Šta je novo?

Youtube Premium [Family plan] (Pravila u prvom postu)

Istello vrijeme edita, evo o cemu se radi. Gore i dalje cijena stoji u lirama, a dolje NIG valuta. Kad kliknme learn more izbaci da ne moze verifikovati zemlju. Ima li neko rjesenje za ovo?
 

Prilozi

  • YTP.jpg
    YTP.jpg
    20.8 KB · Pregleda: 60
Moras da obrises sve stare payment profile, od ranije isto i karticu nakon toga radice.

Obrisao sve profile, pokušао ponovo ista priča, isti problem. Rešenje sam našao tako što sam instalirao VPN Nigeria na Androidu i prošlo je iz prve.
 
Koristim yt premium preko Turske godinu dana i sad mi istice kartica, da li je potreban vpn da dodam novu karticu i jel treba da stavim Tursku adresu za karticu?
 
Ja sam definitivno napravio glupost sa ovom tranzicijom sa Tr na Nig. Niti mogu da platim u Nig valuti niti i liirama. Pokusao i sa ovim vpn na android telefonu, izbaci cijenu u dolarima. Nemam vise ideju
 
Ja sam definitivno napravio glupost sa ovom tranzicijom sa Tr na Nig. Niti mogu da platim u Nig valuti niti i liirama. Pokusao i sa ovim vpn na android telefonu, izbaci cijenu u dolarima. Nemam vise ideju
Ako imaš turski Apple ID, možeš i tako aktivirati turski YouTube Premium kroz YT app. VPN treba biti uključen samo prilikom aktivacije. Pretplatu skida sa tog Apple Balansa (ne moraš biti celo vreme ni prijavljen u taj Apple ID). Na istu foru kao i za Disney+.
 
Znam ali cijena skroz druga preko app store
Za 0.50e je skuplja pretplata kad se uzima direktno kroz iOS aplikaciju zahvaljujući Appleu i njihovoj taksi od 30%, a koju Google prosleđuje korisnicima. Dok, na primer, Disney+ samostalno plaća tu taksu, a ne korisnici.

Mada, opet i sa Eplovom taksom izađe jeftinije nego preko Ukrajine.
 
Kako da uzmem Youtube Premium preko Nigerije (google nalog je podesen na Srbiju, je l moram menjati drzavu i da upalim vpn, broj telefona je srpski i to je verifikovan zbog google naloga)
 
Апдејт: Прошло је без проблема, али другар кад је покушао да уђе преко инвајта, није успео, избаци као да нисмо у истој земљи. Колико видим овде, изгледа да је лутрија у питању са тим
neka instalira nigeria vpn sa gpay prodavnice, firefox, private tab, i neka tu prihvati invite. proci ce tako
Kako da uzmem Youtube Premium preko Nigerije (google nalog je podesen na Srbiju, je l moram menjati drzavu i da upalim vpn, broj telefona je srpski i to je verifikovan zbog google naloga)

evo ti rodjeni bukvalno stranicu dve vratis i imas sve.
 
Pokušavam da aktiviram preko Nigerije,ubacim karticu ali kad hoću da uplatim,piše za karticu da nije dostupno.Šta znači to?Preko Ukrajine je sve ok.Da nije to zato što sam više puta pokušavao Spotify preko Google Play pa mi blokirao na neko vreme?
 
Uspeo sam ja Nigeriju da aktiviram, ali nešto pogrešno radim, opet mi iskaču reklame po yt...
 
100%

Sad da vidim kako da otkažem, pa da kupim opet...
 
Ovako kreirao zeni novu email adresu,sa tom treba da se prijavio na google play store inskinem nigeria vpn,upalim isti i idem na pr3tplatu?
 
Zanimljivo da nalog sto imam preko Ukrajine nemam uopšte upisanu adresu za karticu.Sačekaću da prodje 2 dana da vidim mogu li uopšte da uplatim preko Nigerije.
 
Produžih i ja preko Nigerije (istekla mi godišnja pretplata kod Turaka i nisam mogao da obnovim godinu) Vidim kod Nigerije nema godišnjeg plana, da li postoji preko neke druge zemlje pa nek je i skuplje malo, bih da uplatim odmah godinu da se ne cimam ?
 
Produžih i ja preko Nigerije (istekla mi godišnja pretplata kod Turaka i nisam mogao da obnovim godinu) Vidim kod Nigerije nema godišnjeg plana, da li postoji preko neke druge zemlje pa nek je i skuplje malo, bih da uplatim odmah godinu da se ne cimam ?
Na prethodnoj strani sam postavljao

YouTube Premium annual plan is available in:
  • United States, Canada, Mexico, Brazil, Russia (suspended), Turkey, Germany, Thailand, India, and Japan.
Samo ne znam kakvo je cimanje mesecni plan, ako ti automatski skida svaki mesec?
 
Pa recimo ne prolazi više naša kartica kao recimo što se desilo sa Argentinom pa sa Turcima, ovako uplatim godinu i miran sam barem godinu dana.
 
Pa tako misle mnogi, ali je zapravo pogrešno. Zapravo su nagrabusili upravo oni koji su birali godišnji plan. Kad istekne godišnja pretplata, ne mogu vise produžiti (kao što je i kod tebe slučaj). Međutim, oni koji su birali mesecni plan, njima i dalje najnormalnije skida mesecno preko Turske. Uključujući i mene.
To se desilo i onima koji su Spotify kupili preko turske na godinu dana. Oni koji su odabrali mesecni plan, normalno i dalje plaćaju (ako im kartica nije istekla)
 
Pa recimo ne prolazi više naša kartica kao recimo što se desilo sa Argentinom pa sa Turcima, ovako uplatim godinu i miran sam barem godinu dana.
Po stoti put, ARG prolazi provereno... Ako ne prodje 99,99% je bilo do Proxy-a (kao sto je mene zezao proxy za Netflix i NIG recimo, pa sam na preporuke kolege sa pravim proxijem koji radi napravio akaunt i uplatu iz prve). Samo mora da bude Master, Visa ne prolazi. Jedino sto ne znam dal kod ARG ima godinu dana da se uzme, mislim da nema
 
Po stoti put, ARG prolazi provereno... Ako ne prodje 99,99% je bilo do Proxy-a (kao sto je mene zezao proxy za Netflix i NIG recimo, pa sam na preporuke kolege sa pravim proxijem koji radi napravio akaunt i uplatu iz prve). Samo mora da bude Master, Visa ne prolazi. Jedino sto ne znam dal kod ARG ima godinu dana da se uzme, mislim da nema
Argentina ne prolazi skoro već 6 meseci za nove pretplatnike i to nema veze sa izborom VPN-a. Ne dobiješ nikakvu grešku nego obaveštenje da se kartica mora poklapati sa zemljom u kojoj se registruješ (ARG u ovom slučaju). To vredi i za Tursku te Indiju. Iz nekog nepoznatog razloga primaju kartice iz Mobi banke. Sve ostale ne. Međutim, korisnici koji su se ranije pretplatili mogu i dalje da nastave koristiti.
Da Argentina i TR i dalje prolazi za nove pretplatnike, ne bi se ljudili pretplaćivali preko skuplje Ukrajine ili Pakistana.
 
ARG prolazi sa Master Card, Visa ne prolazi
ako imas Visa credit card onda mora da bude izdata u nekoj ARG banci, mesecna yt premium petplata je jeftinija na Visa u odnosu na Master Card
 
Da li mogu da dodam novu karticu za Tursku posto mi stara istice i da li treba vpn za to?
 
ARG prolazi sa Master Card, Visa ne prolazi
ako imas Visa credit card onda mora da bude izdata u nekoj ARG banci, mesecna yt premium petplata je jeftinija na Visa u odnosu na Master Card
Govorim za nove pretplatnike. ARG ne prolazi ni sa MC. Javlja istu poruku. Kao što rekoh, da radi ljudi ne bi birali skuplju Ukrajinu.
 
to je onda novina, znam da je MC radila :)

onda Pakistan ili Nigerija
 
  • Like
Reagovanja: S03
Zar neće google primetiti da nisi iz te države i možda dobiješ ban ili neku suspenziju ?
 
zar nece microsoft primetiti da koristis nelicencirani windows ili key kupljen za 5-6$?
 
Zar neće google primetiti da nisi iz te države i možda dobiješ ban ili neku suspenziju ?
Using a VPN to access YouTube Premium at a cheaper price in a foreign country is considered violation of YouTube's Terms of Service, and it could result in your account being suspended or banned. YouTube's Terms of Service prohibit the use of VPNs to access the platform if it misleads YouTube or circumvents geographic content restrictions.

Protiv njihovih je uslova korišćenja, ali ne znači da će stvarno nešto uraditi. Na primer, ovde na forumu ljudi koriste po 3 godine stranu YT pretplatu pa, koliko znam, nikom nije banovan nalog. Ja koristim već 2 godine i sve je u redu. I to na glavnom Google nalogu.
 
Da vidim da li sam dobro uradio, uneo adresu nigerijsku,upalio nigerian vpn, dosao do naplate,i dodajem karticu,imam visu raifaisen i mastercard od nlb banke!! Pise nije dostupno,sta mi je ciniti?
 
Nazad
Vrh Dno