Šta je novo?

ZCash [ZEC] (Equihash)

Odgovorih ti, ali izgleda da te ne interesuje ;)

Izvini nisam video poruku!Imam jos jedno pitanje
Kartice su mi mahom 380 i 380x sve modovane i dok su kopale eth podesavanja u AB su bila oko 780/1630,jel i za ZEC da ostavim isto?

Edit:
Greska 870/1628
 
Poslednja izmena od urednika:
To već ne znam.
'Ajmo da pomogne čoveku ko ima 380 i 380x !!!
 
nece biti stabilno 1630 za memoriju, treba za 380/x kartice recimo ja drzim (380 NITRo 4gb) 1010/1550
 
Za zec moras da smanjish memaru a povecaj core clock malko ;)
 
Mora biti 0 kad je snaga pool-a mala ne moze da ubode block
 
Mora biti 0 kad je snaga pool-a mala ne moze da ubode block

Hvala!Prelazim na flypool ali ne razumem sta mi ovo pise tamo---Because of another bug in Zcash version 1.0.3 we are still unable to send transactions to z addresses! Therefore DO NOT use z addresses to mine on the pool for now.
 
Pa kada otvaraš wallet adresu na pool-u neka počinje slovom "t" a ne sa "z"...
Prosto, pak jednostavno.
 
Poslednja izmena:
Koje klokove koristite za Sapphire 480x 4G? Ja na fabrickim na Zec-u dobijam 186 hesa, moze li to bolje i sa kojim klokovima? hvala unapred
 
Ne moze, max je do 195-200 koliko sam primetio. Ne isplati se natezanje karte za tih 5%.
 
Jeste, ali je i potrosnja veca dosta...modovan bios 1150/1950 daje 182 SOL-a na 950mV a masina sa 4 karte iz zida vuce ispod 500W...
Potvrđujem, dobije se daleko veci sol/w ratio nego da se karte poguraju na 200sol/s a rig od 4 karte troši 700w

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ode diff preko miliončeta, bar tako supernova objavljuje

Послато са 6039Y уз помоћ Тапатока
 
Da bas gledam...kontam i bolje je da se skinu ljudi sa eth-a..ispricao je on svoju pricu u aprilu i dosta.
 
ja pa presao na dwarf evo vec 10 sati nemam nista jos nisu pronasli blok :/
 
Ali zato kada ubodu blok eto laganih para
 
juce od 18:15h do malo pre su uboli tri bloka, imao sam dve isplate i sada cekam trecu.
 
Ma tek za 10-ak dana prelazim na dwarf dok se malo ispegla :D

Послато са SM-G928F уз помоћ Тапатока
 
mene je dwarf skratio za 50%... umesto da isplati 0.07 on mi isplatio samo 0.032 za 24h...
 
Cuti i mene, zato kazem za nedelju dana cu da probam opet pa da vidimo kako ce ici :)
 
sa koliko masina kopas?Meni sa 4 riga (3x5 380-ki i jedan sa 5x280x) daje dnevno na supernovoj 0,35 do 0,41
 
Poslednja izmena:
Ma sta ja kopam sa jednom kartom i ovo malo sirotinje mi ukrali :D lopurde hahaha
 
hahahahahahahaha,sram ih bilo
 
Poslednja izmena:
Sad mi stizu jos 2 karte za nedelju dana pa ce biti malko bolje, 3 komata za pocetak :p
 
Nazad
Vrh Dno