Šta je novo?

ZTE Skate

Imaš na modacu. Samo potrazi odatle sam i ja skinuo.
 
Error neki kad probam da otpakujem :(

I posle toga da li telefon ostaje sim free ?
 
Poslednja izmena:
Error neki kad probam da otpakujem :(

I posle toga da li telefon ostaje sim free ?

Downloaduj opet. Sve je u redu sa arhivom, ja sam skidao i odpakovao.

A za sim free - sve zavisi kako si odkljucavao - ako si odkljucao preko nekog programa mislim da nece ostati sim free a ako si odkljucao preko koda trebalo bi da ostane sim free.
 
Skejtic , je bio zakljucan na Vip mrezu, jer je naravno tamo I kupljen :d Otkljucan je na sve mreze, preko softvera ,Orange Monte Carlo. Nakon otkljucavanja, poremetila se Wifi podesavanja, umesto mac adrese, pise : 11:22:33:44:55:66, inace pre otkljucavanja zaboravihh ono najvaznije : da zapisem MAC ADRESU! :wall: :wall: :wall: Ima li neko ideju kako da resim ovaj problem?
U napred hvala svima na pomoci! :guitar:
 
Poslednja izmena:
Zapisi neku proizvoljnu mac adresu, prakticno je mala sansa da se ikad u bilo kom lanu sretnes sa istom.
 
Kako da je zapisem? tj promenim ovu sad 11:22:33:44:55:66 ? Pokusao sam sa onim programom za promenu mac adrese, I nece, da se promeni :(
da li to zbog toga sto telefon nije rutovan? Pa nemam pristup takvim promena na telefonu kao sto je Mac adresa ili? U napred hvala na pomoci! Ako ima neko ko je imao ovaj problem, sa Mac adresom bilo bi lepo da kaze kako ga je resio :))) :D
 
Poslednja izmena:
Moraš ga prvo rootovati.
 
Pozdrav ljudi, koji rom je najbrži/najbolji trenutno? Znači ništa fensi da radi stabilno i lepo ako može :d
 
Mokee OS je bio u vreme kad sam ga ja koristio.
 
Mokee os kida na tom telefonu.
 
A koja tačno verzija ako nije problem, vidim ima neki v2 i još neki?
 
Imaš dinosaurus telefon pa se bas ne sećam koja je verzija. Ali baziran je na 2.3.7 Androidu.
 
Nazad
Vrh Dno