Šta je novo?

[Yettel. ex-Telenor] Postpaid paketi i promocije

Da rezimiramo
odem podnesem zahtev licno, posle 2 ili 3 dana na pripejd opet odem i tamo zavrsim sa potpisivanjem ugovora itd?
 
tako je, odeš u bilo koji jetel i podnosiš zahtev za prenos broja ali sa napomenom da broj u jetelu bude na pripejd dopuni.
Prilikom zahteva prenosa, ništa im ne pominješ ove cene sa 50 % popusta niti da želiš 50 % jer će onda namerno da te ubeđuju da 50 % ne postoji kako bi ti odmah uvalili paket po punoj ceni.

Kad se broj prenese i kad ga aktiviraš onda čekaš treći dan
 
Kako bese total data za 1900? Prvo da se uzme total 40 i nakon toga se pojavi ponuda za 200dinara vise?
 
Sa total40 ne nude total data po toj povoljnijoj ceni, samo total data+ (bar je kod mene tako). Ako ti je to cilj, bolje idi na total 10 ili 20.
 
@team1 baš iz tog razloga sam stavio *1900 din jer kod njih nikad nema pravila.
Npr mom ortaku se pojavila opcija da pređe na Total Data za 1900 din sa manjeg Total 10 paketa.
Drugom ortaku sa Total 40 na Total Data.
 
Jasno mi je da si se ogradi, samo sam hteo da proverim korake, jer sam na starim postovima procitao da je neko bio dobio na total 40 ponudu da predje.

Hvala obojici!
 
Meni se čini da to odrede spram tvoje potrošnje u nekoliko prethodnih meseci. Ako trošiš blizu granice tvog trenutnog paketa (ili preko nje), neće ti ponuditi sledeći paket (jer bi ti baš on odgovarao za samo 100-200din više. Zato nude paket za 2 klase iznad da ti izvuku još malo više novca. Ako ne trošiš ni blizu granice svog paketa, ponudiće ti i prvi veći paket jer računaju da ih ništa ne košta a dobijaju više para. Meni je total data bio idealan zbog dodatnog GB roaming interneta, ali ne daju. :)
 
Upravo na roaming i ciljam, za 200 dinara vise je extra cena za +1gb neta!
 
Evo meni na Go Data i Total 4 nude Total Data za 1999 RSD (a od toga oduzmi 100 RSD za e-račun). Tako da to funkcioniše, mada prvih mesec-dva nisam imao takvu ponudu u aplikaciji.
 
Ja sam trenutno na paketu Total 12.......u junu mi istice ugovor pa sam sad gledao sta bi mi valjalo ciniti....tada su mi dali bas dobar popust na ovaj paket jer sam stari korisnik i prve godine su mi dali ono 4 puta vise interneta svakog meseca.....u mom slucaju 4x12=48 gb svaki mesec prve godine!!!!
 
Kako da naručim paket preko jetel aplikacije kad u njihovoj bazi ne postoji adresa koja je u mojoj ličnoj karti? Adresa je "nova" postoji već 3 godine. Ne da mi da popunim adresu već moram da izaberem jednu od ponuđenih.
 
Možda da ih zoveš ili da odeš do poslovnice lično i završiš šta treba.
 
Čisto da javim, problem kašnjenja sms saobraćaja nakon prenosa broja, sam rešio tako što su mi izdali (opet) novu sim karticu.
 
Evo da se javim, raskinuo ugovor sa A1, presao na prepaid , broj aktiviran u sredu ujutru, danas oko 13h se pojavila ponuda za 50%, podneo zahtev i sad cekam da mi kurir donese ugovor :)
p.s. ogrebao sam 1gb neta na prepaidu al vazi samo danas xD
 
Prelazim iz A1 postpaid pa me sad zanima procedura:
Hoću total data paket bez uređaja , za koliko mogu najpovoljnije da ga dobijem i kako?
 
Al ce biti migracija nas sa A1 u Yettel, doduse vecina nas iz hira a i da promenimo malo :) Imam jedno pitanje, kako da vidim cenu telefona uz neki paket bez rata, samo mi izbacuje cene na 12 ili 24 rate .
 
Al ce biti migracija nas sa A1 u Yettel, doduse vecina nas iz hira a i da promenimo malo :) Imam jedno pitanje, kako da vidim cenu telefona uz neki paket bez rata, samo mi izbacuje cene na 12 ili 24 rate .
Morate pomnožiti 24 ili 12 puta sa ratom samo za telefon ( npr. 13248 × 12 = 158.976 dinara ili 6624 × 24 = 158.976. dinara ) 🙂 Da li Vam je jasno što sam napisao ?
 

Prilozi

  • RATAZAUREĐAJ.jpg
    RATAZAUREĐAJ.jpg
    69.4 KB · Pregleda: 41
Ok, hvala puno na odgovoru, u A1 je drugacije, ima da se izabere cena na rate a posebno cena "kupi odmah", pa sam mislio da ima negde da se cekira bez rata.
 
Ok, hvala puno na odgovoru, u A1 je drugacije, ima da se izabere cena na rate a posebno cena "kupi odmah", pa sam mislio da ima negde da se cekira bez rata.
Nema na čemu. Nažalost se ( mobilni ) telefon ne može kupiti u kešu kod Yettela... Ako se kod A1 kupi telefon u kešu daju popust 10% zar ne?
 
Ok, hvala puno na odgovoru, u A1 je drugacije, ima da se izabere cena na rate a posebno cena "kupi odmah", pa sam mislio da ima negde da se cekira bez rata.
Svi rade na neki svoj način - u Yettelu se od cene telefona recimo odbijao avans i to se delilo na 24 rate (+naravno cena paketa) i to je bilo na mesečnom nivou dok sad gledam u mts cenu uređaja dele na 24 rate i onda ako si dao avans prvih nekoliko meseci ti ništa ne stiže za uređaj dok ne otplatiš avans tj ratu uređaja odbijaju od avansa (stiže samo rata za paket) i tek onda počinje da ti stiže cela rata za uređaj...

Meni se više sviđao Yettelov sistem ali hajde sada...
 
Nazad
Vrh Dno