Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Slikaš aneks i ako je iole novijeg datuma i piše to ja ću javno da ti kažem izvini. Da se ne raspravljamo previše, već neko vreme je moguće prelaziti sa paketa na paket nevezano za cenu a da popust ostaje. Nije ništa strašno to što si mislio da je i dalje tako. Problem je u agresivnoj odbrani svog stava a ovaj put nisi u pravu.

Sent from my LEX820 using Tapatalk

Aman covek, koji je tvoj problem? Tvoj aneks uopste nije tema. Covek pitao kako da odradi 50% POPUST, ja mu odgovorio i onda se ti nasao prozvan. Otkud tolika potreba za prepucavanjem? Ja sam rekao sta imam ti si rekao sta imas i optuzio mene za nesto sto nema veze sa istinom. I onda se ja kao agresivno branim dok ti agresivno napadas bez ikakve potrebe. Malo vise prsta na celo i zakljucices da ugovori nisu svima isti. Hteli su da proture foru da me vezu za veci paket i nije im uspelo. JA SAM COVEKU SKRENUO PAZNJU NA TU FORU. Zasto to tebi smeta, ja nemam racionalno objasnjenje. Ako ti nisi imao taj detalj u ugovoru, ne mora da znaci da on nece imati, i ne treba da ga odrade na tu foru. Ako znas za jos neku njihovu foru,skreni coveku paznju, a ako nemas onda iskuliraj. Tvrdnjom da neka fora ne postoji a ustvari postoji, neces mu uopste pomoci. Ugovor je bio potpisan u januaru 2015. Trenutno imam popust od 30% i telefon na 24 rate. Takodje u ugovoru postoji uslov da ne mogu ici na manje pakete od prenesi i surfuj +L. Ovoga puta nisam uspeo to da izbacim iz ugovora. Ali to sad nije tema.
Sto se kacenja ugovora a ne aneksa tice , prvo ne umem to da uradim a drugo, ipak je to moja privatna stvar.
 
Poslednja izmena:
Ja sam zadovoljan sa VIP Kucni Net, jedina mana je sto moras UG na 24Meseci. Meni nije bilo bitno za tih 50% i imam jos jedan. Otkazao sam u Subotu i zvali su me u Sredu.
 
Aman covek, koji je tvoj problem? Tvoj aneks uopste nije tema. Covek pitao kako da odradi 50% POPUST, ja mu odgovorio i onda se ti nasao prozvan. Otkud tolika potreba za prepucavanjem? Ja sam rekao sta imam ti si rekao sta imas i optuzio mene za nesto sto nema veze sa istinom. I onda se ja kao agresivno branim dok ti agresivno napadas bez ikakve potrebe. Malo vise prsta na celo i zakljucices da ugovori nisu svima isti. Hteli su da proture foru da me vezu za veci paket i nije im uspelo. JA SAM COVEKU SKRENUO PAZNJU NA TU FORU. Zasto to tebi smeta, ja nemam racionalno objasnjenje. Ako ti nisi imao taj detalj u ugovoru, ne mora da znaci da on nece imati, i ne treba da ga odrade na tu foru. Ako znas za jos neku njihovu foru,skreni coveku paznju, a ako nemas onda iskuliraj. Tvrdnjom da neka fora ne postoji a ustvari postoji, neces mu uopste pomoci.
Sto se kacenja ugovora a ne aneksa tice , prvo ne umem to da uradim a drugo, ipak je to moja privatna stvar.

Nema fore. Aneks je isti svima. Demagogija ne pali, demantuješ me činjenicama ili...

Dakle još jednom za ostale. Nemojte gubiti vreme sa prebacivanjem na manji paket i sličnim glupostima. Ukoliko dobijete 50% bez ikakvih ograničenja je moguće kretanje po paketima.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Aha, kada ostanemo bez argumenata onda idemo na omalovažavanje druge strane.

Sve što je u startu trebalo da uradiš je da kažeš "aha, stvarno, nisam znao da je sad tako, još bolje". I nigde problema.

Ali pošto hoćeš da se objašnjavaš, a totalno bez argumenata, onda možeš samo ovakav odgovor da dobiješ.

Dakle još jednom ako nisi dobro razumeo, nisi u pravu, sa 50% nemaš ograničenje u promeni paketa. U bilo kojoj varijanti popusta na pretplatu i telefona, jesi.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Ko tebi drma kavez. Nisi ti tema ove price nego covek koji treba da dobije 50% popust na pretplatu. Smaras i smetas u prici. Ako imas nesto coveku da prepprucis, reci a ako nemas idi spavaj.
 
Jel ti citas postove ili pises tako iz hobija? Lepo covek rekao da su ga odbili za 50% popust preko maila.
Preko mejla moze da se obnovi (produzi) popust, ali ne i da se prvi put dobije. Tacnije ne pali svaki put.

čitam jako dobro, a tebi više pristostojnosti ne bi bilo na odmet
 
Ko tebi drma kavez. Nisi ti tema ove price nego covek koji treba da dobije 50% popust na pretplatu. Smaras i smetas u prici. Ako imas nesto coveku da prepprucis, reci a ako nemas idi spavaj.

Upravo sam to i uradio. Dakle ne pričam o sebi, već saopštavam čoveku pravu informaciju jer si mu ti saopštio pogrešnu.

Dakle korigujemo tvoje neznanje.

Sent from my LEX820 using Tapatalk
 
Meni danas odobrili 50% popusta. Ponudili su mi telefon uz 10.000 dinara popusta na cenu sa sajta uz tarifu od 2.350 dinara. Prethodno sam poslao mail. Javili se u roku od 24h.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Meni danas odobrili 50% popusta. Ponudili su mi telefon uz 10.000 dinara popusta na cenu sa sajta uz tarifu od 2.350 dinara. Prethodno sam poslao mail. Javili se u roku od 24h.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Hmmm majku im znaci samo 10000 na pakete preko 2000?
Bio sam ubedjen da mi je rekla vise na pakete preko 2000.
Kad onaj glupi snimac razgovora cas radi,cas ne i bas tad mi nije snimio razgovor.

Послато са KIW-L21 уз помоћ Тапатока
 
Meni su ponudili 10.000. Pitao sam može li 15.000 kažu ne. Onda sam uzeo 50%

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Meni su ponudili 10.000. Pitao sam može li 15.000 kažu ne. Onda sam uzeo 50%

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
Ma verujem ti,mozda je opet fora kako koga gledaju,ja sam prilicno siguran da mi je rekla za pakete oko 10 evra je 5000,za pakete oko 1600-1700 je 10000 i za pakete preko 2000 je cini mi se rekla 15000
Nisam siguran za ovo zadnje koliki je popust,ali znam da je navela i te preko 2000
 
Zaključak je dakle da nije bitno za koji se paket potpisuje aneks ugovora sa 50% popusta, jer se u uvek može ići na viši ili niži. Kao što je @Darko1290 lepo i napisao u postu ovde.
U tom smislu bilo bi lepo i obrisati netačne informacije na prethodnim stranama.
 
Poslednja izmena:
Ja sam isao da menjam sim card i odmah su mi ponudili neki paket sa 20% popusta na trenutnu pretplatu.
Ćute kao zaliveni kada im kažem da bih hteo popust ali da se zadrži stari ugovor u kome imam neogranicen spori net, a oni brze bolje poceli da izmisljaju neke nove ponude.
Morace izgleda da se pise mejl da se izbunari neki popust ili se pici u MTS


Sent from neki tamo iPhone
 
Zaključak je dakle da nije bitno za koji se paket potpisuje aneks ugovora sa 50% popusta, jer se u uvek može ići na viši ili niži. Kao što je @Darko1290 lepo i napisao u postu ovde.
U tom smislu bilo bi lepo i obrisati netačne informacije na prethodnim stranama.

Da, samo jedna malo dopuna.
Ukoli neko sa ovim popustom pređe na PRENESI KREDIT, gubi pomenuti popust od 50%.
 
Jel moguce da su ovi iz DExpress-a tolika govna!? U Ponedeljak nisu hteli da isporuce na drugu adresu osim ove sto im je upisana, posto se na drugogo ukucanina vodi ugovor, dogovore se da isporuka bude sutradan ili prekosutra... Juce mi stize sms u toku dana stize posiljka, nista....Danas ujutro ista sms poruka, i nista. I sad dobijem sms da je posiljka odbijena, a niko nas nije kontaktirao od Ponedeljka!
 
Pa jel' on sa DE ima ugovor ili Telenorom?:)
Na kome je obaveza prema korisniku da isporuci ugovoreno? (tip: Telenoru, tj. prodavcu, ne kurirskoj sluzbi)

Nije samo za Telenor, vec za sve vazi: prekinite da prebacujete na druge VASE obaveze. To sto posta ili kurir nije nesto isporucio ne sme da dotice korisnika. (da, ovde mislim i na dostave racuna)
 
Pusti filozofiju vec konkretno pomozi coveku konkretno kako da izbaci frust, daj neki predlog? A da nije jalovo kukanje ovde na forumu. :)
 
Poslednja izmena:
Neka uradi isto sto sam ja uradio juce sa MTSom po istom pitanju - odhebe ih i uzme kod drugog, ne gubi svoje vreme.
 
