Šta je novo?

Za koliko para biste kupili nextgen konzolu?

Pošto i kada kupujete nextgen konzolu?


  • Ukupno glasača
    186
Ako je to isti sto je Jovyland kacio, meni uzas. Ove pecurke ne vidim kako ce biti dobre za FPS, Saitek jedan je imao takve pecurke i uzasno je za kretanje i pucanje. A i dizajn je ocaj :) mada na ovoj slici izgleda prihvatljivije..
 
U pravu je Risbo. Vrhovi pecurkica su fail u najavi
 
Ovo je neki prastari prototip koji su dali developerima da koriste, cisto da imaju koncept. Nije valjda da mislite da je ovo finalno? Koliko iskustva treba imati da bi znao da onako ne moze da izgleda gotov proizvod? Odgovor: ne mnogo :)

Mogli bi da napravimo novu temu za PS4 predstavljanje, ovo nije dostojno PS4 najave :). Ovde pricajte o cemu god hocete, analize, propasti, mudrosti i ostalo, a u novoj temi bi oni koje ps4 interesuje mogli da nesto procitaju.

A ne znam ni sam sto sam ovo napisao, kad nema 2 coveka na forumu koje zaista interesuje.

Evo, Krenuli su sa ovim...

[youtube]U7w5i_YCFmQ[/youtube]
 
Poslednja izmena:
Eto sad smo i neiskusni, nema veze sto sam izriljao sve Sony-jeve konzole (sem Vite)... Navikli smo na svakakva sranya od strane Sony & M$ tako da me ni ovakva glupost ne bi iznenadila. Jel treba da podsecam na gluposti sa DS3 i njihovim resenjem sa shoulder trigger-ima? Sony je svasta najavljivao, a sta smo dobili...? Par dobrih igara i reciklirane hitove sa PS2 i nesto sa PS1. Pa "dvojka" mi se usijavala jbt, a sa ovog sam danas upravo skinuo prst prasine. A znam da mnogi nece sebi da priznaju, ali meni se kupovina PS3 nije uopste isplatila iz razloga sto je ta konzola imala daleko manje hit igara nego PS2. Ovoga puta ce morati mnogo vise da se potrude oko mene kao kupca, jer vise ne padam na njihov megahype i propagandu.
 
Poslednja izmena:
LNWPf7X.jpg


OK, ako verujes da ovako moze da izgleda nesto sto ce sony da prodaje, a vita npr. onako izgleda (a i sve drugo do sada), onda ok, logike nam se debelo ne slazu i to je to. Ako ispadne da si u pravu, sve priznajem :)
 
Ja ne verujem jer ne znam, ali sam shvatio da svasta mogu da ocekujem od njih ;)
 
Eto sad smo i neiskusni, nema veze sto sam izriljao sve Sony-jeve konzole (sem Vite)... Navikli smo na svakakva sranya od strane Sony & M$ tako da me ni ovakva glupost ne bi iznenadila. Jel treba da podsecam na gluposti sa DS3 i njihovim resenjem sa shoulder trigger-ima? Sony je svasta najavljivao, a sta smo dobili...? Par dobrih igara i reciklirane hitove sa PS2 i nesto sa PS1. Pa "dvojka" mi se usijavala jbt, a sa ovog sam danas upravo skinuo prst prasine. A znam da mnogi nece sebi da priznaju, ali meni se kupovina PS3 nije uopste isplatila iz razloga sto je ta konzola imala daleko manje hit igara nego PS2. Ovoga puta ce morati mnogo vise da se potrude oko mene kao kupca, jer vise ne padam na njihov megahype i propagandu.

Tacno tako. Ekskluzive dobrim delom podbacile i da nije bilo Nintendo Wii ne bi ni izbacili Move. Suvise su se opustili kao da su jedini na trzistu.

I sta je sad sa PS3 kontrolerima? Izmisljaju toplu vodu kako ovi stari ne bi bili kompatibilni? Svaka im cast.
 
