Šta je novo?

ZCash [ZEC] (Equihash)

Invalid shares 0%... Mada ne prikazuje u realnom vremenu već zadnje očitavanje kada je bilo... Evo sada se promenilo na 893, average je niži oko 806. Nekih sat vremena nije radio rig. To je sve ok?
 
http://prntscr.com/deej9e
Može li mi neko pojasniti pojmove:
Confirmed:
Unconfirmed:
Round earnings est:
???
Jbt život... Kartice mi biju po 895sol/s*2 riga~1900sol/s i 0.1 zcash mi isplati Coinmine jednom do 2x dnevno na Poloniex što je, po meni, sviranje k.rcu (uz sadašnju cenu Zcasha)...
Kako da to malo ubrzam?
Da restartujem minera ili neki drugi predlog (bez ubrzanja kartica)?!?!?

tnx
 
Koliko mašina imaš

Послато са 6039Y уз помоћ Тапатока
 
2x5 kartica ukupno oko 1900sol/s
 
http://prntscr.com/deej9e
Može li mi neko pojasniti pojmove:
Confirmed:
Unconfirmed:
Round earnings est:
???
Jbt život... Kartice mi biju po 895sol/s*2 riga~1900sol/s i 0.1 zcash mi isplati Coinmine jednom do 2x dnevno na Poloniex što je, po meni, sviranje k.rcu (uz sadašnju cenu Zcasha)...
Kako da to malo ubrzam?
Da restartujem minera ili neki drugi predlog (bez ubrzanja kartica)?!?!?

tnx

Pa toliko je. I ja na flypool za ista brzina dobijam dnevno od 0.18-0.21 ZEC. Sad vec 4 dana kopam na Nicehash i poceo sam sa skoro 15$ na dan pa juce sam stigo do 12.21$.
 
Pa to je to, ja sa 20 karti imam oko 0,3-0,4 zeca na dan

Послато са 6039Y уз помоћ Тапатока
 
Evo za dan ipo
2fe7219a711cddba2b3f660ae9c21dd8.jpg


Послато са 6039Y уз помоћ Тапатока
 
Ne znam sta ocekujete ..mreza ima trenutno 53 703 577.0 sol/s tj sa 1000 sola sad si tek 53 000 ti deo mreze ..znaci i sa 5 $ na 1000 sola to je vise od 250 000$ dnevno para koje neko treba da da majnerima.
 
Ma ništa spektakularno ne očekujem ali bih voleo kada bih imao bar 18$ dnevno na 10 kartica.
Jbm li ga...
 
Lepo je ocekivati ali nije realno..dok se zec nije pojavio bilo je i manje tj vec se priblizavalo cisto da pokrije struju..i ako nas vlast laze da imamo najeftiniju struju ona je u Kini mnogo jeftinija nego ovde a nemaju ni Akcizu na struju po nalogu MMFa
 
Sta se desava, na poloniexu ima samo 370 BTC na buy za ZEC?
Jel pao interes ili sta se desava? Posto nema logike da je cena niska a da nema potraznja za kupovina...
Ili ocekuju da pada jos?
 
Kako nema logike? Niska potražnja obara cenu.
 
Sta se desava, na poloniexu ima samo 370 BTC na buy za ZEC?
Jel pao interes ili sta se desava? Posto nema logike da je cena niska a da nema potraznja za kupovina...
Ili ocekuju da pada jos?
Jel bi ti dao svoje pare za nesto cemu konstatno pada cena i znas da posto se povecava kolicina da ce i dalje da pada.
 
Dok god izlaze novi mineri sa povecanim hashom (solom), padace i cena. Moze da padne i bez toga, naravno u zavisnosti od potraznje
 
U Evropi je najjeftinja u Norveškoj pa u Švedskoj, a mi smo negde u sredini

Послато са 6039Y уз помоћ Тапатока
 
raste BTC logicno da ljudi povlace buy ordere, ne samo sa zec-a nego sa svih altcoin-a
 
nagrada je 10 ZEC plus 2.5 za programere. Piše u blockchainu za svaki blok.
 
Ma mogli bi oni, malo, veš mašinu da mi izprogramiraju. Nešto mi se po..bo prpgramator ... :d
 
Snizi neki klok (npr. memoriju grafe a možda i gpu klok, ali, pre će biti memorija).
 
Mnogo me je$e afterburner , nece da mi menja klokove, reinstalirao sam ga, i nova verzija i opet isto...
 
Da li je nako imao slicno zapazanje na Suprnovi ? . Naime po mojoj statistici iz minera kopam oko 1500 H/s sto u nekim momentima i pokazuje Statistika sa Poola i kaze njihov kalkulator da treba da se dobije za 1516 h/s =0.482 ZEC/day =0.033 btc/day , jasno mi da to varira gore dole Vise na dole ! ALi Stvarna vrednost sto mi iskopo za 24 sa ovim ) fee trenutnim je Samo Unconfirmed: 0.0169 + Confirmed: 0.1247 ZEC Sto mu dodje jadnih 0.1416 zec :(
 
U Evropi je najjeftinja u Norveškoj pa u Švedskoj, a mi smo negde u sredini

Послато са 6039Y уз помоћ Тапатока

Island ima najjeftiniju struju. Koriste geotermalnu energiju i ne zavise od nafte i gasa. (tako sam makar cuo na National Geographicu)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
shipki ja sa vecom snagom ne bi trebao da imam toliko, nije ti dobar taj calc
 
j sam sa 2400s ima 0.23 zeke dal juce ili prekjuce pa ti vidi kolko ti treba da imas
 
Nazad
Vrh Dno