Šta je novo?

Zanimljive i smešne slike 2019

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
tumblr_po2es8fLj91qhgogbo1_500.jpg
 
Ja sam svojevremeno dobio uplatnicu za izmirenje duga od nekoliko dinara. Vise kosta stampanje uplatnice nego dug za struju.
 
Da ali stvar je u tome što se kao račun dobija popunjena uplatnica, zaboravio sam taj detalj da napomenem. Mislim da su ovo dobili svi u Ćupriji, ako se ne varam.
 
Nepopularno mišljenje: pa zato su ga i spalili, da bi mogli radikalno da ga obnove.
Videli su da klasična rekonstrukcija nakon 900 godina više ne pije vodu.

Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
 
Deblje drvo takodje može duži vremenski period da izdrži izlaganje plamenu i većoj temperaturi. Metal gubi svoja konstruktivna svojstva već na nekih 550c. Što se tiče teorija da su namerno zapalili [emoji16]

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
 
Deblje drvo takodje može duži vremenski period da izdrži izlaganje plamenu i većoj temperaturi. Metal gubi svoja konstruktivna svojstva već na nekih 550c. Što se tiče teorija da su namerno zapalili [emoji16]

Gesendet von meinem Moto Z (2) mit Tapatalk
Zato postoji boja da se metal zastiti od velike temperature, sto se tice hrasta starog 900godina koji je tako suv zapalices ga sa upaljacem za 3 sekunda

Sent from my SM-N960F using Tapatalk
 
Koje je to poredjenje metala i drveta...pa metal je metal drvo je tu inferiorno u svakom konstruktivnom smislu...Nece stavljati obican 1340 celik svakako. Kamen je za ovaj tip najbolji ali to nije orginalna konstrukcija krova vec radikalno drugaciji pristup...tu su i kompoziti...milsim da drvo nema sta da trazi na ovakvom tipu gradjevine u 21 veku...ali opet sve je moguce ;)
 
Dajte ljudi o čemu pričate, pa po toj logici treba i pvc stolariju da stave jer je bolja a umesto fresaka da stave led ekrane i da ih smenjuju po želji posetilaca
 
Dajte ljudi o čemu pričate, pa po toj logici treba i pvc stolariju da stave jer je bolja a umesto fresaka da stave led ekrane i da ih smenjuju po želji posetilaca

Slažem se. Treba da je vrate u originalno stanje.
 
Poslednja izmena:
samo su trebali da je sruše celu i da zasade travu

Sent from my EML-L29 using Tapatalk
 
Ili da im posaljemo nase "eksperte" da im posade beton.
041e3d2ff6c0586f0ad42472c81966a1.jpg


Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Nije problem krov,već će bit problem sav taj isklesan kamen,sad kad je bio izložen tolikoj temperaturi,počeće da se kruši
 
Jok ne može dugo da traje :)

Inače, kada sam video ovo, prvo što mi je palo na pamet je, Srbin s'viljuškom boc... a Švaba s'prsti...1.jpeg2.jpeg
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno