Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

U tome jeste problem... sto neke ribice samo razmisljaju "super, ja placam manje, za moje baskarenje, a ovi sto ne trosi ni pola od onoga sto najniza tarifa nudi, neka placaju to moje baskarenje".

To je bezobrazluk.

Pa šta da radimo kad mi ribice trošimo više. Meni iskreno ove cifre odgovaraju jer sam ranije lelenoru plaćao od 3k pa na više a sad samo 900din za jedan broj i 700din za drugi broj a to što imam je maltene sve neograničeno. Slažem se da oni idu ka tome da ispod 10e neće više biti paketa koje vredi uzeti ali zato je tu prepaid.
 
Šta znači ovo,
+3 aplikacije iz ponude (maksimalno 2 premium)

razumeo sam da za svaku ide po 10GB za korišćenje, ali mi nije jasno šta znači max 2 premium?
 
Premium aplikacije su ti HBO, NBA, Deezer, Nickelodeon...

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Čovek ti napisao koje 4 jesu,sve ostale nisu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ma ne znam ni ja ali ,cenim,da sve ostale onda nisu.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Pise premium pored njih.
a1c90977962cdc29fb73fb4eb08359bf.jpg
c44fa84b901a093a667bba5ff577bc86.jpg



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Добио сам 50% попуста након захтева за прелазак на припејд. Али могу само нови пакети, а пре годину дана је могао и стари да остане...

Nije moglo nikada da ostane stari. Ja sam u januaru prošle godine potpisao na 50% i morao sam sa play+20 da peđem na tarifu iz nove ponude, pa sam uzeo play5. U svakom slučaju, su neo minuti i poruke sada, a razlika stari/novi paketi (sa popustom 50%) od 200-300rsd. Recimo, da sa Play5 pređem na Total 4, umesto 900 placao bih 1200, a imao 3 umesto 2 aplikacije. Suma sumarum, play5 i 10 su odlični paketi.
 
Taj što bi da plaća 300 din neka ide na pre paid. Brdo dobrih promocija za takve korisnike.
Nema nista za 300din mesecno, ni prepaid ni postpaid. Tu mozes 25 minuta samo razgovarati u najboljem slucaju.
Onde sam imao 150 min/sms/MB.

@Septi, pa postpaid je bio u pitanju :) Mene ustvari taj postpaid nije nista bukvalno kostao zbog drugih combo promocija. Da sada postoji paket u VIPu od 300 din, barem 16 meseci bi mogao da mi bude free.
 
Poslednja izmena:
Ja sam 8. februara produzio sa 50% popusta i ostao mi je stari paket. Jos su me i pitali da li zelim novi ili ne.

b05e49076db0d283545f5d8b295ba103.jpg
 
Poslednja izmena:
Je li obnavljao neko skoro ugovor a da je prethodno imao onih promo 10GB za sve?

Dozvoljavaju da se zadrzi ili ne?



Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Jel probao neko ko nema UO ili ima 20% na pretplatu, da promeni paket putem app moj telenor? Tamo su u opticaju i stari i novi paketi (cak i neki kojih nema u ponudi na sajtu: Prenesi 300 i 400, Premium Total)
 
Onda je to novo. Prosle godine mi nisu dozvolili. XL bese sa 3 digitalna servisa i 5gb neta?


Vidis da stalno menjaju pravila. Mada, realno, oni u sistemu mogu da naprave sta hoce i da te drze na tarifi kojoj god, samo je stvar da li hoce.

Cetiri su digitalna servisa, a za net nisam siguran jer se prenosi i pritom imam i Superset pa se nagomilalo.

Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nije moglo nikada da ostane stari. Ja sam u januaru prošle godine potpisao na 50% i morao sam sa play+20 da peđem na tarifu iz nove ponude, pa sam uzeo play5. U svakom slučaju, su neo minuti i poruke sada, a razlika stari/novi paketi (sa popustom 50%) od 200-300rsd. Recimo, da sa Play5 pređem na Total 4, umesto 900 placao bih 1200, a imao 3 umesto 2 aplikacije. Suma sumarum, play5 i 10 su odlični paketi.

Могло је, бар су некима од нас дали! Већ годину и пар месеци како користим стари пакет Пренеси и не знам шта... са попустом 50%, 750 динара претплата.
(И сам сам се онда мало изненадио, кад је оператер питао, хоћете ли да задржите исти пакет, јер сам мислио да мора нови.)
 
Poslednja izmena:
Uvek je mogao da se zadrzi stari paket uz ponudu od 50% popusta na pretplatu.

Sent from my G3221 using Tapatalk
 
Vidis da stalno menjaju pravila. Mada, realno, oni u sistemu mogu da naprave sta hoce i da te drze na tarifi kojoj god, samo je stvar da li hoce.

Cetiri su digitalna servisa, a za net nisam siguran jer se prenosi i pritom imam i Superset pa se nagomilalo.

Onda me je operater malo zeznuo. No nema veze, ova kombinacija sa Deezerom, HBO go i 5GB u paketu je korektna za 900rsd. Plus imam Telenor vise. Samo sto se meni iz nekog razloga ne prenose MB u naredni mesec. Inače, ukinuta je i Telenor porodica za nove aktivacije/korisnike (stvarno je bila dobra zbog opcije slanja interneta).
 
Cekam da se neko javi ko je obnovio ugovor sa 50% i zadrzao staru tarifu, otkako su ukinuli Play i podigli cene :)
 
Je li obnavljao neko skoro ugovor a da je prethodno imao onih promo 10GB za sve?

Dozvoljavaju da se zadrzi ili ne?



Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
Moji iz firme su obnvljali ugovore pre nekih mesec dana. Ranije sam imao neki paket sa 800 min/sms i 2GB neta (+ tih 10 GB promo na 2 godine). Sad imam neo min/sms +6 GB neta i ovih 10 GB promo vidim da nisu dirali, odnosno važe i dalje do novembra kad ističe 2 godine od kad su aktivirani. Ali to je paket za pravna lica, da li je i za fizička isto, ne znam.

Sent from neki Samsung telefon
 
Moji iz firme su obnvljali ugovore pre nekih mesec dana. Ranije sam imao neki paket sa 800 min/sms i 2GB neta (+ tih 10 GB promo na 2 godine). Sad imam neo min/sms +6 GB neta i ovih 10 GB promo vidim da nisu dirali, odnosno važe i dalje do novembra kad ističe 2 godine od kad su aktivirani. Ali to je paket za pravna lica, da li je i za fizička isto, ne znam.

Sent from neki Samsung telefon

Mislim da nisi razumeo pitanje, tvoji su biznis pakete menjali dok jos traje ugovorna obaveza. Javi kad im istekne UO, sta ce biti sa tih 10GB. Znam da su mom bratu ukinuli 10GB kada je trazio zamenu broja.
 
Tih 10GB je aktivirano kao promocija na određenom broju telefona, koja traje 24 meseca. Nije bitno koji se paket koristi/menja. Zamena broja je ipak druga stvar.
 
Zar on ne trazi da opet dobije tih 10GB, kada istekne UO?
Edit: da, ali da li je neko opet je dobio kada produzi nakon 24m.

Onaj lik sto je pljucnuo Tln za S10 porucivanje je dobio 10gb.
 
Poslednja izmena:
Ta promocija traje 24 meseca od dana aktivacije.
 
Vrh Dno