Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 9 / 9 Pro / 9S

Osim custom roma da li ima neko rešenje za to? Inače ko čeka miui12 pročitao sam da kasne jer ne postoji kineska verzija roma za 9s/pro pa ne mogu da portuju i dobijemo brže 12.. e sad koliko je to istina...

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
Izgleda samo neki Custom rom.Dok ti trazis resenje za sve bagove na Miui-u,izadje Redmi Note 19S i Redmi Note 19 Pro.Koliko vidim ne trude se bas mnogo oko Miui-a,jer se ponavljaju konstantno iste greske na novim modelima sa predhodnih.Vazno da se nasminka interfejs [emoji3] Jedino sto ce me mozda odbiti od Xiaomi telefona je bas taj Miui.A za Miui 12 ja negde procitao,da ce sad nekada u Septembru.Mada ko ce znati,sta mrse.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Bas tako.Najbilje da uzivo uporedis telefone.Rekao sam ti za Poco X3 NFC,zato sto bi trebalo da mu bude cena kao i cena za Note 9 Pro,ali je dosta bolji.120 herca ekran,dva stereo zvucnika,aluminijumski okvir,,malo jaca baterija ...

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
Sacekacu onda. Ali cu svakako, kada budem imao vremena, da uporedim dimenzije i da stvorim kakav- takav subjektivni osecaj u vezi sa RN9P. Hvala ti.
 
Hvala.Znam to.Nego me interesuje,ima li neko ovde mozda spisak sta sve moze da se obrise,a sta ne?

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
Ne znam napamet ali skoro sve sam pobrisao, telefon prodisao.
Preporuka.

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока
 
Da li je neko primetio problem na seriji 9, kod mene konkretno RN9Pro, sa pojavom prašine ispod stakla kamere na zadnjoj strani. U mom slučaju se poprilično nakupilo ispod senzora širokougaone kamere. U garanciji je, odneo sam ga na servis. Čekam odgovor. Gledajući po netu vidim da je to čest problem na modelima 9, 9s i 9 Pro. Ovako to izgleda npr. kao na slici.

rn9p.jpg
 
Poslednja izmena:
Ni kod mene još nema te pojave nakon skoro 4 meseca upotrebe telefona.

Послато са Redmi Note 9S помоћу Тапатока
 
Dosta ljudi se zale na taj problem sa prasinom.Zato sam kupio Nilkin CamShield futrolu.Videcemo sa njom kako je.Za sada sve ok.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Da li je neko primetio problem na seriji 9, kod mene konkretno RN9Pro, sa pojavom prašine ispod stakla kamere na zadnjoj strani. U mom slučaju se poprilično nakupilo ispod senzora širokougaone kamere. U garanciji je, odneo sam ga na servis. Čekam odgovor. Gledajući po netu vidim da je to čest problem na modelima 9, 9s i 9 Pro. Ovako to izgleda npr. kao na slici.

Pogledajte prilog 289830

Gde si kupio telefon?
 
Losa serija,sto se desava kod svakog proizvodjaca.Nadam se da ce sve biti ok.
 
Evo mali update ako nekom zatreba. Telefon je u garanciji i odneo sam ga u MESC servis u Bul. Mihajla Pupina. Tamo mi je zamenjeno staklo na kameri. Videćemo kako će sada biti po pitanju te prašine pozadi. Nadam se da je problem rešen.
 
Jel ko probo neki custom rom? vidim da ih ima pa nezz da provam (joyuse)

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
AOSP by sooti vozim vec neko vreme.
Uskoro ce izaci Android 11.
 
Pixel Experience zvanični, radi već oko mesec dana bez bagova, čak i OTA radi [emoji846]
 
hvala. da li itko od vas koristi joyuse, da mi javi link za twrp

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Ja koristim Resurrection Remix i nemam nikakvih problema.
I ja razmišljam ovih dana da se prebacim na RR jer me ubija ovaj MIUI posle nekoliko godina na Redmi note 4 i LOS.
Jel može par instrukcija kako si odradio celu proceduru?

Unapred hvala.

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
super, hvala i meni ce pomoc :) samo napomena joyuse je neindisjka verzija koja ima nfc, curtana jecindijska verzija note9 pro

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Ima li neki apdejt na Evropskom romu?Na Globalnom stigo.
 
Da li postoji snimač razgovora kao na starijim Xiaomi (RN)?
 
Postoji na eu romu, posto on ima mi dialer i mi messages a ne guglove

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
 
Jel nekome stigao update miui 12 na vipu? Meni je poslednja verzija 11.0.5 global

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Postoji na eu romu, posto on ima mi dialer i mi messages a ne guglove

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
Kod mene GLOBAL, ima li neka preporuka kako da aktiviram call recorder? Meni baš bitna opcija a vidim da je nemam [emoji24]

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
 
Kod mene GLOBAL, ima li neka preporuka kako da aktiviram call recorder? Meni baš bitna opcija a vidim da je nemam [emoji24]

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
Topla preporuka od mene na PlayStore
CUBE ACR

radi perfektno

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Kod mene GLOBAL, ima li neka preporuka kako da aktiviram call recorder? Meni baš bitna opcija a vidim da je nemam [emoji24]

Sent from my Redmi Note 9 Pro using Tapatalk
Nema je na Android 10 zbog regulative EU

Послато са SM-G960F помоћу Тапатока
 
Mene samo zanima zasto ljudi toliko zapinju za call recorderom, svako malo se neko zali kako nema, pa se pitam jel ljudi stvarno toliko snimaju razgovore iz ovog ili onog razloga...
Tacno mi bude drago sto je ta opcija ostrakizovana zakonom.
 
Nazad
Vrh Dno