Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 7 / Pro

Prva slika je slikana sa Arnova gcam night mode.
Druga slika je upravo slikana sa BSG gcam night mode. Razlika je očigledna.
d8491e0810afff18ea961ebedbd87ec8.jpg
4fc7ff7a08d27fb8d22ac9c07d117f14.jpg
 
Koja je tačno BSG verzija ???

P. S. Pronašao sam u međuvremenu.

Soba u hotelu u Turskoj, svetlo samo iz kupatila, više vidi kamera nego oko.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
c560fad19ed460831bec8fff3bcb723d.jpg
 
Poslednja izmena:
Pozdrav. Vrati se malo u ''rikverc,, imas brdo pojasnjenja na svoje pitanje :)

Послато са Redmi Note 7 уз помоћ Тапатока
Pozdrav. To da se vrati u rikverc i da nađe "brdo" pojašnjenja trebaćemu bar tri sata [emoji3] , jer je ta tema raštrkana na više mesta....bolje da si mu odgovorio u jednoj rečenici [emoji3] .

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Izvinite sto smaram.
mogu jeftino da uzmem R 7.
Da li i na njega ide Google cam bez problema?
Ima li neke sustinske razlike u odnosu na RN7. Mislim naravno u smislu fotografije?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ide gcam bez problema, kao obicna aplikacija se instalira, ja imam 6.2.024 i radi ok a post iznad tvog imas link na novu verziju, nisam testirao detaljnije pa nemam nekih primjera slika ali radi za 5

I baterija mi se normalizovala, opet je kao kad sam kupio telefon cini mi se, nema vise onog draina [emoji4]

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk
 
Izvinite sto smaram.
mogu jeftino da uzmem R 7.
Da li i na njega ide Google cam bez problema?
Ima li neke sustinske razlike u odnosu na RN7. Mislim naravno u smislu fotografije?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Samo da bude global 48MP voditi računa. Uvaljuju Indijske verzije sa 12PM.
 
Koleginica uzela juče s 20% popusta 4/128 verziju u Ušću, sad smo probali najnoviji ovaj Gcam s linka i brutalna je razlika u odnosu na fabrički softver. Testirao sam paralelno sa A1 mojim i nema nikakvog smisla.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Odkud taj popust ? Nema na sajtu nista to samo u radnjama ?
Imaju popust 10% za studente na sve proizvode.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Izvinite sto smaram.
mogu jeftino da uzmem R 7.
Da li i na njega ide Google cam bez problema?
Ima li neke sustinske razlike u odnosu na RN7. Mislim naravno u smislu fotografije?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
Mislim da te ljudi nisu razumeli. R7 i RN7 imaju velike razlike. Uzmi RN7. Na R7 ne ide gcam lako. Pitanje je da li uopšte ima za 632 snapdragon.
 
Bice shopping night u Win Win-u za sat i nesto, od 19h do 07h ujutru, popusti do 25% na sve telefone i televizore, ako budu dali 25% i za RN7 bice to ogroman popust i kostace tipa 21.5k.
 
Poslednja izmena:
Po difoltu je ukljucen camera2api pa se moze instalirati gcam na r7, ali je aplikacija dosta losa, crashuje i sporo radi-slaba je zajednica.
E sad ne znam da li je decko mislio na Redmi ili Redmi Note


Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Odkud taj popust ? Nema na sajtu nista to samo u radnjama ?
Imaju popust 10% za studente na sve proizvode.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

Rekla mi je valjda da su rekli zbog godišnjice neke... Realno, nije je pretjerano zanimalo kad je već dobila popust. :D


Sent from my iPad Pro using Tapatalk
 
Bice shopping night u Win Win-u za sat i nesto, od 19h do 07h ujutru, popusti do 25% na sve telefone i televizore, ako budu dali 25% i za RN7 bice to ogroman popust i kostace tipa 21.5k.

Meni za oba ona koda ispisuje da su neispravni. Probao za RN7 i za Samsung A50.
 
Ne znam zasto ne radi ali svakako su dali 15% za telefone, tako da nije toliko isplativo kao sto je trebalo da bude.

Probaj opet kasnije malo

Sent from my MI MAX 2 using Tapatalk
 
Kod lepse polovine na RN6 ima dark mod u podešavanjima a ovde ne mogu da nadjem, zasto RN7 nema?
 
Probaj u developer opcijama. Znam da je meni na jednom ažuriranju bio tu pa su ga kasnije prebacili pod display.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Ljudi. Postavljao sam pitanje vec, ali niko mi ne dade odgivor.
Desava li se jos nekom da se sam restartuje telefon, kada se korisli ili ne, kad on hoce?

Ja sam A2 koji sam imao pre ovog prodao zbog takvih restartovanja (5-6 puta dnevno, pa sve uredu 10 dana, pa opet)

Radio sam i factory reset, posle njega nije bilo problema 15ak dana, i danas opet, 4 puta od jutros [emoji21]


Послато са Redmi Note 7 уз помоћ Тапатока
 
Dark mod dolazi sa 10.3.7 apdejtom cini mi se da videh negde.

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Ja sam ga dobio sa 10.3.3

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Nakon 4x i mi a1 koji je neslavno pre vremena završio u wc šolji na duže :) Danas stigo za 26000 din sa legalnom garancijom naravno note 7.
Vidim ima puno verija gcam. Da li može link one koja najbolje radi? Hvala. Na mi a1 mi je gcam radio 5 puta bolje od stock app i to na muku ubacivanje a ovde vidim lako.
 
Ukljucio da snima 1080 60fps video i zaboravio.
Posle 15- tak minuta se setih, uzimam fon sa stalka - usijan.
Otkljucao i pise Device overheating i javlja praznjenje baterije.
Koji power drain :)
604e5c1586464f8bcf354b9719fa9dee.jpg


TuturuTu on RN7
 
Nazad
Vrh Dno