Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Ne verujem da plaćaš 1800 din za pola meseca, jer oni uvek računaju po danima. I uvek su bar meni računali i kad potpišem novi ugovor, stari računaju do kog datuma sam bio pod UO, a posle toga ostale dane za novu UO. A ako si to video u aplikaciji da ti piše, to je normalno, jer će ti na kraju meseca uračunati do 16. Sa 50%, i od 16. bez popusta ali za 2 nedelje.
Kod mene nije nikad bilo greške sa tim, i kao što sam rekao u aplikaciji će ti pisati da je puna cena paketa ali na kraju će ti u obračunu biti samo onoliko dana koliko nisi bio pod popustom.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Svakako im lopovska fora pošto je ugovor do kraja meseca a ide kao da je bez 50% popusta.

Evo trenutno stanje i račun iz avgusta 2018 ...

7628ad68c1d693816ce4f18bf6907fb8.jpg
abd206dac79c4c7e73034d6f54399d2f.jpg
 
Pa ako ti UO važi do 31.08, ako piše u aplikaciji onda ih zovi da isprave to, žali se. Ovde možemo samo da diskutujemo bez nekog efetka [emoji16]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Moramo kukati da vide drugi šta može da im se desi.. zato smo na forumu zar ne..
 
To mora naravno. I javi šta su ti rekli kad budeš pričao sa njima direktno.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
@dean87
Kog datuma u avgustu 2018. si potpisao aneks za 50%?
U aplikaciji šta piše, do kad ti traje UO?
 
Meni je istekao ugovor i nasmejao sam se kiselo kad sam video cene...bio sam na Total 2 koji sam plaćao 1200, sada bih morao da plaćam 1600 i to s popustom. Pri tom, u Vipu sada mogu da uzmem isto to (Neo 2) za samo 1000...beži, bre.
 
Pa traži 50% na total2 I eto ti kao neo2 + što bi ovde imao net za još +2 aplikacije, ili go data ako ti minuti nisu bitni toliko...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Aneks za 50% si potpisao pretposlednjeg dana avgusta 2018. godine, ali bez obzira na to u računu za avgust 2018. su ti uračunali 50 popusta. Znači prvi mesec sa uračunatim popustom je avgust 2018, a 24. mesec je jul 2020. Jeste situacija malo specifična jer je aneks potpisan na samom kraju meseca, pa sad ispada da si oštećen jer ti je UO do kraja avgusta, ali sve je čisto. Sad "dolaze na naplatu" onih 29 dana u avgustu 2018. Mesec dana pred istek UO možeš da "otpočneš pregovore" preko društvenih mreža za nastavak saradnje.

I zvaće te, nemoj da brineš.
 
Poslednja izmena:
Ma znam da neće naplatiti ceo mesec po toj ceni nego srazmerno od kada potpišem novi ugovor pa bude pola pola...ali nikada do sada nisam čekao 5 dana da me neko pozove...prošli i pre 4 god je bilo max za jedan dan...
Mora da su smanjili ekipu... :(
Ako mi ne daju 50% onda napuštam Telenor, ovako neću [emoji38]
 
Poslednja izmena:
Ne brini kad podneseš zahtev za prenos onda će sigurno odmah instant da te zovu. :D

Telenor je najbolji kome treba puno poziva i neta, a i po pitanju mreže. Ali za malu potrošnju nemaju adekvatne skromne pakete.
Pored wifi, viber i duo, meni ne pada na pamet više da vodim čampras divane od sat dva s devojkama preko gsm poziva. :p

Mislim da na Telenorovom web sajtu (Moj Telenor) možeš da vidiš koliko si platio avgustovski račun 2018.

Za nekoliko meseci unazad da, ali za dve godine ne vidim kako i gde. Čisto sumnjam.
 
Gde tačno to piše u aplikaciji? Nigde ne mogu da nađem.
Ja sam aneks potpisao 9tog a u prodavnici mi rekoše da mi ugovorna obaveza važi do 16tog. Ali hoću i ja to da vidim, crno na belo.

U gornjem levom uglu pritisni tri crtice (ispred "Pregled") i u padajućem meniju odaberi "Profil".

Za račune si u pravu, i ja sad proverio, znam da je do skora moglo da se pogledaju računi za zadnjih nekoliko godina.
 
Poslednja izmena:
Pa traži 50% na total2 I eto ti kao neo2 + što bi ovde imao net za još +2 aplikacije, ili go data ako ti minuti nisu bitni toliko...

