Šta je novo?

ZCash [ZEC] (Equihash)

Samo rokaj ;)

Послато са 6039Y уз помоћ Тапатока
 
Sad mi stizu jos 2 karte za nedelju dana pa ce biti malko bolje, 3 komata za pocetak :p
Ja se uvalio prije mjesec dana za jednu kombinaciju i mislim da sam zakasnio.
Ti si baš optimista čovjek.
 
5364aa40c33e9b5b36da4554f73ce9e9.jpg


Lijeva polovica grafika je kada se kopa ZEC, desna je ETH. Ista setovanja kartice 380: 900/1600

Rekao bi da je ZEC vrlo neoptimizovan obzirom da manje opterećuje karticu a ima stalne dropove.
 
Znam, ali eto samo da potvrdim da se u nečemu i slažemo :)
 
Ma ok...nisam ja ovde da guram svoje zamisli...samo hocu da podelim misljenje...naravno da nisam u svemu u pravu i ne zelim da nekoga nabedim da ja sve znam, jednostavno pricam i zelim da pomognem koliko imam vremena.
 
Koje klokove i napone drzite na 380/390 karticama?
 
Naravno da je neoptimizovan kad postoji miner koji daje mnoogooo vise
 
A to je?

Послато са 6039Y уз помоћ Тапатока
 
Evo da vidite kako radi miner
 

Prilozi

  • Screenshot_2016-11-27-21-05-28.png
    Screenshot_2016-11-27-21-05-28.png
    104.2 KB · Pregleda: 219
Eto sada cu ja opet ali lepo kazem :) hvala phoenix na infos

Ali fanovi su mu za jednokratnu upotrebu :)
 
Poslednja izmena:
Odakle je ta slika? Ne mogu da nadjem.
Mogul ja kako tu sliku copy paste ocel moj miner raditi tako onda, nema veze sto je na kineskom :p
 
Poslednja izmena:
Ahahaha...ma kinezi ebu sve nas samo tako. Smeju se i uzivaju. Covek je upalio kartice samo da nakopa zkesa i bacice ih u smece posle.
 
Ta slika je stara vec par dana, vrtila se po Clay temi na bitcointalk. Da li je original ili photoshop? Ja cenim da je moguće :)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
to bi svakako lepo objasnilo onog prvog minera na coinmine i sol rate nekad i 3m ili one solo minere sa explorera.
 
Eto dok neko kopa kašičicom za kafu, drugi tovare bagerom, što je neko ovde već slikovito rekao.
 
A još uzmite u obzir da je i ovo trenutno stanje isplativo i da mi kopamo sa mnogo manje resursa nego sto taj neko ima, a na kraju i pored vise masina on sa jednom kao našao kopa 5 puta vise. ;)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
A sto to ne bi mogao biti wolfov miner...znamo da je napravio close source tako da je moguce da je odmah smutio top proizvod.
 
Nazad
Vrh Dno