Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Nije do Nugata, meni je radilo normalno i na 7.0 i na 7.1.1


Sent from my SM-N935F using Tapatalk
 
Mozda je do Nugata, jesi uradio apdejt ovih dana?
Apdejtovao na Nougat pre više od mesec dana, ali je u početku radila aplikacija. Ne mogu da se setim da li je bilo još nekih ažuriranja aplikacije u međuvremenu. Problemi su počeli kod predzadnjeg ažuriranja koje je bilo pre nekih 7-8 dana.

NXT-L09
 
Da ispričam kako sam ispao glup, za nauk meni ali i drugima.

Od 2010 obnavljam sa Telenorom preko firme ugovor za biznis paket i u ovom trenutku imamo tri telefona. Apsolutno svaki put prilikom obnove morao sam da menjam paket jer im nijedan ne traje duže od dve godine. Bez obzira što mi je baš takav odgovarao i što želim da ga produžim - ne, oni znaju bolje šta meni treba.

Pre par nedelja došla na red nova obnova i ja se lomim između MTS-a sa 700 minuta za oko 2278,80 dinara ili da ostanem kod Telenora za 2495 din za 800 minuta. I ostala dva paketa koja imamo u firmi su otprilike sa takvom razlikom i odlučim da se ne vredi smarati za par stotina dinara i prenositi broj i ostale gnjavaže i potpišem Ugovor. Naravno, ne pročitam sve što piše u njemu, što jeste moja greška, ali opet uvek obnavljam i uvek uzimam paket koji je naslednik prethodnog, pa rekoh i ovog puta to je po neki minut i sms gore-dole, šta ima veze.

Danas primetim da tih 800 minuta rapidno propadaju, tek je pola meseca a ja se približio kraju, a nešto nemam utisak da sam mnogo razglabao ni poslovno ni privatno.

I tek onda vidim na proveri stanja da ne piše "preostalo MIN", nego "preostalo MIN/SMS", pretpostavim da je to neki bug zbog promene Ugovora pa pozovem Telenor. Kad tamo šok! "Lepo Vam je objašnjeno u (indikativnoj op.aut.) ponudi da više nemate posebno minute i poruke, već za SVAKU PORUKU SKIDAMO VAM MINUT SA BESPLATNIH RAZGOVORA". Još su mi popovali da treba da budem moderan i pređem na vibere i vocapove i nateram tetku, strinu, ujku i babu sa sela da pređu na smart telefone, kako bi nam svima bilo jeftinije.

Ja ponovo odem na MTS sajt i lepo piše da bih tamo za 300 dinara manje dobio 700 minuta i 700 PORUKA i da sam žestoko naseo ne toliko zbog neznanja koliko zbog neopravdanog poverenja u partnera sa kojim obnavljam ugovore već 7 godina.

Dakle, da se vratim na početak, ja ispadoh glup a Vi ukoliko ste zainteresovani za biznis pakete DOOOOOBRO pročitajte šta nude ostali provajderi. Telenor će sigurno pokušati da vam proda m za bubrege.

Jel si ti promenio paket ?


Dali 1gb vise i izbacili sms iz paketa.

Nije za sve pakete...
 
Pozdrav svima :) Meni istice drugi po redu ugovor u Telenoru krajem maja. Imala sam od 2015-te 50% popusta na paket. Planiram da im posaljem mail za mesec dana, da trazim opet 50%. Kakva je verovatnoca da ce mi ponovo odobriti tu promociju? A inace uz racun su mi poslali da mogu da biram izmedju 50% vise minuta u paketu, 20% na pretplatu ili 1gb neta. Ako mi ne budu odobrili promociju, moracu da predjem u Mts.

Послато са SM-N7505 уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav svima :) Meni istice drugi po redu ugovor u Telenoru krajem maja. Imala sam od 2015-te 50% popusta na paket. Planiram da im posaljem mail za mesec dana, da trazim opet 50%. Kakva je verovatnoca da ce mi ponovo odobriti tu promociju? A inace uz racun su mi poslali da mogu da biram izmedju 50% vise minuta u paketu, 20% na pretplatu ili 1gb neta. Ako mi ne budu odobrili promociju, moracu da predjem u Mts.

Послато са SM-N7505 уз помоћ Тапатока
Odbice te sigurno za popust jer vise ne padaju na foru kad im se preti preko maila [emoji4] . Ali popust mozes dobiti lako ako sacekas da ti istekne ugovor i odes u vip ili mts i podneses zahtev za prenos broja, prvo ce da odobre zahtev a posle ce da te zovu i da ti nude popuste 25 i tel ili 50 bez tel, znas vec. Mozes cisto bzvz ti da im posaljes mail i trazis popust ali tako vise ne daju [emoji1]

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока
 
Posalji im slobodno mail, i trebalo bi da ti daju opet 50% najverovatnije...Naglasi da koristis trenutno paket sa tom promocijom i naglasi koji bi sada paket uzela i to je to...


Edit:
Ne mora da preti nikome...Ja sam oba puta dobio 50% na normalan email sa zeljom da nastavim saradnju ukoliko je ponuda odgovarajuca...:wave:
 
Poslednja izmena:
Poslala sam im mail, i rekli mi da im se javim nakon 29. Aprila :D Hvala ljudi
 
Poslala Telenoru email subotom i dobila odgovor u rekordnom roku :)
 
Ne pomaže ništa. Kad skinem neku stariju verziju sa apk mirr.. onda hoće, ali čim ažuriram na najnoviju verziju krene da se ruši a vidžet vrti u nedogled. Telefon je Huawei Mate 8.

NXT-L09
Ovo mi je baš čudno. Prijavi korisničkom servisu, najbolje putem mejla.


Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Nema ni VIP,u MTS-u samo Lumia 650.
 
Pozdrav svima :) Meni istice drugi po redu ugovor u Telenoru krajem maja. Imala sam od 2015-te 50% popusta na paket. Planiram da im posaljem mail za mesec dana, da trazim opet 50%. Kakva je verovatnoca da ce mi ponovo odobriti tu promociju? A inace uz racun su mi poslali da mogu da biram izmedju 50% vise minuta u paketu, 20% na pretplatu ili 1gb neta. Ako mi ne budu odobrili promociju, moracu da predjem u Mts.

Послато са SM-N7505 уз помоћ Тапатока

Ako produzavas vec postojeci popust 50%, onda moze mejlom, a ako prvi put trazis popust 50%, onda moras u MTS da podneses zahtev za prenos broja u MTS.
 
Odbice te sigurno za popust jer vise ne padaju na foru kad im se preti preko maila [emoji4] . Ali popust mozes dobiti lako ako sacekas da ti istekne ugovor i odes u vip ili mts i podneses zahtev za prenos broja, prvo ce da odobre zahtev a posle ce da te zovu i da ti nude popuste 25 i tel ili 50 bez tel, znas vec. Mozes cisto bzvz ti da im posaljes mail i trazis popust ali tako vise ne daju [emoji1]

Послато са SM-J500FN уз помоћ Тапатока

Bas to nemoj. Kad ti prodje datum ugovora automatski naplacuju punu cenu. Pre par nedelja sam dobio bez problema 50 posto.
Znaci, cim udjes u mesec dana pre kraja ugovora trazis isto, i ISTI paket, ili ako hoces menjaj ga.
Imaju lukavi obicaj da ne obaveste, opomene, kad nam istice ugovor i tako uletimo u pun iznos!
 
Da li neko zna mozda koliko treba vremenski u Telenoru da se otkljuca Iphone 6 kome je istekao ugovor?I koja je procedura da li ga otkljucavaju kodom ili ga otkljucavaju preko itunes-a?Proslo je oko 10 dana i za sada jos nista...
 
Pa jesi poslao mail na otkljucavanje ? Meni je otkljucan za nekih 7 dana. Nema koda, samo ubacis drugu karticu...
 
Hvala taj odgovor mi je trebao...Znaci ne mora da se kaci na itunes...Poslao sam mail jos pre 10 dana sad cu da probam...hvala na brzom odgovoru!
 
U odgovoru koji sam ja dobio, je rečeno da se zakači na itunes.

Ali sam ubacio mts karticu i odmah prihatio, bez kačenja...
 
Pozdrav, interesuje me da li je neko od vas kupovao ipohone 6s preko telenora i da li je imao problema sa njim? Hvala
 
Jer znam par slucaja da su im se cesto kvarili telefoni kupljeni kod provajdera, ali to je bilo pre par godina, pa me zanima kakva je situacija sada.
 
Danas u 12:18 sati poslao sam preko FB poruku da mi uskoro istice UO i da hocu 50% popusta jer mi ne treba telefon. U 14:53 su me zvali da mi najave dolazak kurira sa novim ugovorom. Zasrzavam paket koji imam, a koji vise nije u ponudi. Ja sam zadovoljan.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Osim sto ce te odrati bez razloga:)
 
Ovo se odnosilo na sg999ov post :)
Mada kad si vec ponudio da se i na tvoj odnosi, hvala :)
 
Meni ne pada napamet da kupim uredjaj kod operatera. Ako bih uzeo, onda u VIP.
 
Nazad
Vrh Dno