Šta je novo?

Xiaomi Redmi Note 7 / Pro

Sreca pa si naveo da koristis Poco launcher...

TuturuTu on RN7
 
Da li je 10.3.6.0 Global isto što i evropski 10.3.4.0? Kako može da se proveri, verzija kernela?
 
Postoji global, RU (Rusija) i CN (kineski).
 
Kupio sam juce ovaj telefon, e sada da li neko od vas ima problem sa instagram dm notifikacijama? Meni ne stize kada stigne poruka, tek kada udjem u instagram vidim da mi je stigla poruka?
 
Drugari dajte neki fin CASE sa aliexpresa za RN7 i recite mi da li je neko lepio to staklo foliju na kamere ?
 
Po ovom vremenu i temperaturama ni jedan uređaj nema sjajnu bateriju i greju se svi ko ringle. Leto.
 
Postoji neki Facebook App Manager koji samovoljno azurira FB i Messenger iako sam ja na Google Playu zabranio auto-update svih aplikacija, pa kako da mu zabranim djelovanje [emoji16] ?

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk
 
Fejs/podesavanja/multimedijalni sadrzaji i kontakti/azuriranja aplikacije i tu ugasis auto azuriranje

Послато са Redmi Note 6 Pro уз помоћ Тапатока
 
Kupio sam danas ovaj mobitel nakon dileme između njega i A50.
Intresuje me za ovu Google kameru, vidio sam kod nekih mobitela postoji neka procedura, kako je kod ovog, je li lahko instalirati tj. može li imati ikakve negativne posljedice ? Izvinjavam se na glupom pitanju ali stvarno nisam upućen u to.
 
Samo nadjes odgovarajucu, skines je i instaliras kao i svaku drugu aplikaciju, nista lose se ne moze desiti

Poslano sa mog Redmi Note 7 koristeći Tapatalk
 
Jel zeza jos nekog tapatalk na ovom telefonu nisam mogao povremeno da pristupim temama koje pratim na ovom forumu.
Izbrisao sam pa instalirao ponovo sada ne mogu da se ulogujem uopste na benchmarku.Izbaci mi "network error"
Imam internet sve ostalo radi.
 
Mislim da je do Tapatalk app, ja sam se vratio na 8.3.1 , Ili probaj da obrišeš cache u Tapatalk-u

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
i mene zeza na A2 ne mogu ali samo na ovaj forum da se ulogujem.
 
Do Tapatalka je, pisao sam vec supportu pa ocekujem sutra odgovor.
 
Brzi su, pustili apdejt bas zbog problema sa logovanjem zahvaljujuci tebi kolega verovatno [emoji3]

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
Kad su pustili, 8.3.5 ima problema.

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk
 
Nisu jos, sa 8.3.5 su sredili probleme sa nekim drugim forumima a napravili problem nama.

Ceka se 8.3.6 ili kako god vec planiraju da ga krste. Vikend je pa mozda ne bude pre ponedeljka
 
Nije problem do tt vec bench treba da update-uje tt plugin, posto nova verzija nije komptatibilna sa starin pluginom.
Resava se, dotle koristite starije verzije

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk
 
@DukeLander

Dakle do toga je, strpicemo se :) Napisi samo i u Tapatalk temi to, posto ljudi brisu aplikaciju i siluju login formu
 
Nazad
Vrh Dno