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Ponudili su mi u poslovnici Total 2 za 1200, isto kao što sam do sad imao...200 din. više no u Vipu. Nije neka razlika plus mogu da povežem sa kućnim netom koji već imam u Telenoru. Videću, imam par dana da razmislim...
 
U poslovnim cii 5i neće ponuditi ništa više, samo twitter, fb ili ako već hoćeš u vip podesi zahtev za prenos i zovu te 99%, ako ne odeš u vip na neo i to je to[emoji4]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Krajem prošlog meseca sam odradio prenos broja na moje ime , iako su mi u poslovnici rekli da plaćam prethodni račun (bio na mami) i 7dana na moje ime prethodnog meseca, platio sam ovih 7dana na moje ime, a predhodni račun nije ni stigao [emoji4]

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Stići će obaveštenje za taj dug na starog vlasnika, ništa se ne brini :)
Ako je to bio julski račun, najkasnije u septembru će stići obaveštenje za zaostali dug.
Tako je i kod mene bilo.
 
Mami istice ugovor ovog meseca i gledamo telefone. Da li je moguce da telenor nema ni jedan telefon za 1 din vec sve uz doplatu od minimum 500 din i to sve neki krs telefoni od 1gb rama. Dok mts i vip imaju za 1 din telefone za koje moras u telenoru da doplatis cak 8500
 
Mami istice ugovor ovog meseca i gledamo telefone. Da li je moguce da telenor nema ni jedan telefon za 1 din vec sve uz doplatu od minimum 500 din i to sve neki krs telefoni od 1gb rama. Dok mts i vip imaju za 1 din telefone za koje moras u telenoru da doplatis cak 8500

Imaju sad ovaj neki popust na telefone, ali se ne vidi kod pregleda telefona, nego mora telefon da se doda u korpu i onda se bira popust ili dupli gigabajti


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Cimaj ih opet na Fb, Twitter...

Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk
 
Wow kontaktirala me teta iz službe [emoji76]
Tako tap , šta želite, ja 50% kao i do sada ali za paket s300.
Može, dobićete dva SmS-a i odgovorite sa DA.
Od sada vam neće stizati računi na adresu nego putem SMS-a, obaveštenje.
Ja rekao , super iovako plaćam na Klik.
Ja ,a ne potpisujemo novi ugovor kao pre, ona kao ne, vi dajete saglasnost preko SMS-a i to je to...lol
Brzo ,lako i jednostavno.

I da, ovaj račun za avgust što su mi računali po staroj full ceni u roku od pola sata su ga kroz sistem uračunali -50% [emoji117] [emoji108]
Extra!



Zadovoljan Telenor korisnik već preko 10godina na postpaidu i par god pre toga na prepaidu [emoji106]
6351ea12ab7fcfc882f4f65983b2c384.jpg
 
Poslednja izmena:
Odavno već ide produžetak UO online, tj preko pristanka na SMS poruku. I ja sam poslednju obnovu odradio tako (februar 2019) Sa te strane je Telenor do jaja.
 
Znate li sta Whatsapp dodatak podrazumeva tj sta je ukljuceno? Nesto mi se slabo trosi tih 10gb bonusa a uglavnom razgovaram i imam video pozive. Najmanje se dopisujem. Da mi ne zauzima slot bez veze ako nema svrhe.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
ne znam, izgleda da im to ne funkcionise bas najbolje. ja sam mami aktivirao viber dodatak, jer ima valjda 250 mb u paketu a viber najvise koristi. pocetkom meseca je imala jedan video poziv na viber i potrosio joj se internet iz tarife a viber internet se nije trosio. kada sam pitao telenor da li gb u viber dodatku vazi i za video pozive, kazu vazi za sve u viberu, poruke, multimedija, pozivi i video pozivi. onda su mi predlagali da reinstaliram aplikaciju (viber) i slicne gluposti ali naravno nista nije pomoglo jer nije problem u telefonu vec u telenorovom sistemu tarifiranja.

Послато са SM-G935F помоћу Тапатока
 
Pozivi i video pozivi ne ulaze u tih 10 gb. U to ulazi slanje slika i chat
 
Mislim da sam tako negde i cuo a da u Viber ulazi sve.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
koja je onda poenta dodatka kad za tekstualni chat mogu potrositi max 2mb mesecno? i koja je svrha telenor podrske koja je upoznata sa uslugama koje nude kao moja baba?
a7b56a5980c54f7b16690eeec9c674c4.jpg


Послато са moto g(7) power помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno