Šta je novo?

Youtube Premium [Family plan] (Pravila u prvom postu)

Evo pise da je upalio Inkognito mod.
Па лепо сам написао да ми је Чикакуре помогао и на то сам скренуо пажњу Владимиру...
 
A sad bez zezanja.Šta je inkognito mod?Misliš na browseru ono privatno pretraživanje?
 
Uspeo sam hvala @dramle
A sad bez zezanja.Šta je inkognito mod?Misliš na browseru ono privatno pretraživanje?
Da privatno, sad koliko je privatno u to bas ne verujem.


Nadam se da necu biti baksuz i da mi banuju Youtube nalog.
 
Jel moguće da Pakistan više nije u igri? Niko više nije uspeo da prođe sa VPN-om?
Nije u igri zato sto google ne prihvata nase kartice za taj region, iakao uspe da ti prodje kartica za probni period na novi nalog nakon par dana dobićeš poruku da kartica nije dostupna za plaćanje. Za sada provereno bez ikakvih problema radi samo preko Ukrajine.
 
Nije u igri zato sto google ne prihvata nase kartice za taj region, iakao uspe da ti prodje kartica za probni period na novi nalog nakon par dana dobićeš poruku da kartica nije dostupna za plaćanje. Za sada provereno bez ikakvih problema radi samo preko Ukrajine.
Polovinom januara sam se prebacio sa Indije na Pakistan bez problema preko VPN, a prva naplata je prošla 13. februara. Kartica je visa.
 
Ja sam uzeo Pakistanski youtube personal sa mesec dana probnog perioda . Vidim da sada za karticu kaze da nije raspoloziva za placanje.
Takođe i kod mene, ali za Nigeriju. Probao da uzmem google drive prostor, ali neuspešno.
 
Polovinom januara sam se prebacio sa Indije na Pakistan bez problema preko VPN, a prva naplata je prošla 13. februara. Kartica je visa.
Vecina kartica ne prolazi ni za Pakistan i Nigeriju. Probao sam sa više kartica iz različitih banki, za sada je jedina opcija koja radi dobro Ukrajina malo jeste skuplja za više ljudi se isplati.
 
^Nesto nisi radio kako treba.. Ne znma sta al sam siguran da nisi. Master prolazi sigurno za ARG bez obzira sta ovde pojedinci pricaju. A kako znam? Tako sto sam bukvalno pre 20tak dana otvorio novi nalog (doduse Individual) drugaru na ARG sa MasterCard kod UniCredit banke
 
Isto i Pakistan. Ne znam da li se nešto u međuvremenu promenilo, ali 13. februara je prošla uplata bez problema, odrađeno preko TurnoVPN na telefonu, možda je bačen na blacklistu u proteklih nekoliko dana, ali visa je definitivno prošla

Screenshot_2024-02-20-15-03-05-177_com.google.android.youtube-edit.jpg
 
Uspeo sam da napravim preko Argentine, ali mi nije jasno, da li sad za ostale clanove tj "family" moram da pravim isto google naloge sa upaljenim VPN-om? Probao sam u family da dodam svoj glavni google nalog i izbacilo je gresku da ne mogu da udjem jer nisam iz iste zemlje kao osoba koja me pozvala u family.
 
Rečeno sto puta već, prvo praviš family pa tek onda aktiviraš Premium pretplatu.
 
Ranije je moglo naknadno, više to izgleda ne može.
 
Ja sam dodavao pre neki dan clana TR je u pitanju bez vpn-a i promene lokacije(Srb)i proslo je.
 
Obično ljudi naprave novi nalog koji će biti family manager. Pošto sad radimo na androidu uz čuveni vpn, na tom nalogu se napravi strani platni profil, a nema srpskog.

Pretpostavimo da su ostali na srpskom Play store-u, a taj nalog je na stranom, pa prijavljuje da su iz različitih zamalja kad se dodaje naknadno.

Ja sam uradio dodatni korak, na family manager nalogu sam napravio i srpski platni profil kad je sve završeno (sad su tu 2 platna profila) i kad sam odradio clear cache/data za play store mogla je da se izabere Srbija za taj nalog.

Pretpostavljam da bi u ovoj varijanti radilo i naknadno dodavanje članova u porodicu, javiću kad probam.

Nešto se menjalo, znam da mi je ranije play store ostajao sa cenama u dinarima sa svim ovim radnjama, a sad sa Nigerijom mi je promenio u njihovu valutu za sve članove porodice. Kad sam vratio manager nalog na Srbiju, vratilo se u dinare za sve naloge.

Pretplata ostaje po nigerijskoj ceni jer ima i taj platni profil i sve je podešeno.

Dobro nam ide ovo ludilo, hvala svima 😅
 
Ja sam pokušao da pređem na Pakistan sa TR, i nešto se vpn izbagovao, pa sam nekako prešao na Indiju🤣 Prošla naplata preključe sa visa kartice, videću dokle.
 
Uspeo sam da napravim preko Argentine, ali mi nije jasno, da li sad za ostale clanove tj "family" moram da pravim isto google naloge sa upaljenim VPN-om? Probao sam u family da dodam svoj glavni google nalog i izbacilo je gresku da ne mogu da udjem jer nisam iz iste zemlje kao osoba koja me pozvala u family.
Pre neki dan sam dodao novog clana na svoj family nalog (ARG je upitanju). ja sam to uradio tako sto sam tom drugaru napravio nov mail koji ce koristiti samo za YT (sa argentinskim VPN-om upaljenim), zatim sam se logovo na svoj YT premium, dodao njegov mail odnosno poslao mu pozivnicu (sve vreme upaljen VPN), vratio se na njegov mail i prihvatio. Nakon toga ugasio VPN, poslo njemu podatke, on se ulogovao radi mu sve normalno, meni normalno dodat clan sve full
 
149UAH za family
 
@Duca89 ,druže to znamo i mi da otvorimo novi ARG mejl ali fora je kako prebaciti sa već postojećim mejlom.
 
Ja kupio indijski 8.5 dolara godina dana
Prebacio sve koje pratim , možda 30 ljudi.
I sve normalno funkcioniše.
Nije mogao nikako moj nalog da se prebaci na Indiju.
 
Ne znam kako je godišnji Premium preko Indije 8,5 €? Nalazim da godišnja pojedinačna pretplata košta 1290 INR, što je oko 14 €. Ja već dugo plaćam porodičnu mesečnu preko Indije koje je oduvek bila 189 INR.
 
Preko Applea je najlakše kupiti skore sve pretplate, čak ne treba niti VPN za aktivaciju. Samo, na primer, YT ima za 0.50€ veću cenu zbog Apple takse, ostale pretplate same plaćaju tu taksu.
Međutim, preko Applea se može kupiti: YouTube Premium, Apple Music, Deezer, Netflix, Disney+, Crunchyroll, Google One memorija, Discord pretplate, PLEX Pass, jeftinije pretplate na sve aplikacije itd.

Pogledajte prilog 429574
Realno, ako čak neko ima skroz stare modele od 30€ ovo može proći 😅😅
Moze ovdje neko objasnjenje postupka? Btw, bratu je prije neki dan istekla godišnja turska pretplata.
 
Nije meni upućeno, ali evo ukratko postupka:

Apple ID na Tursku, dodata billing adresa na tom Apple ID-u (prava adresa, neki hotel), prijaviš se sa tim Apple ID-om ne nekom Apple uređaju (ja u ovu svrhu koristim stari iPhone 6s, obrati pažnju da iOS mora da bude 15 ili noviji), na Turgame uzmeš dopunu za iTunes i ridimuješ je na nalogu, instaliraš YouTube, pokreneš ga i prijaviš se sa Google nalogom za koji želiš Premium, pokreneš pretplatu direktno iz aplikacije (kolega @S03 je napomenuo par puta da je pretplata ovako skuplja za oko 0,5 € mesečno zbog neke takse koju Apple prebacuje na korisnika, ali je svakako i dalje daleko povoljnije nego kod nas). To je to :) Više ne moraš da budeš prijavljen tim nalogom nigde, automatski će se skidati za pretplatu sa kredita na nalogu, samo pazi da ga povremeno dopuniš.
 
Meni istekao godisnji preko turske, resio sam monthly preko ukrajine, pakistan je jos povoljniji ali nisam nasao besplatni vpn sa njihovim serverom (urban vpn ima ali ne radi, barem na chromeu na pcju).

Vpn.lat na telefonu, aktivirate ukrajinu, chrome new incognito tab, ulogujete se na yt, prolazi na keca…mesecno ~280 din.


E sad kad bi nasli free vpn app sa pakistanom na listi, preko njih je ~180 kinti mesecno
 
Nazad
Vrh Dno