Eto sad smo i neiskusni, nema veze sto sam izriljao sve Sony-jeve konzole (sem Vite)... Navikli smo na svakakva sranya od strane Sony & M$ tako da me ni ovakva glupost ne bi iznenadila. Jel treba da podsecam na gluposti sa DS3 i njihovim resenjem sa shoulder trigger-ima? Sony je svasta najavljivao, a sta smo dobili...? Par dobrih igara i reciklirane hitove sa PS2 i nesto sa PS1. Pa "dvojka" mi se usijavala jbt, a sa ovog sam danas upravo skinuo prst prasine. A znam da mnogi nece sebi da priznaju, ali meni se kupovina PS3 nije uopste isplatila iz razloga sto je ta konzola imala daleko manje hit igara nego PS2. Ovoga puta ce morati mnogo vise da se potrude oko mene kao kupca, jer vise ne padam na njihov megahype i propagandu.

Nemoj tako. Siguran sam da sam odigrao manje igara od tebe na trojci a smatram da mi se isplatila konzola. (odigrao izmedju 10-15 na PS3.)
Dovoljno je sto postoji Uncharted i meni odlicno. Hvala bogu sto postoje takve igre.
Nadam se da nece biti konkavne pecurke na PS4. To ce izazvati nezapamcene bolove palceva sirom sveta :d
Sto se tice 4ke.........jos samo 4 dana i imacemo uvid u buducnost
 

Prilozi

  • tumblr_mhfayiBgSQ1qd6znqo1_500.gif
    tumblr_mhfayiBgSQ1qd6znqo1_500.gif
    496.2 KB · Pregleda: 79
Poslednja izmena:
I sta je sad sa PS3 kontrolerima? Izmisljaju toplu vodu kako ovi stari ne bi bili kompatibilni? Svaka im cast.
Gde si procitao da nece biti kompatibilni?
Izmisljanje tople vode? Pa ni PS2 kontorleri nisu bili kompatibilni sa PS3... lol
 
mozda ce biti kompatibilni mozda nece, ko zna.. ako budu, bice kao sa nekim klasicnim pc kontorlerom, radice ali nece imati sve funkcije.

ako je tacno da je trigger xbox-oliki, to je dobro jer je realno mnogo bolji nego na ds3.

sto se tice konkavnih peckuraka, nesto nisam primetio da se bilo ko bunio na bol u palcevima na kutiji :). meni su u nekim igrama vise odgovarale jedne (ds3), u drugim xbox pecurke..

edit:
Izmisljanje tople vode? Pa ni PS2 kontorleri nisu bili kompatibilni sa PS3... lol

sada kad je ipak usb standard za sve, vise mi deluje da ce ipak biti kompatibilni.
 
Poslednja izmena:
Gde si procitao da nece biti kompatibilni?
Izmisljanje tople vode? Pa ni PS2 kontorleri nisu bili kompatibilni sa PS3... lol

Nisam nigde pročitao ali izmene koje prave mi više liče na opravdanje za tako nešto nego poboljšanje samog joypada i odlično ako grešim.
LOL pa jesu li PS2 kotroleri bili USB ili bluetooth i imali sve što imaju i PS3? trololololol

@kimi
Meni više odgovara da je leva pečurka gore kao na x360, ustvari ceo joypad je bolji na kutiji.

edit:
Evo špekulacije za rešenje kompatibilnosti sa PS3 naslovima:
http://www.engadget.com/2013/02/15/sony-ps4-gaikai-streaming-rumor/
 
Poslednja izmena:
Nisam nigde pročitao...
Zbog cega onda hate?
...ali izmene koje prave mi više liče na opravdanje za tako nešto nego poboljšanje samog joypada i odlično ako grešim.
Znaci, oni ubacuju nove mogucnosti kontrolera kako bi mogli da opravdaju nekompatibilnost sa starim? Mhahaha :D
LOL pa jesu li PS2 kotroleri bili USB ili bluetooth i imali sve što imaju i PS3? trololololol
Nisu, i zbog toga ja ne vidim tu toplu vodu koju ti promovises ovde.
 
Poslednja izmena:
Kupis onaj dodatak od 500 dinara i mozes PS2 kontroler da koristis na PS3...
 
Nemoj tako. Siguran sam da sam odigrao manje igara od tebe na trojci a smatram da mi se isplatila konzola. (odigrao izmedju 10-15 na PS3.)

10-15 dobrih igara za sestogodisnji ciklus konzole je u najmanju ruku sramota (ne tvoja naravno vec Sony-ja). Besciljno lutanje i rasipanje motion kontrolerima (ocaj koliko su neprecizni, dobri su samo kao vijaca)
 
Poslednja izmena:
10-15 dobrih igara za sestogodisnji ciklus konzole je u najmanju ruku sramota (ne tvoja naravno vec Sony-ja). Besciljno lutanje i rasipanje motion kontrolerima (ocaj koliko su neprecizni, dobri su samo kao vijaca)

Pa pazi po meni i nije malo 10-15 igara za sve ove godine. Nemam ni ja vremena da igram kao pre. Dovoljan broj kvalitetnih excluziva je izbaceno za 6 godina. Ne kao za PS2 ali boze moj. U svakom slucaju nemam sta da se zali. Mobilni telefoni kostaju po 500 eura a kakve bede od igara ljudi igraju na njima. Imajuci to u vidu 250-300 eura za PS3 je nista. Ali bukvalno. Ne znam sta ocekujes da mesecno igras po 3 kvalitetne igre. Pa to doba je proslo.
Sve ovo pisem jer si ti napisao da ti se kupovina ps3 nije isplatila. Nista licno inace.
 
Pa imamo sony 3 igre za sony 3 igramo na sony jelte 3.
 
Kontroler izgleda drasticno bolje iz ovog ugla:

ps4-controller-leak-photo.jpeg


Svidja mi se prisustvo 3.5mm audio porta na dnu. Sony je takodje patentirao poboljsani headtracking preko PSEye-a koji ce koristiti diodu ili neki reflective point na oficijelnim slusalicama. Nadam se da ce one biti deo svake konzole. :)
 
Kontroler izgleda jako odvratno i nema sanse da je ovo finalna verzija, sem ako nisu ludi.
 
Mislim da je to iznad pečuraka display za mini-igre. Ono, dok čekaš da loadinguje, ti pičiš pakmena :) Šalu na stranu, meni se dopada kontroler. Izgleda mi malo izduženiji i robusniji od prethodnih, a i kao da su pečurke malo više udaljenije jedna od druge.
 
Kontroler izgleda kao kineska plastična kopija džojstika od trojke.
 
^To je i moj utisak. Nadam se da ce finalni da bude bolji...
 
PS4 Controller Pulse
The PS4 PULSE doesn't only project static visuals - some of the projections are interactive and the user can touch and use the projected image as an actual action button,
for example to enter in a access code, to reload a gun by touching the magazine icon or to pull an arrow of a bow.

PS4-Controller-Pulse-2.jpg

Sad, kako trebaju prsti da budu postavljeni ako neko oce da korisi luk?
 
Jao, Motion kontrole.. umrite, zajedno sa 3D-om.
 
@ rAMA,
dajte nesto konkretno....
To si zakljucio SAMO na osnovu slike?

Uporedi PS3 i ovaj za PS4 :

ds3_wc_4_lg.jpg ps4-controller-leak-photo.jpeg

Samo na izgled zbog ugla (bar se meni cini ) da su drzaci malo duzi.....
Ostalo (pecurke i touch screen ) je stvar kozmetike....
ALI IZGLED I OBLIK SAMOG PAD-a JE ISTIi!!!!

Oh, izvinite, moja greska, ne pise velikim slovima SONY napred pa ne izglega tako lepo......
 
Upravo, kao neki jeftini saitec ili tako nešto. Nadam se stvarno da finalna verzija neće izgledati ovako.

Smirite se, u pitanji je prototip za developere. Njima je dovoljno samo da funcionalnost gamepada bude prisutna, a ne finalni oblik i izbor materijala. Sto se mene tice, i ovaj gamepad je super. Veci je, ima vece drzace, i malo je siri da bi se u centru smestio touchpad [nije display, samo je touchpad kao na laptopovima ili pozadini vite], plus kazu da su trigeri redizajnirani "na bolje".
 
Nazad
Vrh Dno