zakon. GTA4 je dobar samo zbog grafike i fizike. Nema teretane.... Ne bi me cudilo da izadje Vice City i San Andreas sa teretanom itd na ovom enginu
 
Nema teretane i mnogih drugih stvari jer je igra izašla na DVDu... Kao što je neki korisnik ovoga foruma naglašavao, a vi mu se podsmevali zbog toga...
 
Ovaj GTA4 se pretovri u Krizu, samo benchmarci, sta ces kad' ovi odradili optimizaciju u tri lepe.
 
Ma Rockstar sve to pametno cuva za neki sledeci nastavak. Oni su ostvarili super prodaju (mislim na sve platforme) i boli ih uvo sada za nas. Po meni posle zavrsetka glavne price nemas na sta da potrosis pare. U San Andreasu sam budzio kola pa isao da osvajam teritorije, bildao se, zezao ljude sa mojom bandom, isao na sastanke (hot coffee :-devil-:), trazio one tagove po gradu, skoljke u moru, kupovao kuce, firme i jos puno toga.
Mislim da bi mi GTA IV Multiplayer zadrzao paznju duze vreme, ali ne mogu da ga igram.
 
ja sam stgao skoro do kraja... jurim osobu koju treba da ubijem, i to on u camcu a ja na motoru, nekih 10 puta sam pao tu misiju i smucila mi se

kako ste uspeli da je predjete?
 
Jer moze neko da mi kaze ko ima AMD Phenom(nije bitno koji),koliko mu je frame rate ili kako se to kaze,posto bih kupio neki quad procesor bas ove igre,pa me cisto interesuje dali vredi uzimati!Ja imam Amd x2 6000+,frame rate mi ide negde izmedju 25-35,pa da samo uporedim sa onim ko ima phenom-a!!!Hvala unapred na odgovoru!
 
Nazad
Vrh Dno