Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2019

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo jedne benchovske...[emoji3]
f5859db70d79e479322d94c2044a68f3.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk

#neš*ebat
 
Strip deluje glupavo ali je nažalost surovo realan.
 
Kapućino stigao u Bg
2a2fffefc7593313da13979a5d2904ed.jpg
 
Фенсерај је чудо.
Плус ако се нису сликали и објавили на фејсу/инстаграму, као да нису ни били.

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока
 
Фенсерај је чудо.
Плус ако се нису сликали и објавили на фејсу/инстаграму, као да нису ни били.

Послато са MI 6X уз помоћ Тапатока

57172557_1015158875353502_2783272973996392448_n.jpg


Ne zna se ko je jadniji mada Lidl zombi rulja bar uziva u zamrzivacu loseg mesa ili preprodaji istog dok skupo placena kafa brzo protutnji kroz hipstere i preostaje im samo hashtag i insta uspomena :d
 
Bring the stereogram image really close to your eyes (until you touch it with your nose). At this distance your eyes cannot focus on the image and they look somewhere behind the image. Now, slowly push the image away from you, while trying to keep the eyes off focus. At some point you will see the hidden image.
:)
 
@djalf, odlična! Eno ih pun Bgd...
 

Prilozi

  • slika.jpg
    slika.jpg
    67.9 KB · Pregleda: 734
^ a odakle su dosli ?!
Po 10-40 autobusa iz svakog sela, varosice, grada (provereno), od Horgosa do severnomakedonske granice (Prohor Pcinjski) :d Plus krezubokratija sa svih strana, ucenjeni i odusevljeni radnici (pelene utd).. ozbiljna, napacena masa, kako god d'okrenes, zlatno doba™ :)

SRETNTM.jpg
 
Poslednja izmena:
Slika i prilika, bukvalno

Sent from my MI 8 Lite using Tapatalk
 
Trebalo mi je dve cuke da se vratim kuci zbog blokade pola BGa. A onda kako sam malo kombinovao peske-prevoz (uglavnom vise peske), ne znam ko je bio nekulturniji i pijaniji. Mislim da je pobedio jedan matorac kod Metropola. Nisam nista stigao da fotografisem, jer sam odlepio dolazeci kuci. Matori je toliko bio uvosten, ko zna sta je on vidjao dok se valjao na ivicnjaku. Mislim da ce odspavati na istom, a sutra ako se probudi, bice mu gadno kad skapira da ne zna gde je
Ovo danas je bio delirijum ludila. I mislim da mi je opao IQ dok sam se vratio kuci. Sad se oporavljam.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno