Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Jednostavno neka bolja postavka oko gprs-a od one postavke koja je po difoltu?
 
Istekao edit. Ovo su podesavanja za gprs

Buni me to,po difoltu od telenora podesavanja sam dobio sa proksijem i portom. Kasnije sam video na sajtu da ne treba proksi i port da se unosi.

Kakva su kod vas podesavanja?
dc188dc953163ddddb4a00381c67b239.jpg
ede719457fabe4b1f500c215c21932ce.jpg
 
Ne treba ti ni proxy ni port, kod mene je APN net i to je sve sto ti treba pored userneme-a i pass-a.

Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
 
A koje su im ovo fore da jos nisu na sajtu okacili Nokiju 7+,a u poslovnici je imaju od ponedeljka (pisao sam o tome)?
 
https://www.telenor.rs/webshop/sr/P...=0&purchase=cosmos&installments=false&color=7

Koja nelogičnost ako ga uzmeš za 1 din onda 1800din a ako uzmeš na rate onda 1900din hahah ovo slično kao sa ponudama da predješ sa pripejda na post pejd. Ponekad se slatko ismejem na njihovom sajtu. Definitivno nema moba kog možeš da uzmeš i prodaš i da ti se ispalti što plaćaš punu cenu pretplate. Samo osnovna pretplata bez bilo kakvog telefona i kraj. Meni ne treba mob al ipak gledam ako se nešto isplati da se uzme pa proda :) al to odavno par godina više nema
 
Ускоро ми истиче уговор, и видим да сам преко апликације добио понуду за 2гб месечно уколико продужим, и 20% попуста на претплату за уговор без телефона (нпр. тотал 5 изађе 1839 уместо 2299). Који је фазон са тим, када они свеједно дају попуст на то, који је и већи него што су мени понудили (1499), баш нејасно.

Него, чини ми се да је неко писао, постоји могућност да добијем бољу понуду уколико сачекам сам крај уговор, јел могуће тако нешто?
 
Ускоро ми истиче уговор, и видим да сам преко апликације добио понуду за 2гб месечно уколико продужим, и 20% попуста на претплату за уговор без телефона (нпр. тотал 5 изађе 1839 уместо 2299). Који је фазон са тим, када они свеједно дају попуст на то, који је и већи него што су мени понудили (1499), баш нејасно.

Него, чини ми се да је неко писао, постоји могућност да добијем бољу понуду уколико сачекам сам крај уговор, јел могуће тако нешто?
Te vece popust ne daju svakome,nego u fazonu " moze,a i ne mora bit' ".
Pisano vec mnogo puta o tome,iscitaj.
Ako zadovoljavas neke njihove kriterijume,mogu ti odobriti ili 50% na pretplatu bez moba ili normalna pretplata,a cena za mob niza za 5000,10000,15000...u zavisnosti od cene paketa...kao meni sto uvek daju.
Samo im moras pisati da te kontaktiraju iz sluzbe za brigu o korisnicima u vezi obnove ugovora i povoljnosti par dana pred istek starog

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Sve ko sve ali mi nije jasno da su cene telefona kod telenora veće od 10000 do 20000din nego kod vip-a? Misli da su baš preterali, je ne kupujem mob od operatera ali za ljude koji to rade je kupovina kod telenora preskzpa opcija.
 
Da li neko koristi Telenor Deezer uz besplatnih 10GB za aplikacije?

Interesujeme kakava su vam iskustva? Koliko vam traje tih 10GB i uz koliko vremena dnevnog slušanja i slična zapažanja...
 
Ako kvlitet staviš na "Balanced", teško da ćeš iskoristiti 10GB

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Da li neko koristi Telenor Deezer uz besplatnih 10GB za aplikacije?

Interesujeme kakava su vam iskustva? Koliko vam traje tih 10GB i uz koliko vremena dnevnog slušanja i slična zapažanja...
Jednom skines pesmu,svuce ti tad mb-e i posle sacuvas mjuzu i slusas do mile volje,bez trosenja mb

Poslato sa KIW-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Skineš pesme preko wifi-ja i posle slušaš i bez neta. Ja bar nisam nikad potrošila dosta. Mislim i da flow radi bez neta. Možeš da skineš i cele kolekcije koje Deezer sam grupiše u liste pesama.

Послато са Redmi Note 5 уз помоћ Тапатока
 
Ja nisam uspeo da istrošim više od 2GB mesečno na deezer. Napuni keš pesmama koje često slušaš pa posle nekog vremena krene manje da skida megabajte.

66c2ca67e8edf3c5c63b6c5283c6c209.png



Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Такође никад нисам потрошио ни пола од тих 10 ГБ. А слушам скоро сваки дан по сат-два, мада пола од тога будем на wifi.

Sent from Galaxy S8
 
Da li neko koristi Telenor Deezer uz besplatnih 10GB za aplikacije?

Interesujeme kakava su vam iskustva? Koliko vam traje tih 10GB i uz koliko vremena dnevnog slušanja i slična zapažanja...

Kod mene je deezer podešen na HQ i opet izdrži 10 gb ceo mesec. A slušam bukvalno svaki dan po sat-dva. :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja držim Deezer na HQ i svakodnevno streamujem po 3 - 4 sata dnevno (često i duže) i uvek mi pretekne minimum 1.5 GB svakog meseca. Pri tom ne skidam nikad ništa offline, aplikaciji sam dodelio svega 100 MB za lokalni cache jer ne volim da mi muzika zauzima mnogo mesta na telefonu. Naravno, kad sam kući ili na poslu, streaming uvek ide preko WiFi-a.
 
Jel' istina da ne može da se aktivira superset ako postoji 50% popusta na pretplatu promocija?
 
Hvala svima koji su odgovorili na Deezer pitanje cheers
 
Ugovor istice pocetkom septembra, vec su krenuli sa pregovorima :p

9b740c23de54fb8b3a1b7a08a1786daf.jpg
Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ugovor istice pocetkom septembra, vec su krenuli sa pregovorima :p

9b740c23de54fb8b3a1b7a08a1786daf.jpg
Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
Meni je cudna ta ponuda od 20%, jer niko od njih da potvrdi da li je to kumulativna (jer znam ljude koji placaju 960 din za paket koji je 1200, a imaju i telefon po ceni UZ PAKET, i nemaju uopste racun u banci).
Hocu reci, mislim da ovo moze da se kombinuje sa jos nekim popustima/promocijama.

Izvinjavam se ako sam lupio, ali osim 2-3 coveka i jedne osobe koje slabo poznajem (pa ne mogu da zapitkujem puno, a nije ni vicna tome) nisam video da se pominje.
 
I meni nudili 20% na pretplatu, 50% više minuta ili +2GB neta po punoj brzini a ugovor mi ističe 26.09. Pisao sam im na Live chat, prosledili moja pitanja odgovarajućoj službi odakle su me zvali u roku od 20 minuta.
Pitali me šta hoću. Ja rekao da bih hteo da nastavim da koristim 50% popusta na pretplatu (imao sam već). Čovek rekao da nije problem i odmah mi aktivirali nakon potvrde SMS porukom da prihvatam.
E sad, ja nikada ne kasnim sa plaćanjem računa, slabo trošim internet (svuda WiFi) i poruke a skoro svi moji kontakti su u Telenoru pa najviše minuta potrošim u njihovoj mreži. Možda mi zato i ne prave problem sa popustom. I moj drug lako dobije 50% jer je i on u situaciji kao i ja.

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I kod mene je slicna situacija, vec sam usmeno dobio informaciju da ce najverovatnije biti 50% popusta, samo da ih iscimam :)

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
I meni nudili 20% na pretplatu, 50% više minuta ili +2GB neta po punoj brzini a ugovor mi ističe 26.09. Pisao sam im na Live chat, prosledili moja pitanja odgovarajućoj službi odakle su me zvali u roku od 20 minuta.
Pitali me šta hoću. Ja rekao da bih hteo da nastavim da koristim 50% popusta na pretplatu (imao sam već). Čovek rekao da nije problem i odmah mi aktivirali nakon potvrde SMS porukom da prihvatam.
E sad, ja nikada ne kasnim sa plaćanjem računa, slabo trošim internet (svuda WiFi) i poruke a skoro svi moji kontakti su u Telenoru pa najviše minuta potrošim u njihovoj mreži. Možda mi zato i ne prave problem sa popustom. I moj drug lako dobije 50% jer je i on u situaciji kao i ja.

Sent from my PRA-LA1 using Tapatalk
Није баш јасан њихов критеријум за то коме ће дати 50% а коме не. Мени се у Мој Теленор апликацији појавила понуда за 50% и узео сам Play+L, иако сам их пре тога смарао да ми дају попуст и тада нису хтели.

Углавном просек потрошње ми овако изгледа:

Око 200 мин,
400 СМС, не потрошим ни део из пакета а још се накупило..
10 ГБ нета, иако у пакету имам 19ГБ (нет из пакета, нет из оне промоције кад су давали 10ГБ месечно и још пар ГБ из Теленор више промоције коју су заборавили да ми деактивирају..)
Deezer, HBO GO, и друштвене мреже..
Све то за 800-900 дин, колико већ кошта пакет са 50% попуста.

Sent from Galaxy S8
 
Jel moguće dobiti popust na pretplatu ili telefon za biznis korisnike?
Osim ovog popusta što je na sajtu, naravno.
 
Sve ko sve ali mi nije jasno da su cene telefona kod telenora veće od 10000 do 20000din nego kod vip-a? Misli da su baš preterali, je ne kupujem mob od operatera ali za ljude koji to rade je kupovina kod telenora preskzpa opcija.

Telenor je najveći lopov za telefone. Čak su i ovako u prodavnicama jeftiniji da ne poveruješ ! Nekad su davali mobilne skoro dž. Paketi ništa skuplji bili nisu...90% korisnika ne koristi neo minute i poruke zato i daju neo.
 
Poslednja izmena:
Loš ti je link, okači fajl ako imaš.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno