Šta je novo?

Youtube Premium [Family plan] (Pravila u prvom postu)

Nisam ni stigao dotle, kad ukljucim vpn valjda yt to provali i napise da ne moze da provali u kojoj sam zemlji i nece da mi da mogucnost za premium
Tako je mene zezao, pa sam prebacio VPN na Pakistan i tamo uzeo pretplatu :)
 
Ne znam zašto se maltretirate sa svim tim VPN vratolomijama po belom svetu.
Hoće li neko u domaći YT Family Premium koji staje 1150rsrd za naš region? Na 6 članova to je 191rsd, mesečno.
Faliće nam još, možda, dva člana.
Pa ako je neko još zainteresovan, konkurs je otvoren.
 
Prva naplata nakon promene kartice, sve uredno.

IMG_20240213_144712.jpg
 
Imam jedno slobodno mesto u familji, ako je neko zainteresovan pm
 
Preko Urban VPN dobijem pakistansku IP adresu i cene u Rupijima, ali na tom Gmail nalogu nisam imao karticu. Kada sam ukucao podatke Visa kartice, i odem na Youtube subscription, dobijam cene U RSD.

Šta sam propustio?
 
Sve sam radio sa telefona, pa me link odmah baci u aplikaciju.
 
Sa desktopa kaže "We couldn’t verify your country. Please see Help Center for more information." i nema cena, nijedna valuta.
Probaću neki drugi VPN.
 
Turbo VPN premium preko telefona je odradio stvar. Verovatno može i neki drugi, ali čisto da se zna.
 
Ja sam danas pokusao, ali nije uspelo. Ranije sam radio bez probema, ocigledno su povecali novo verifikacije :)
 
Ako mi je zzz@gmail već registrovan preko turske, da li mogu da ga dodam u porodicu na yyy@gmail preko nigerije ili druge zemlje?
Nešto mi se ne otkazuje pretplata koju imam preko turske dok ne vidim kako fercera Nigerija ili neka druga destinacija :)
 
Pazi ja sam imao ukrajinu i stavio ga na pauzu 2 meseca i kad je istekao uzeo sam pakistan sa drugog naloga i dodao ovaj iz ukrajine i radilo je sve..i onda vidim ima nigerija za 1e pa otkazem pakistan i sad mi ne da ni na jednom acc pise da ne moze da potvrdi zemlju hahah
 
onda pretpostavljam da ne valja vpn, verovatno je blacklisted, ne znam šta drugo može da bude
 
Pa sa istim vpnom sam radio i ukrajinu i pakistan juce, mozda je izbagovalo jer je Pakistan uzet juce i onds jos uvek traje trial, ali probao sam i na drugom acc nece ni njega tako da ne znam
 
Isto kao za ova dva prethodna..surfshark
 
koji besplatni vpn bi mogao da mi odradi posao za nigeriju ili pakistan?
 
Nigeria Turbo VPN (na androidu), tunnelbear, cyberghost, vpn.lat su neki od free vpn-ova sa nigerijskim serverima
 
Čekaš da pretplata istekne, upališ nigerijski VPN i aktiviraš.
 
Vrh Dno