Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Ja sam potpisao na 2 godine sa 50%, presao sa mts postpaid na telenor prepaid pa na postpaid. Jel i dalje ima ta akcija?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
50% popusta na pretplatu i 14 GB za Prenesi 500

Ovo ne piše na sajtu, a možda će nekoga interesovati. Za Prenesi 500 se dobija 14GB interneta umesto 10GB ako se potpiše na 2 godine.

Ja sam prebacio pripejd na postpejd i dobio 50% popusta na pretplatu plus Prenesi 500 sa 14GB.

Iako mi je tokom poziva korisničkom potvrđeno da uz Prenesi 500 ide 14GB plus 50% popusta na pretplatu, u samoj poslovnici me je dočekao momak koji tvrdi da se uz taj paket ne dobijaju dodatni GB.
I na moju molbu da pozove centralu da pita, jer mi je decidirano rečeno da može, on to nije hteo da učini već je pričao kako oni u korisničkom centru "ne znaju" i da on "zna" jer "on radi sa korisnicima".
A ovo nije prvi put da sam naišao na nadmene ljude u poslovnicama Telenora. Sušta suprotnost od osoblja u Vipu.


Mislim da je u današnje vreme bolje uzeti Prenesi 500 u ovoj promociji sa 14GB nasuprot Total 4 koji nudi 8GB jer većinu razgovora mogu da završim preko Vajbera, Vacapa, Gugl Duo, itd. I to većinu razgovora preko Vajfaja ili besplatnog Vajber dodatka - tako da tu čak i ne trošim gigabajte.

Dodatni GB se dobijaju naknadno; u samom ugovoru nisu navedeni. Meni nisu bili odmah dodeljeni, pa sam uložio reklamaciju i za 3 dana su mi dodelili.
 
Ja sam potpisao na 2 godine sa 50%, presao sa mts postpaid na telenor prepaid pa na postpaid. Jel i dalje ima ta akcija?

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
Meni nudi opciju 50% popusta, a imam i još par pitanja, jel bih onda ja imao i ove duple GB za Total pakete i popust uz e-račun?

Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk
 
Jel dodatna oprema ne moze da otplati na nacin da kroz aplikaciju uplatim recimo X iznos a sledeci mesec Y i da zatvorim dugovanje? Ona se vezuje za pretplatu koliko vidim.
 
Treba mi pomoc nekoga ko zna info: kada se otplati ranije u celosti, telefon uzet preko mobi banke, da li ostaje ugovorna obaveza (na primer mogu da prenesem broj u drugu mrezu), ili samo imam mogucnost da uzmem nov telefon na kredit? Nije mi to najjasnije.

Huawei P30
 
Kad otplatiš, prestaje ti i ugovorna obaveza.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
I popust na pretplatu?

Huawei P30
 
Plaćaš punu cenu sledeći račun, ako ne potpišeš novu UO.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mislim da popust na pretplatu imaš do isteka trenutnog ugovora. Taj popust je deo ugovora koji si potpisao.

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka
 
Meni je upravo istekao ugovor. Zvao call centar i tražio 50 posto popusta na Go Data plus. Reče mi tamo da će me kolege pozvati sledeće nedelje. Jel zna neko koliko se čeka na to i koja je verovatnoća da će da odobre?
Ja sam njihov korisnik već četiri godine.

Sent from my SM-T720 using Tapatalk
 
Za Go data neces dobiti, rekao bih.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Na Go data ne daju 50% ali mozda ti budeš izuzetak...
Ja sam bio na Go data + i prešao sam na Total 8 sa 50% popusta jer mi cena bude skoro ista a dobio sam duple gb(sada imam 16gb) + 5 app(od toga 3 premium),tako da mi je to bila bolja solucija...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
ja im pisao proslog petka da me zovu povodom produzetka UO ali jos nisu zvali..

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Piši im opet, ja sam ih na Twitter-u 2-3x "smarao"...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
na twitteru sam im pisao. jesu odgovorili ali nisu jos zvali. moram ih podsetiti.

Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Jel kome jos pukao telenor net,nalazim se kod postanske stedionice,net mrtav,uopste nema 4G?

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
Vozdovac net je mrtav vec sat vremena...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Šabac sve normalno

Sent from my LEX720 using Tapatalk
 
Kod mene kolege sa huawei telefonima nemaju data internet, njih 3. Na istoj lokaciji ja na samsungu imam normalno.

Sent from my SM-A715F using Tapatalk
 
Ne radi ni u Pirotu Telenor, 4G uopste ne postoji mreza, 3G postoji, ali internet ne radi.
 
Proradio na Zvezdari

Послато са POCO F2 Pro помоћу Тапатока
 
Novi Sad isto ima problem sa internetom...

Prethodnih dana bio užasno spor, dok je danas u jednom periodu prestao totalno da radi.
 
Moje iskustvo...imao sam Total 2 paket,ugovor mi istice 22.10.2020.,zeleo sam da iskoristim promociju sa dupliranjem neta do 30.09.Zvao sam call centar i rekao da zelim da predjem u drugu mrezu,rekose zvace vas neko iz sluzbe za nalazenje resenja.Pera me je zvao i lepo smo se ispricali i napravili dil.presao sam na Total 8 s time sto sam izgubio promociju dupliranja neta ali sam dobio popust 25 procenata na pretplatu i Xiaomi Redmi Note 9 koji ide zeni za 1 dinar koji inace nije za dinar ni u jednom paketu a 8 giga neta mi je sasvim dovoljno pogotovu u poredjenju sa 2 koliko sam do sada imao i pretplata mi je 2160 din mesecno bez drugih troskova.Meni sasvim dovoljno jer su druga dva provajdera ipak slepci za njih.Inace od 98 sam bio u Mobtelu do 2006 kada sam presao u Telekom tadasnji pa od 2010 do daljneg u Telenoru.
 
Danas sam uplatio preostali iznos kredita za telefon, ali mi i dalje stoji da imam kredit, a novac koji sam prebacio stoji kao avansna uplata?

Huawei P30
 
Verovatno dok se to proknjizi...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno