Šta je novo?

ZTE Skate

Da, samo što je particija ext3, a koliko znam za int2ext skriptu treba ext4 ?
 
Hvala, skinuo, naflešovao pa ću da vidim kako radi.
 
Ubacio ovaj paranoid i baterija mozda za nijansu bolja nego na ColdFusionX 3. Ubacio sam juce i Mokee rom i mogu da kazem da se baterija sporije prazni i da dosta bolje radi telefon nego na ova dva roma. Jedino sto nije 4.0 ali krastavac necem moras da se odreknes. Samo mi malo nije jasna link2sd aplikacija. Linkujem aplikacije i kada udjem u settings pa aplication, aplikacije su na internoj, kada ih tu prebacim na sd, tek onda mi se oslobodi interna memorija, ali kada se vratim u link2sd tamo pise da nisu linkovane aplikacija :O
 
^^Zato sto data/data folder ostaje na internoj a prebaca samo apk,dex i libs. Zato koristi neku skirptu koja prebaca sve na sd.
 
I ja probah danas coldfusion X3. Sta znam nista posebno, ne radi tutblut :D i cini mi se da se baterija prilicno brze prazni nego na paranoidu androidu. Mislim da mi za sada bolji cm9 paranoid android. Dok ne srede ovaj cepam ja cm9

Jel P@IN kakav je ovaj paranoidJelly? Baterija vidim dugo drzi, bolji nego cm9 paranoid android?
 
Poslednja izmena:
Evo probah ovaj rom sto je P@IN rekao, fenomenalan je, baterija dosta dugo drzi, sve radi sem blica i prilicno je brz. Najbolji rom koji sam probao za skate do sada a probah ih uglavnom sve
 
Ja ubacio njega i svidja mi se kako radi telefon, jedino mi se baterija dosta brzo prazni. Probao sam mokee i ostao na njemu, jer stvarno telefon leti i plus baterija mozda i bolje drzi nego na fabrickom, ali mi je paranoid lepsi mnogi, mozda se i vratim na njega
 
MokeeOS za ovaj phone je savrsenstvo i eye candy. Brz, stabilan i ima super battery life.

4a2eju5e.jpg
u4uby5yn.jpg


Skoro dva meseca bez restarta. Ni na jednom android phonu u kombinaciji sa brdo romova nisam imao ovakvu stabilnost... A namenjao sam se telefona i romova.
 
Poslednja izmena:
+1, drzim isti rom, odradjen do maximuma, nema sta.
 
Mokee jeste najbolji.Ali ParanoidJelly 2.63 (4.1.2 rom) mu je vrlo blizu tako da njega drzim vec neko vreme.

Nego mi treba vase misljenje jel se isplati prelaziti na HTC HD2 sa Skate-a .Znam da je HD2 stariji ali mislim da je i dalje dosta dobar.Mozda bih trebao da dam nekih 30e doplate za njega.Kakvi su im displeji u poredjenju jedan sa drugim .Vidim da je ista rezolucija ali jel se treba jos na nesto obratiti paznja?
Sta kazete?
 
Poslednja izmena:
Ne isplati se nikako.
 
Jel to GB rom ?
 
Jeste,mislim 2.3.5.Ali nema veze,evo i ja sam ga instalirao pre neki dan i uopste mi ne nedostaje niti jedan drugi rom,vecinu sam isprobao.Mislio sam da se vise nikad ne mogu vratiti na neki ispod 4.x.x ,ali sam se prevario.
Nema niti jedan problem,svi mi koji smo koristili androide ver. 4.x.x. (na skate-u) smo nekako navikli da uvek ima nekih sitnih problema.Uz to ,na onom gore linku ima i objasnjenje kako da se poveca interna memorija uz pomoc sd kartice.Odradio sam to,sad imam 1gb i prvi put uopste ne vodim racuna kolko cu programa da instaliram :) . Moje preporuke definitivno,necete se prevariti!
 
Ima li jos neko problem sa MokeeOS da se novoinstalirani widgeti uopste ne pojavljuju u Choose widget listi? Silne sam programe instalirao koji imaju u widgete, ali nikako ne mogu da ih postavim na desktop.
 
Batali Link2Sd i koristi S2E i cak i ako su vidgeti na kartici videcesh ih.
 
Touch ili displej i touch?
 
Digitajzer kupuj samo preko ovi nasi traze 30e, a preko ima da se nadje za 15$.
 
Danas sam uzeo ovaj telefon. Da li je moguće da mu je WiFi ovoliko slab (ruter je u kući preko puta moje, eventualno 5m razdaljine, 2 zida između)?

I da li se u međuvremenu pojavio neki bolji Android 4.x.x za njega (video sam da hvalite ovaj koji je spomenut na vrhu prethodne strane)?
 
Danas sam uzeo ovaj telefon. Da li je moguće da mu je WiFi ovoliko slab (ruter je u kući preko puta moje, eventualno 5m razdaljine, 2 zida između)?

I da li se u međuvremenu pojavio neki bolji Android 4.x.x za njega (video sam da hvalite ovaj koji je spomenut na vrhu prethodne strane)?

Wi-fi je bas slab a ni ona dva zida izmedju ne pomazu puno...

Za romove pogledaj ovde: http://www.modaco.com/forum/542-zte-skate-skatemodacocom/

ja ti samo mogu preporuciti Paranoid 4.0.4.

PS: koliko si platio telefon ?
 
Poz svima. Ocu da prodam svoj zte skate, koj sam uzeo u telenoru. Ocu da vratim na fabricki rom ali sam zaboravio da bekapujem rom. Gde mogu da ga skinem. Hvala unapred
 
Nazad
Vrh Dno