Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Operateri daju da se raskine ugovor bez penala u slucaju preseljenja, ali ovo se ne racuna u to verovatno.

Bolje neka uzme u VIPu prepaid, VIP Ka Svima, 600RSD, 30 dana, 150 min, zilion poruka, 300MB (ili 500MB nisam siguran). I samo uplati kada mu treba.
 
Ne, nije preseljenje. Nije mislio da raskida ugivor već samo da privremeno isključe broj i da nastavi da ga koristi kad se vrati, uz produženje ugovirne obaveze za tih par meseci koliko je bio odsutan. Pripejd već ima, to nije problem. Problem je da ne ispusti 50% popust.

Sent from mTalk
 
Nek smanji na najmanji paket dok je tamo. To mu sa 50% dodje 300rsd mesecno.
 
Ne, 420. Nema 50%, vec 30% na Prici.
 
Jaooo bre prijatelju,napisiti jedan prost mejl u kome trazis da te okrenu i da se tako dogovorite jer bi mozda uzeo mob,ali sa tim popustom i eto,naravno odmah navedi ime,prezime,broj moba i jmbg u mejlu kao identifikaciju. Prosto ko pasulj,nemoj ih mejlom pitati. Kad te zovu onda brate mili kazi za to 25% i mob ili sta si vec hteo.

Napisao sam i takav mejl sa imenom, prezimenom i brojem, samo jmbg nisam znao da treba. Imaju broj nek zovu ako hoce da se dogovrimo to sto sam trazio 25% manju pretplatu. Ne vidim nista lose sto sam to trazio i preko mejla. Inace na mejl na koji sam dobio odgovor i ovaj o manjoj pretplati su poslata u petak.
 
Pa i ne treba JMBG, naravno. A na koji e-mail si poslao? Svi smo dobili odgovor brzo, možda su napravili propust. Piši ponovo, ne vidim razlog za emocije. :)
 
Ovo prevaranti neki? Interesantno, 064 mi je broj, al na telenor mrezi.
 

Prilozi

  • 2016-01-14-11-28-43.png
    2016-01-14-11-28-43.png
    128 KB · Pregleda: 293
Nisam a da znam u zadnjih par meseci.

Sa 4912 i Dobar dan, pa znak uzvika. Mislim necu odgovarati svakako, al delovalo mi cudno. Hvala.
 
Jel registruje servis negativne brojeve - tipa -10? :d
 
Jel mogu nekako da prebacim minute sa jednog na drugi broj ? :)
 
Ja sam danas poludeo po "telenoru" sam od 2004 njihov pretplatnik imam 4 broja kod njih i nikad se nisam ovako razocarao.
Uz poslednji racun mi je stigla promena cene paketa (130 din na gore ali nebitno sutra mozhe da bude 500din) , pod ugovorom sam na 24 meseca sa 50% popusta na pretplatu.
Odlucio sam da raskinem ugovor i da mredjem na mts iz revolta, medjutim NE MOZE.
Ako raskinem ugovor uzimaju mi broj.....Onda sam tek poludeo na 2000din sam paketu (prenesi i surfuj 1000) i ponudio sam da im platim 5000 dinara za 5 meseci unapred i da mi daju broj i da idem, ali NE, ako hocju napolje onda je 10000!! Nema 50% popusta ako hocje napolje ranije.....
Da li je ovo mogucje? Znaci mogu da mi dignu cenu paketa sutra 5000 dinara i ja kao ovca moram da placjam do kraja ugovorne obaveze da ne bih izgubio broj koji imam 10+ godina ????
 
Ostavi ga na pripejdu 3 meseca pa ga posle prebaci u mts ili vip.
 
Ne daju da se predje.....Znachi ako raskinem GASE BROJ.
 
Zali se Ratelu preko sajta. Imao sam isti slucaj sa Vipom i posle intervencije Ratela dopustili su raskid i prelazak u drugu mrezu.
 
Bas kontakt ili ima neka "forma" ?
 
Ne daju da se predje.....Znachi ako raskinem GASE BROJ.
Ja sam u Vip-u prebacio na pripejd(isto kad su cene povećali pa sam raskinuo), pošto nisu dali da se predje odmah na postpaid kod nekog drugog.
 
Pa i ne treba JMBG, naravno. A na koji e-mail si poslao? Svi smo dobili odgovor brzo, možda su napravili propust. Piši ponovo, ne vidim razlog za emocije. :)

Vise emocija ima kipuca voda nego ja. :d Samo kazem kako je. Poslao sam na [email protected]. Poslao sam novi mejl za 50% manju pretplatu bez moba i 25% manju pretplatu sa novim mobom. Da vidim bas sta ce da mi odgovore. Ovo saljem iz ciste fore da vidim sta ce reci. Ne bih ni znao za ovo da nisam ovde. Vredi pokusati, pa sta prodje od ova dva.
 
Na onom papiru sto je dosao uz poslednji racun gde pise da su za stare pakete digli cene pise isto da moze da se raskine ugovor bez naknade. A i podigli su cene da bi ljudi promenili stare pakete za neke od ovih novih.
 
Zar nije ta promena tek of februata? Isnpgoodu je vec prinenjena.
Naravno da mozes da raskines bez penala ako zele da povecaju i moraju mesex dana unapred da te obaveste.
 
Nije mi primenjena do 1.2. imam fore da raskinem "bez penala". Ne mogu da prebacim paket na manji, samo na skuplji bash sam gledao na MojTelenor. I necje da dozvole prebacivanje na prepaid. Takodje necje samo da me skinu sa ugovora i da olacjam svih 100% racuna. Sve sam pitao, uzhasno su bili neljubazni, prosto neverovatno.
 
Odmah dve zalbe RATELu.
Ali rekao bih da si naisao na loseg operatera, ili da su presli na jace lazi.
 
Smanjivao sam i povecavao pakete proizvoljno na ugovoru od 50%. I to sa PiS na Play i nazad. I uvek u poslovnici jer je tamo promena momentalna.
Najbolje pozovi 9000 i pitaj za detalje.
 
Poslednja izmena:
u novom ugovoru je samo na gore u starom sam mogao tako gore/fole. pitao u poslovnici a i portal ne daje.
 
Ja lepo kazem da Telenor forsira vece pretplate ^^

Napisi im zvanicnu zalbu, prvo sto te nisu obavestili i vec naplatili vise (a i sami su najavili da tek od februara pocinju nove cene sto znaci da tek u martu racun moze da ima veci iznos), a drugo sto krse zakon ako ti ne daju da raskines ugovor i predjes kod drugog operatera.
To ni VIP nije lagao da ne moze kada su povecavali cene.
Ako ne dobijes odgovor (pozitivan) do kraja nedelje, pravaca RATElov formular.
 
Poslednja izmena:
Portal ne daje mogućnost prelaska na niže pakete, može samo u poslovnici.
Da te pitam, znači, u aneksu ugovora koji si potpisao (promocija 50% popust na pretplatu) piše da ne možeš da pređeš na niži tarifni paket?
 
Nazad
Vrh Dno