Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

10MB 2 i po eura... Hmm šta znam, ali svuda imaš za 5-10 eura bar giga neta. Evo meni ovo za Rumuniju 12 eura, 10 giga neta :)
 
Ja ne vidim išta povoljno kod te bonbon kartice; 1GB u EU romingu košta 250eur... (bar po cenovniku sa sajta)
 
Pocinjem ozbiljno da razmisljam o EU kartici. Za internet u romingu mi je bitno samo ono osnovno, whatsapp, viber i facebook, nista heavy varijanta. I naravno mogucnost dopune preko neta kao i validnost kartice. Moracu da "cackam" jos ponude pripejd sim kartica unutar EU. Svako letovanje se ustrucavam sa internetom na nasim karticama, mislim da je tome dosao kraj :D
 
@mandrak A što ne kupiš prepaid karticu tamo gde odeš na odmor, kao što svi rade? Zašto bi išao u Grčku sa karticom iz Hrvatske, Austrije ili sl., kad ćeš tamo za 10tak eura kupiti lokalnu karticu sa par GB podataka...
 
Poslednja izmena:
Kome treba samo za jednu zemlju, nema logike da se igra bilo kakvim romingom, pa cak ni EU karticom.

A ko ide u vise zemalja, ima opciju prepaid roming u T-Mobile, 2 EUR dnevno 50MB, i slicno (pogledajte trenutne zvanicne ponude, a nekada daju i razne promocije, pogotovu za Grcku i Tursku).
Ili ona estonska SIM kartica, prilicno isplativih 1GB za mesec dana, imajuci u vidu da je za sve zemlje Evrope!
 
Postoji mogućnost kupovine preko neta.Ja sam je kupio preko neta . Poslali su mi u SRB ,na kućnu adresu ,plaćanje karticom na sajtu. 20 kuna.
 
Još jednom:
Taj bonbon internet u romingu je DUPLO skuplji od Telenorovg roming interneta!
@alfaunits koja estonska? Kako do nje?
 
@desp Pa jedna od opcija, samo sto cu biti u vise drzava u tom periodu. Cene interneta su u EU ujednacene, ako se ne varam. U svakom slucaju imam jos vremena do maja da smislim kako da prodjem najjeftinije za internet u romingu :)
 
Još jednom:
Taj bonbon internet u romingu je DUPLO skuplji od Telenorovg roming interneta!
@alfaunits koja estonska? Kako do nje?
Pa i ne bih bas rekao jer je telenor pripejd putni paket preskup. 20 MB za 70 evra a kod njih je 5 evra. Za mene i 20 mb odradjuje posao na letovanju a nekome je i 5 GB malo. Nismo svi isti ;)
 
Теленорови манијаци, хоћу рећи запослени, више и не одговарају на мејлове...
 
Теленорови манијаци, хоћу рећи запослени, више и не одговарају на мејлове...
O cemu ti? Ja pisao mejl za oca dan pre Bozica,odgovorili mi dan posle Bozica (Bozic logicno neradan) i juce ga zvali. Znaci sve za 5 dana odradili,pri tom 2-3 neradna dana
 
Poslednja izmena:
Takođe pisao mail pre pet dana, za Božić, odgovorili pre tri dana mailom da očekujem poziv samo što mene nisu još zvali...
 
Cirkus poruka od Telenora: "Vas servisirani aparat stigao je u prodavnicu u kojoj ste ga predali. Mozete ga preuzeti u roku od 0 dana. Za dodatne informacije pozovite 0639000."

Još pre par nedelja su mi rekli da ne mogu da poprave i dali mi drugi fon.
 
O cemu ti? Ja pisao mejl za oca dan pre Bozica,odgovorili mi dan posle Bozica (Bozic logicno neradan) i juce ga zvali. Znaci sve za 5 dana odradili,pri tom 2-3 neradna dana

О томе да сам им писао пре неколико месеци у вези покривенсти сигналом, није стигао никакав одговор, а за викенд у вези новог уговора/телефона и опет ништа!
 
Meni su na mejl odgovorili prekjuce, a pitao sam ih u petak.

Ja: Jel mogu da uzmem novi paket, a da mi ostane stari mobilni telefon i da u međuvremenu trajanja novog ugovora uz taj novi paket uzmem novi mobilni telefon?

Telenor: Paket koji trenutno koristite Vam stoji na raspolaganju sve do momenta potpisivanja aneksa ugovora za novi uređaj. Tom prilikom je potrebno da odaberete i novi tarifni paket. Savetujemo da razmotrite i mogućnost plaćanja telefona na 12/24 rate putem Telenor banke uz ostvarivanje 30% popusta na pretplatu, a uz odabir paketa od 1495,00 dinara ili većeg. Tačan iznos rate možete pogledati u cenovniku ispod opisa modela.

U slučaju da je potrebno da proverimo kada će biti dostupna kupovina, možete nam poslati podatak o broju. Tu smo da pomognemo.

-----------------------------------------

Dok na pitanje da li na 25% manju pretplatu mogu da dobijem mogucnost jos nisu odgovorili.
 
Meni su na mejl odgovorili prekjuce, a pitao sam ih u petak.

Ja: Jel mogu da uzmem novi paket, a da mi ostane stari mobilni telefon i da u međuvremenu trajanja novog ugovora uz taj novi paket uzmem novi mobilni telefon?

Telenor: Paket koji trenutno koristite Vam stoji na raspolaganju sve do momenta potpisivanja aneksa ugovora za novi uređaj. Tom prilikom je potrebno da odaberete i novi tarifni paket. Savetujemo da razmotrite i mogućnost plaćanja telefona na 12/24 rate putem Telenor banke uz ostvarivanje 30% popusta na pretplatu, a uz odabir paketa od 1495,00 dinara ili većeg. Tačan iznos rate možete pogledati u cenovniku ispod opisa modela.

U slučaju da je potrebno da proverimo kada će biti dostupna kupovina, možete nam poslati podatak o broju. Tu smo da pomognemo.

-----------------------------------------

Dok na pitanje da li na 25% manju pretplatu mogu da dobijem mogucnost jos nisu odgovorili.

Jaooo bre prijatelju,napisiti jedan prost mejl u kome trazis da te okrenu i da se tako dogovorite jer bi mozda uzeo mob,ali sa tim popustom i eto,naravno odmah navedi ime,prezime,broj moba i jmbg u mejlu kao identifikaciju. Prosto ko pasulj,nemoj ih mejlom pitati. Kad te zovu onda brate mili kazi za to 25% i mob ili sta si vec hteo.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav. Imam jedno pitanje. Postoji li mogućnost kod Telenora ili nekog drugog operatera da se postpaid ugovor stavi u mirovanje na par meseci zato što korisnik neće biti u zemlji zbog posla? Pitam za druga koji bi da obnovi ugovor ali može da se desi da ode u neku mirovnu misiju pošto radi kao vojnik pa ne bi da plaća račun par meseci kad već ne može da koristi broj.

Sent from mTalk
 
Nek ne potpisuje ugovor, nek predje na prepaid, pa kasnije nek se vrati. Ako je pod ugovorom, onda bi morao da isplati sve do kraja, pa da predje na prepaid.
 
Hvala. Znači, ne može mirovanje ugovora. Ističe mu ugovor sad krajem januara u Telenoru. Razmišlja da pređe u MTS zbog 50% popusta bez telefona ili da potpiše u Telenoru ako mu odobre 50%. Fora je što bi možda dobio angažman tamo na leto ili jesen na par meseci, nije sigurno a do tad možda ukinu ovih 50% popusta.

Sent from mTalk
 
Nazad
Vrh Dno