Nemam nameru da pricam sa njima, neka ae telenor ganja sa njima oni su ih izabrali. Videcu sta ovi iz telenora imaju da kazu, a uostalom ima i drugih operatera ako se igranka nastavi.
Ovo oko kurirske sluzbe sam postovao onako cisto da ostali vide s kim imaju posla, a mozda je neko imao slicnih situacija pa neki koristan komentar da baci...
 
Godinama Telenor koristi dexpress za dostavu, i skoro svaki put postoji neki problem u vezi dostave, ali ja tu krivim Telenor, a ne dexpress, i Telenoru se zalim svaki put, tebi preporucujem isto. Nazovi call center, ili posalji reklamaciju na email.
 
Bas tako, ugovor je sa Telenorom (ili ko god vam proda stvari), oni nemaju nikakvo pravo da ista prebacuju na kurirske sluzbe/postu.
To kako radi Posta kod nas je poznato i treba znati da li se upustati u takve stvari, ali kriviti druge je prost bezobrazluk. Uradite te korake sami onda (mislim na dostave).

Imao sam nesto slicno sa Booking-om i Wizz-om, svi prebacuju jedni na druge. E pa onda uradih chargeback i neka prebacuju medjusobno slobodno posle :)
 
Da ispričam kako sam ispao glup, za nauk meni ali i drugima.

Od 2010 obnavljam sa Telenorom preko firme ugovor za biznis paket i u ovom trenutku imamo tri telefona. Apsolutno svaki put prilikom obnove morao sam da menjam paket jer im nijedan ne traje duže od dve godine. Bez obzira što mi je baš takav odgovarao i što želim da ga produžim - ne, oni znaju bolje šta meni treba.

Pre par nedelja došla na red nova obnova i ja se lomim između MTS-a sa 700 minuta za oko 2278,80 dinara ili da ostanem kod Telenora za 2495 din za 800 minuta. I ostala dva paketa koja imamo u firmi su otprilike sa takvom razlikom i odlučim da se ne vredi smarati za par stotina dinara i prenositi broj i ostale gnjavaže i potpišem Ugovor. Naravno, ne pročitam sve što piše u njemu, što jeste moja greška, ali opet uvek obnavljam i uvek uzimam paket koji je naslednik prethodnog, pa rekoh i ovog puta to je po neki minut i sms gore-dole, šta ima veze.

Danas primetim da tih 800 minuta rapidno propadaju, tek je pola meseca a ja se približio kraju, a nešto nemam utisak da sam mnogo razglabao ni poslovno ni privatno.

I tek onda vidim na proveri stanja da ne piše "preostalo MIN", nego "preostalo MIN/SMS", pretpostavim da je to neki bug zbog promene Ugovora pa pozovem Telenor. Kad tamo šok! "Lepo Vam je objašnjeno u (indikativnoj op.aut.) ponudi da više nemate posebno minute i poruke, već za SVAKU PORUKU SKIDAMO VAM MINUT SA BESPLATNIH RAZGOVORA". Još su mi popovali da treba da budem moderan i pređem na vibere i vocapove i nateram tetku, strinu, ujku i babu sa sela da pređu na smart telefone, kako bi nam svima bilo jeftinije.

Ja ponovo odem na MTS sajt i lepo piše da bih tamo za 300 dinara manje dobio 700 minuta i 700 PORUKA i da sam žestoko naseo ne toliko zbog neznanja koliko zbog neopravdanog poverenja u partnera sa kojim obnavljam ugovore već 7 godina.

Dakle, da se vratim na početak, ja ispadoh glup a Vi ukoliko ste zainteresovani za biznis pakete DOOOOOBRO pročitajte šta nude ostali provajderi. Telenor će sigurno pokušati da vam proda m za bubrege.
 
Sta, Telenor je sada uveo Smart pakete za pravna lica??
EDIT: gle stvarno:
Minuti/SMS u tarifnom paketu predstavljaju ukupnu i jedinstvenu količinu saobraćaja koja se može trošiti na pozive ili poruke ka svim domaćim mrežama.
Meni se cini da je ovako bilo od kako imaju Moja Firma, ali tesko da je ovako bilo?
 
Poslednja izmena:
Sta, Telenor je sada uveo Smart pakete za pravna lica??
EDIT: gle stvarno:

Meni se cini da je ovako bilo od kako imaju Moja Firma, ali tesko da je ovako bilo?

Suludo je da neko pamti kakva su sve imena njihovi marketing strucnjaci dodejivali paketima. Ja samo znam da je prethodni paket u tom rangu, sa cenom od oko 2200 dinara, imao 600 minuta i dovoljno poruka za ceo mesec i to je bilo ono sto mi treba. Sada za 2500 dobijam nesto sto ocigledno ne moze da dobaci ni do pola meseca. Kradja. Prevara.
 
Vrh Dno