Šta je novo?

Za koliko para biste kupili nextgen konzolu?

Pošto i kada kupujete nextgen konzolu?


  • Ukupno glasača
    186
Mnogo opsirno prica lik, smorio sam se, zevam.
 
O Isuse, kako im ne padne na pamet da je glavni feature koji gejmeri žele zapravo kvalitetna igra, umesto ovo smaranje o kombinovanju neke Gaikai sošl gejming mreže sa Fejsbukom posvećene igrama i saradnji sa ciljem ulepšavanja iskustva na PS4...:trust:
 
Ajde, polako, bice i to ;)
Ali switch sa ps4 na vitu je extra feature :)
 
Tjah, bilo je puno govorkanja o tome i sa PS3 i PSP-om, pa nije toliko značilo u praksi...
 
Ja samo cekam kada ce najaviti po kojoj ce ceni poceti da se prodaje PS4, onda mogu i da ugasim stream. Nazalost, to ce biti tek na kraju konferencije.
 
Kratke beleske dok gledam stream:

1.Boli me dupe za Vitu...
2.Gamepad izgleda super. Donji deo me potseca na Xbox kontroler. Izlgeda bas udobno.
3.Unapred skidanje igara koje oni misle da cu da kupim? :) ... oook.
4.Ovaj lik je bre mnogo creepy!
5.Zaboravih na snimanje stanja konzole u ram - pobeda!
6.Imam bas pomesane utiske oko svega ovoga sto vezuju za 'share" ... za neke stvari mi ima logike ali...
7.Super fora se streamingom.

... za sad ok. Ali me smara stravicno sto smaraju sa prokeltim socijalnim mrezama umesto da pricaju o IGRAMA!!!
 
Hm, Killzone: Shadowfall je prva igra koju će najaviti? Nisam siguran da mi se previše sviđa.

Edit:
OK, gameplay je impresivan.
 
Poslednja izmena:
Au kakva grafika u novoj Killzone igri...

@PlayStationEU: If you can't watch the livestream, you can see the first Killzone: Shadow Fall trailer on PS Blog after the show #PlayStation2013
 
Poslednja izmena:
Najzad KZ4...već sam se plašio da će sledeći potez biti najava Angry Birdsa na PS4, po onome što su promovisali...
 
Opaaaa, return to Vekta :D
 
Ono je bio gejmplej, ne tech demo... Haos.
 
Pa setimo se demonstracije za KZ2, da bi je na kraju KZ2 igra i nadmašila grafički pozamašno (mada su ljudi pričali obrnuto, verovatno zbog osećaja, potpuno neosnovano i bez direktnog poređenja - a kada bi se pustio taj stari demo naspram finalnog KZ2 bilo je jasno koliko je sama igra bolja), tako da sam uveren da će finalni proizvod biti u najmanju ruku isti ili bolji.
 
Killzone mnogo dobro izgleda.
Sviđa mi se i ovaj prelazak sa ps4 na vitu.
A što se tiče ovih social features-a, da će naglasak biti na tome, dalo se i očekivati.
 
A sad ce i Driver da se javi apropo voznje.... :d
 
Ovo simulacija? :D
 
Nije čulo za simulaciju. Ali dobro, tu će ionako dominirati neki GT6 :)
 
Ne deluje lose novi Infamous. Ajmo Uncharted 4 !!!!!!!
 
Ne, ajmo BF4 i PES2014 :D Btw nesto mi mirise da nece prikazati izgled konzole..
 
Ajmo novi Crash! :)
 
Ako je bolesno dobar kao GT5, neka hvala, imam Top Gear da gledam u lepa kola i Wallbase za lepe slike :)
 
šta ima to bolje od GT5 sa realnim kolima i stazama? :) Ne kažem da nema ali nešto nisam u toku sa simulacijama u zadnjih par godina :)
 
Nazad
Vrh Dno