Šta je novo?

Zvanična GTA IV Tema!

^ +1, isto me interesuje i koji program koristite za ubacivanje kola, i koji car spawner?

a najvise od svega me interesuje kako ste resili problem ove pijane kamere? zato i nisam igrao cetvorku, kamera je nepodnosljiva, sad instalirah, ubacih onaj ultimate vehicle pack, ali kamera me uzasno nervira pa bih bio krajnje zahvalan ako moze neko da me uputi kako to da resim? hvala unapred :)
 
Pijana kamera? To je kad je los lek..
 
u pitanju je original igra na steam, tako da nije do leka...mozda sam se lose izrazio, tipa kad okrenem kola pod rucnu, i onda vidim prednji deo auta, dam gas, i polako krece da se ispravlja kamera i vraca u normalu, al dok se ona vrati u normalu, ja pocukam 10 auta, i obavezno i policiju pa me non stop juri...bilo je i na steam forumu reci o tome ali nema konkretnog resenja, a gde ima, svi pominju krekove...a ja da krekujem originalnu igru bash i ne ide...
 
A zar ne mozes misem da pomeras kameru? To sto ti pricas vazi za konzole, barem je tako bilo, i meni je to vise odgovaralo da mi sam ispravlja kameru, na kompu sam morao rucno svaku krivinu.
 
Brzi pogled unazad na "C" i kamera se vraca u default polozaj.
 
pa zar ne moze da se namesti ko na san andreas, da je kamera uvek iza vozila? jer je ovako veoma iritirajuce i zbog toga nisam ni igrao 4ku do sada, a sada sam se nakanio da resim problem ove kamere ako je moguce, ako ne, onda cu imati 15giga vise na hdd xD
 
Moze ovako da se resi ali nije bas elegantno, a i izgleda uvrnuto.



Ja volim misem da kontrolisem kameru.
 
I ja isto, ne znam šta je tačno problem u tome. Nije ovo Need For Speed pa da kamera mora biti zakucana pozadi, hoću da gledam šta se dešava oko kola.
 
moguće i da ti se ljulja zbog gamepada, meni je tako bilo dok nisam stavio 360emu
 
Nisam mogao da nadjem GTA San Andreas temu pa da pitam ovde!Dali ima neki graficki mod koji bar malo popravlja teksture,osvetljenje itd..koji ste probali?
 
Imas modova za SA teksture i svi se lepe za ENB Series, ali ako stvarno volis SA, modovi samo pokvare uzitak. Naci cu pa cu ti javiti nazive tih najpopularnijuh modova..
 
Meni je bitno samo graficki mod,odnosno teksure,a sam gameplay mi je odlican i ovako!Nemoj se previse obavezivati da trazis!
 
Uzeh igru na steam-u...reko' sad cu je konacno zavrsiti :)

Elem, ne patim od toga, ali kad vec igram orginal, rekoh sebi zasto da ne - ne mogu da se ulogujem na social club.

Untitled.jpg

Ne kapiram u cemu je trik..., a lepo sam se registrovao (napravio nalog i sve to - uvek mi izbacuje poruku sa slike - mogu samo da izaberem "play offline" ili "cancel"). Ako neko zna kako da resim ovo...bio bih zahvalan.

Takodje, nerviraju me izmisljena imena automobila. Nasao sam na nekoliko mesta ona american.gxt fajl, ali kada ga iskopiram preko postojeceg - ne mogu da pokrenem igru, odnosno krahira prilikom pokretanja (cuvena "stop working" poruka). Any advice?
 
Poslednja izmena:
Nisam mogao da nadjem GTA San Andreas temu pa da pitam ovde!Dali ima neki graficki mod koji bar malo popravlja teksture,osvetljenje itd..koji ste probali?

Ti modovi za teksture se bas i nisu pokazali, nekako naruze celu igru sto je slucaj i sa GTAIV. Imas ovde raznih modova, neki su ENB za San Andreasa, drugi su totalne konverzije San Andresa u RAGE (GTAIV engine). Kao i uvek, GTA mod scena je veoma aktivna mada zbog ofrljeg porta GTAIV bas i nije dobio tretman koji zasluzuje.

http://www.gtaforums.com/index.php?showforum=55
 
^
Hvala!
 
Izvinete za vracanje teme, igrao bi GTA IV ali mi se javlja ovaj problem: WMVCore.DLL is not found.
Imam win 10, cekirao sam update, skidao peceve do zadnjeg 1.0.8, pa skinuo i ubacio u windows WMVcore.dll
pa bio problem: wmasf.dll is not found, pa skidao njega u windows
pa sad problem: 0xc000007b
 
Uzmeš nekih 800-900 dinara i kupiš original i igraš ko čovek ako ti se već igra.
 
Izvinete za vracanje teme, igrao bi GTA IV ali mi se javlja ovaj problem: WMVCore.DLL is not found.
Imam win 10, cekirao sam update, skidao peceve do zadnjeg 1.0.8, pa skinuo i ubacio u windows WMVcore.dll
pa bio problem: wmasf.dll is not found, pa skidao njega u windows
pa sad problem: 0xc000007b

Fix two
In most cases it's Microsoft .NET framework causing the issues. This can easily fixed by re-installing latest .NET framework.

Fix seven
Re-install DirectX
 
u Remove programu sam izbrisao microsoft .NET framework instalirao sam taj sto dolazi uz igricu i nije htelo pa sam ga update na latest a directX nisam nasao da izbrisem samo sam instalirao isto latest. Nz sta drugo moze da bude ili ja lose to odradim?
Da nije windows los? ja sam instalirao ''N'' taj je jedini bio manji od 3.7 gb da se uklopi u usb i instaliram windows.
 
Stigao mi nov računar, reko sad ću konačno ovo da odigram nasvirano na maksimum, krenem da igram, kad ekran posivi, a čuje se zvuk i dalje i vidi se titl. 🤣 Morao da radi Alt+F4
Ne može se protiv četvorkine grafike nikako. :D
 
Tako su tvrdili kada su ljudi pitali zašto ne izdaju igru za PC, kao navodno nemaju kod. Zato sam i rekao navodno. Mislim da je bila ista priča i za GTA IV ali ne mogu da garantujem.
 
Nazad
Vrh Dno