Šta je novo?

ZCash [ZEC] (Equihash)

^možda, ali za 10 dana :)
 
1 anonymous 4,498,896.125 sol.s 623.715 Zec/day 47.7333 Btc/day , pa sta ovaj ima majko mila na coinmine-u ?
 
To su ti Kineske crypto currency farme ...
Nema čuđenja...
 
Pa ok je average, oko 877H/s... Predpostavio sam da devfee utiče na to ali čini mi se da malo više uzima claymore od onih 2.5%. Grafike mi bacaju po claymore uvek preko 910H/s što mu kada se oduzme tih 2.5% ispada tu oko 887...
 
Pozdrav svima :) nije me bilo duze vreme i nisam rudario jedno 2 nedelje sad sam poceo da rudarim Zeca i desavaju se cudne stvari prvo pise da na nanopool-u da mi je brzina 297 sol-a i da imam 135 shares dok mi u Claymore pokazuje da sam iskopao 33 shares,e sad kako je to moguce?
Ispada da kopam duplo brze?
A kopam brzinom od 177 sol-a.
 
pa takva je, sto mislim da bas i nije normalno jer ispada da nano krade shareove
 
Moguce slazem se vidim i dwarf podrzava kopanje Zec-a samo sa 577 rudara sto je bas malo i po meni se ne isplati kopati preko dwarf-a?
Na flypool se ne bi vracao jer mi ne radi ne znam sto....Kopao sam ceo dan i balance je bio na nuli...
Ne znam koji pool je sada naisplativiji za Zec-a malo sam se udaljio od cele price....
 
Ako i dalje kopas sa 1 karticom onda skoro da ti je sve isto :)
Meni flypool radi posao.
Sada sam ipak na ETH.
 
Ok :),poslednje sto sam kopao bio je ETH ali sam preracunao da se ne isplati diff je porastao skoro na 80 znaci sa mojom grafom za mesec dana 4 eth najvise puta 7.22 dolara to je oko 28 do 29 dolara sa Zecom uzimam za mesec dana po ovoj racunici oko 30 dolara plus mi Zec muci manje grafu a i Zec mi je fleksibilan brzo dodje do isplate 0.01 a za Eth cekam vise od 8 dana da iskopa 1 Eth pa tek onda mogu da ga prodajem...
Nesto se ne nadam da ce Eth da se vrati nazad makar na 10 dolara....
 
Poslednja izmena:
Osim kada ETH pređe na POS pa cijena skoči na 20+ ;)
Ma niko ovdje ne zna šta bi bilo kad bude. I Zec trenutno ide na dole tako da ti kalkulaciju od 30$... ima jedan veliki upitnik.
 
Slazem se :),uh pa ne mogu cekati da predje na POS u aprilu ili novembru ili kad vec :)....Mozda cu iskopati jos par Eth-a ako se nesto promeni,za ovu cenu ne mogu da ga kopam stvarno...
A Zec evo bas gledam njegovo kretanje stabilan je duze vreme moze on jos da padne ali sumnjam da ce pasti mnogo jer lik koji izbacuje Claymore minere se utisao sto znaci da Zec ne bi trebalo da ima vise drasticne padove...
Ovaj zadnji Clay 8.0 izgleda da je to to i ko zna kada ce opet da izbaci verziju ``9`` a i bolje da vise ne izbacuje ista dosta je povecao brzinu kopanja Zec-a i snizio mu vrednost.
 
Ako ćemo pošteno on je vjerovatno već napravio i verziju 12 samo što još nije public :)
 
Mozda ce tu sledecu verziju 9 da izbaci kad se pojavi rx 490 sigurno to ceka ima da unisti Zec-a nacisto ali ako tako bude prelazim na coin koji je isplativiji....
Moguce da ima daleko jace verzije koje cuva za sebe slazem se :)....
 
srozalo se sve jedino etc sad daje nesto vise od 25 dolara po karti cisto
 
da mesecno, tj. tacnije oko 27-8 dolara mesecno cisto znaci kad odbijes struju
 
Ma to se menja stalno ..zato dugorocno nicehash ima onaj multi majner i menja stalno na ono sto je najisplativije..ovako bi ti morao da zevas po ceo dan pa menjas majnere svuda..cimanje za sitne pare kad moze sve automatski
 
Nazad
Vrh Dno