Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Super za tebe. Ali oni ne daju i telefone i "promocije" u vidu popusta. Ta dva idu razdvojeno.
Postoje ljudi koji misle da je cenkanje super i kul, a ne kapiraju da i tu mora da postoji granica jer u suprotnom postajes navalentan, naporan i dosadan.
 
Ne moze popust 50% i telefon, moze 20-25% popust i telefon...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
A moze i nesto jos bolje...10000 na mob uz Total 4 i 25% na pretplatu...eto.
Ko zna zna

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
Mislis da si ih preveslao? Taman su im toliko skuplji telefoni za razliku od konkurencije[emoji23][emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A moze i nesto jos bolje...10000 na mob uz Total 4 i 25% na pretplatu...eto.
Ko zna zna

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
Moze i to, nisi jedini koji zna [emoji6] na prethodnom ugovoru sam imao 25% i popust na telefon tj, telefon po ceni iz viseg paketa tako da je ispao popust od 8-9000. A kao sto rece kolega iznad, upravo si dosao na onu normalnu cenu telefona...

Послато са POCO F1 помоћу Тапатока
 
Jesam ja to igde rekao...ne?
Cinjenica je da sa ta 2 popusta dobijes ukupno gledano cak nesto i bolje od konkurencije,a ostanes u najboljoj mrezi...meni dovoljno

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
Moja mama imala Total 2 paket i podnela zahtev u mts da predje.
Zvali je iz telenora juce i ponudili joj Total 4 paket koji inace kosta 2500 meseco za 1860 mesecno i dobija telefon za 1 din koji se u telenoru doplacuje 10k uz total 4
Rekli joj stize joj telefon i ugovor u petak na kucnu adresu, kad ono danas zovu iz brze poste da ga donesu, al nije bila kuci pa nije mogla da preuzme haha. Jel im se sad vraca to kod njih, oce li opet slati?
 
Ne.
Dva puta moraju da pokušaju uručenje.


Sent from my LEX720 using Tapatalk
 
Ali možeš da odeš na osnovu dobijene poruke u kojoj se nalazi track broj i podigneš ustvari mora ona lično.
Pozove broj sa koga su zvali kuriri i dogovori vreme isporuke.

Sent from my LEX720 using Tapatalk
 
Ali možeš da odeš na osnovu dobijene poruke u kojoj se nalazi track broj i podigneš ustvari mora ona lično.
Pozove broj sa koga su zvali kuriri i dogovori vreme isporuke.

Gde da ode? U telenor poslovnicu? Mislis da ce tamo otici ako je ne preuzme? Ili msilis na postu? Preko Dexpressa su joj poslali, da li to ide na postu ako ne preuzmes?
 
Gde da ode? U telenor poslovnicu? Mislis da ce tamo otici ako je ne preuzme? Ili msilis na postu? Preko Dexpressa su joj poslali, da li to ide na postu ako ne preuzmes?
Ide u tom slučaju u Dexpress njihovu poslovnici.
Ali je najbolje kontaktirati kurira ili call centar Dexpress-a

Sent from my LEX720 using Tapatalk
 
Dobih jednu crvenu... [emoji16]
24b2d0d9870bb0d1533dd1399e177df1.jpg


Послато са SM-N985F помоћу Тапатока
 
Ja 10gb za fejsbuk 30 dana. Nemam fejs al nema veze [emoji16]

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
U vezi plavog petka dobih danas poruku da od danas možete da osvojite i popust na pickbox now paket.Nešto mi ovo miriše da će da zamene hbogo ovim, nadam se da grešim i da će ako bude i ovo da dodaju ko još jednu premium aplikaciju, a ne da bude zamena za hbogo.
 
Meni za PostExpress rekose da pokusavaju samo jednom a onda je dostupno u posti. Ukoliko zelis da pokusaju ponovo to je dodatnih 80 din.
Moguće da su menjali. Ovo je informacija odavno koju sam dobio. Ma da post express ostavi obaveštenje odmah da se preuzme u pošti ako te kurir ne dobije telefonom.

Sent from my LEX720 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Moguće da su menjali. Ovo je informacija odavno koju sam dobio. Ma da post express ostavi obaveštenje odmah da se preuzme u pošti ako te kurir ne dobije telefonom.

Sent from my LEX720 using Tapatalk
Telenor salje samo preko Dialy ex.

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
 
Nazvala je sutradan kurira i dogovorili su se da joj donese kad bude kuci, sve je uredu.
 
Za iPhone se ne isplati jer je Apple Care jeftiniji nekoh 20%
 
Od kada Apple Care može da se plati sa naših bank.kartica ili bez nekih dovijanja tipa da moraš imati Apple US store i njihove kartice?
 
Valjda otkad zvanično postoji Store za Srbiju?

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk
 
15 dana za javljanje kada prebacuješ na pre-paid broj. Kao da će tih 600 dinara da im znači što će da mi naplate. Kakvi slepci ne verujem. Trebalo je da ugasim broj a ne ide na prepaid. U poslovnici i ne pitaju zašto želiš na prepaid, a kamoli da nešto probaju da urade da te zadrže.
 
Ali, zašto slepci? Procedura je kod svih operatera takva. I u slučaju gašenja broja procedura je ista. Ako misliš da možeš odmah da ga ugasiš, idi gasi ga, šta te sprečava?
 
Poslednja izmena:
To je trebalo da uradim, a ne da idem na prebacivanje na prepaid. Ne znam zašto im treba 15 dana samo. Zakonom je tako propisano ili? Ne verujem da je to tolika procedura koja traje 15 dana.
 
Nisi mogao ni da ugasiš broj, jer je i u tom slučaju procedura ista.
 
Možda je već pisano, ova promocija za nas sa prepaida od 50% popusta na postpaid se odnosi na pakete kada se sklopi ugovor na 2 godine ili?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno