Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Obično nema 50% i telefon, nego ili-ili, ali pisalo se da je neko dobio, ako me sećanje dobro služi. Kontam da mora da se cima sa njima preko telefona kad zovu nakon podnošenja zahteva za prenos/prepaid. Ne znam kako bi bilo za potpuno novog korisnika.
 
To što si pitao nije moglo ni za one koji su kod njih 25 godina ali kakva im je poslovna politika ne bi me začudilo ni da daju tako nešto nekom ko tek prelazi sa druge mreže.
 
Al si se zajebao. Mreža je raspad
Slozicemo se da se ne slazemo ali ok. Sve zavisi od grada do grada i od lokacije do lokacje kuda se krece. Sa MTS karticom sam u centru Novog Sada vise bio nedostupan ljudima nego u Futogu dok sa Yettel mrezom imam signal svuda ok i nema glupave poruke od mts-a da sam bio nedostupan a telefon ukljucen sve vreme.
 
Može li neko pouzdano da mi kaže da li je tih 50% na punu cenu bez ugovorne obaveze ( to je ona cena na sajtu koja je prekrižena i stoji iznad cene koja važi za ugovornu obavezu) ili je 50% na cenu uz ugovornu obavezu od 24 meseca (znači onu donju).
 
Ja dok sam ranije imao 50% popusta uvek je bilo sa UO - šta i kad se promenilo pa je sad 50% bez UO?
 
i dalje je 50% sa UO. Popust se računa na punu cenu (koja je inače cena bez UO).
 
awkward pulp fiction GIF
 
S obzirom na to da su im te pune cene toliko naduvane onda je tih 50% najobičnija navlakuša. Vidim da mi se smeši A1, naročito zbog trenutne akcije za Samsung Galaxy A seriju.
 
Istice mi ugovor za nekih 10-tak dana, a za zadnji mesec ugovora nemam popust tj. treba da platim punu cenu paketa. S' obzirom da zelim da podnesem zahtev da se prebacim na prepaid kako bih dobio bolje uslove za novi paket, da li sam u obavezi da do isteka ugovora izmirim svoja dugovanja?
Podneo zahtev za pripejd, nakon par dana me zvali i ponudili
Total 40 - neograniceni minuti i poruke ka svim mrezama, 40GB internet, 11.5GB za zapadni balkan, 1GB roming za EU i svet, kao i 3 app za 1.699 dinara
 
Sta mislite da je bolja varijanta... Ugovor mi istice 9.6 i sad ne znam jel bolje da odem sad i platim punu cenu paketa za ovaj mesec i raskinem ugovor ili cekam 9.6 i tek tada prebacim broj u drugu mrezu?
Jer svakako nakon 9.6 dok se ne odobri prenos broja u drugu mrezu moracu i to da im platim sto sam bio u yettelu isto po punoj ceni, sto mu dodje manje vise na isto kao sto bih sada platio punu cenu paketa za ovih dvadestak dana sto mi je ostalo do kraja UO.
 
Imam pun signal al internet 2mbit
 
Takođe internet katastrofa, da nemam MTS drugu karticu, tačno bih se obesio...
Ranije je bilo da je lošije radio kad odemo na vikend na Taru ili neku planinu, sad mi u centru grada radi užasno.
 
I ja sam primetio solidan pad usluge u zadnje vreme, net nije ni blizu kao što je bio na ranije merenim lokacijama. Nažalost, pre 5 meseci sam obnovio ugovor...
 
Pogrešnim Arapima, igleda!
 
Treba ih masovno cimati i spamovati dok ne urade nešto
 
Broj mora biti registrovan, nebitno ko je operater, da bi mogao da se prebaci u drugu mrezu, ali to ne garantuje da operater ima dobru volju da broj na kraju isti puste u prenos.
Samom registracijom ne mogu da te primoraju da ostanes.
 
I dalje nemaju opciju da se ogranici prekoracenje na mesecnom nivou? Najvise zbog rominga, to ima mts, i samo to cekam u yettelu da predjem
 
… nekad brže, nekad sporije - ali, standardno manji upload… bez da se juri ideal a pozicija, bukvalno sa mesta gde sam čitao temu… Zaječar…
 

Prilozi

  • IMG_6955.jpeg
    IMG_6955.jpeg
    82 KB · Pregleda: 67
U poslovnici sam 9. maja podneo zahtev za prelazak na prepaid jer nisu hteli da mi odobre popust od 50% za obnovu ugovora (navodno u poslovnici nemaju tu opciju). Danas su me zvali i ponudili popust od 50% tako da sam obnovio ugovor. Prešao sam na Total 10 koji mi je 837 din. jeftiniji nego stari Telenorov Prenesi Play+ L u kom sam imao samo 1.5 GB interneta i ograničene minute i poruke. Brzina interneta je uglavnom manja nego kod MTS i A1 ali za moje potrebe kad nisam kući i više nego dovoljna.

U paketu imam besplatno Deezer i HBO Max što bi me dodatno koštalo oko 1590 din. mesečno da plaćam odvojeno (1408 din. mesečno preko operatera), ovako za 1300 din. mesečno imam sve u paketu.
 
… odlična cena, toliko sam pre par godina plaćao neku jadnu Moravu… sa još manje interneta, 1GB… verujem da je sada i skuplja…
 
Da li je moguce dobiti 50% na pretplatu i uzeti sat sa 15000 popusta za reciklazu? Hvala unapred na odg.
 
U poslovnici sam 9. maja podneo zahtev za prelazak na prepaid jer nisu hteli da mi odobre popust od 50% za obnovu ugovora (navodno u poslovnici nemaju tu opciju). Danas su me zvali i ponudili popust od 50% tako da sam obnovio ugovor. Prešao sam na Total 10 koji mi je 837 din. jeftiniji nego stari Telenorov Prenesi Play+ L u kom sam imao samo 1.5 GB interneta i ograničene minute i poruke. Brzina interneta je uglavnom manja nego kod MTS i A1 ali za moje potrebe kad nisam kući i više nego dovoljna.

U paketu imam besplatno Deezer i HBO Max što bi me dodatno koštalo oko 1590 din. mesečno da plaćam odvojeno (1408 din. mesečno preko operatera), ovako za 1300 din. mesečno imam sve u paketu.
Nemas dve usluge za dzabe nego samo jednu. Deezer ili HBO Max.
 
Nazad
Vrh Dno