Šta je novo?

ZTE Skate

[ZTE Skate] Zvanicna tema

Kineski dzin ZTE [5. mesto po worldwide prodaji telefona u 2010] je najavio svoj novi smartphone - ZTE SKATE. Od njegovog mladjeg brata [Blade-a] ga izdvaja veliki 4.3" ekran, Android 2.3 kao i kamera od 5mpixela [za koju se nadam da nece biti neupotrebljiva kao na blade-u].

mwc2011zteall16.jpg


Iznutrice ce biti slicne Blade-u, 800mhz procesor, Adeno 200 GPU, 512mb rama i sve zivo od ostalih gadgeta [3g, gps,...]. Podrzava Flash web content!
More info @ http://reviews.cnet.co.uk/mobile-phones/zte-skate-review-50002729/
 
Poslednja izmena:
4.3 inča ali ista rezolucija kao i blejd koji ima skoropa inč manji displej !!!
ali ukusi su različiti, nekome više znači kvalitet a nekome kvantitet :d
 
'Bem ti, ovaj Skate je cigletina i ima tragično glupo ime! Ali zato Android 2.3, Flash plejer, malo brži procesor, LED blic i bolja kamera. Nigde ne kaže ništa za bateriju. :(
 
Poslednja izmena od urednika:
Ако батерија не буде била јача од 1000 мАх, у канту одма....
 
Ne secam se kada sam video neki smarthpone sa manjom baterijom od ~1200-1300
 
Ne secam se kada sam video neki smarthpone sa manjom baterijom od ~1200-1300

Провери опет :)
xperia x10 mini pro

Мада ок, колико сам видео на ГСМ Арени ови Зетовци имају 1100 мАх или нешто јачу батерију, што је опет мало (по мени).
 
I koja je cena ovog Skate-a?
 
Tako nekako. Moj mob samo sto nije crko totalno, jedva cekam da se vrati :) Nesto moram uzeti od Blade/Skate/x5/x6 ekipe... Inace, Huawei nije normalan, cak i skrnoviti x3 im ima android 2.3 :)
 
IMO mislim da ce biti jeftiniji od nesrecnog Wildfire-a [koji u odnosu na Sakete trenutno jeca u cosku, skupcan u fetalnom polozaju].
 
Predpostavljam Blade oko 150, Skate oko 200, mozda malo skuplji.
 
ju koji je krsh ;D
gledam na ovom klipu


apsolutno nista ne ide kako treba :)
 
^ pa nije nista pokazao, a za te pare je vishe nego dobar.
 
da, za te pare je najbolji u toj klasi koliko vidim
 
ZTE Blade deluje mnogo brzi u odnosu na ovaj tel,iako je hardverski slabiji
 
Ma crnja lupa gluposti, kao fon dolazi sa gomilom igrica instaliranih... pa to je izlozbeni model, pitaj boga ko je sta instalirao.

Plus ima nokte kao orao, naravno da nece da mu skroluje
 
Skate je nesumljivo bolji od fabrickog Bladea. Em ima bolji cpu em ime 2.3 OS. A svi znamo koliko je velika razlika u perfomansama izmedju 2.1 i 2.2.

Meni licno ne odgovara toliki gigant od ekrana...
 
Meni je isto skate previse velik :)
Vise je dilema izmedju blade-a i huawei ideos x5 al videcemo jos ;)
 
Ma crnja lupa gluposti, kao fon dolazi sa gomilom igrica instaliranih... pa to je izlozbeni model, pitaj boga ko je sta instalirao.

Plus ima nokte kao orao, naravno da nece da mu skroluje

dobro, zivi bili pa videli, nadam se da ce doci telefon sa 4.3" za 300e kod nas sa androidom 2.3,pritom da sve klizi kao na drugim telefonima, pa da se napijem i odmah kupim sutra
 
Nece moci da klizi. Zapinjace na 800 Mhz. Pogledaj video sa Blade-om pa ces videti da on sa 600 mhz bolje sljaka nego Skate koji ima 200 mhz vise (i noviji OS).
 
Nece moci da klizi. Zapinjace na 800 Mhz. Pogledaj video sa Blade-om pa ces videti da on sa 600 mhz bolje sljaka nego Skate koji ima 200 mhz vise (i noviji OS).

Samo još kad bi neko mogao da razume šta si ti zapravo hteo da kažeš. :S::S:
 
Verovatno da je Blade brzi na ovim klipovima na youtube. Mada videcemo kad ga neko konacno uzme u ruke, tad cemo da presudimo koji je bolji...
 
Svi snimci Skate-a sto smo do sada videli su sa MWC sajma.
 
Ajde :)
 
Pojavila se nova verzija uredjaja gen2 Nazalost,romovi nisu kompitabilni,telefon nosi oznaku x880,i koliko procitah na forumu,ima manj memorije (ne mogu da nadjem na netu nista o hardveru ove verzije),uglavnom dolazi sa 2.2 Froyo sistemom.

EDIT: promasih temu :/ molim moderator da je bace u Zte blade
 
Poslednja izmena:
Kako stojimo sa dodatnom opremom, zastitna folija, silikonska obloga, drzac za kola? Sta kod nas moze da se nabavi, moze i sa drugih modela, ako pasuje, ili preko neta da se naruci?
 
Nazad
Vrh Dno